bugün

an itibariyle, yuzsuz yazar modeline ornek gosterilebilecek sekilde kendi basligina girdigim entry'i begenip hemen ikincisini siparis eden yazar.** bir de utanmadan yazamazkiiii diyerek beni gaza getirmeye calismaktadir.* konuyla ilgili ayrica:

(bkz: siparis uzerine entry girmek)
öncelikle dopdop yüzünden bizi böyle güneşten kızarmamızı sağlayan yazar. * tabi napsın direk valla orda bile beni bekletti demiştir. ortamda eğlencesiyle, esprileriyle, sevilesi , sohbet edilesi kişilik. ne zaman görsem poz veriyordu o da ekstradan söylenenler arasında olsun. *
arada bütün dedikoduları dinleyen ve bana da anlatmasını istediğim kişi. * *
sahsımın bir vapur dolusu insana rezil olmasına sebep olmus yazar, he gerci sahsımda da "hayvanlık" yok mudur? vardır tabiki. ne yapsa haklıdır**
gayet şirin ve güzel insan modeli
zirveden bir gün önce mesajlarla başlayan eğlence zirve günüde devam etti. bıraksan burger king in tamamını yer bu açgözlü. pek güzel kikirdedik birlikte.
tavla zirvesinde nickinin ''sadri''olarak anlasılmasıyla yarım yarım yarıldıgım,her pozumda bana eslik eden *ve benim güzelligimin gölgesinde kalan,esmer güzeli yazarımız.
içinde birçok cevherler bulunan ayarcı yazar bu ayarların gücünü içindeki cevherden alır ve ingilizce ayarmeytır diye okunur pek gelemez öyle saygızılığa falan hemen koyar tavrını sevilir sayılır kendisi tarafımdan *
fransız asıllı hep 8 yasında kalan cızgı fılm karakterı
çok hoş espirileri ile güldüren, iğne gibi lafları ile acıtan bi yazar. daha fazla yorum yapmak için daha erken dediğim yazar. ama her evde ve formda bulunması gereken bi tip. galiba burda yatıyor.
itirafımı söyLemek istediğim yazardır...evet cedric dikkat çekmek için yaptım ama yemediniz * zorunLu oLarak bende çıktım...
sol framede nickini ilk görüste aklima eski nba oyuncularından cedric ceballos geldi...ne alakaysa...*
(bkz: hakkı) *
sözlük yazarlarının huzur ve mutluluğu için elinden geleni yapmış fedakar bir organizatörmüş kendileri efendim, öğrenmiş olduk. bundan sonraki zirvelerde kendisini tekrar organizatör olarak görmekten, düzenleyeceği zirvelere katılmaktan şahsen zevk duyacağımdır.
çizgi filmdir.8 yaşında olan hayatı dolu dolu yaşayan küçük bir çocuk.

eğer 8 yaşındaysanız hayat gerçekden güzel
tek kelime ile yeteneksiz. ayrıntıya girip rencide etmek istemiyorum...
organizatörün organize ettiği yere ilk defa gelmesi tabi ilginç bir şey. * kendisi sessizlik olunca rahatsız olmuş yazardır.ya böyle olunca sanki ben bir şeyler yapamıyormuşum gibidiyerek üzülmüştür.* *
kız kıza iyi takıldık.tebrikler eh işte iyi bir organizasyondu dediğim yazardır şaka tabi klimadan gelmeyen soğuk hava yerine bizi menülerle * hava yapsaydı da serinletseydi daha iyi olacaktı dediğim yazardır. *
yaptığı organizasyondaki başarısızlığını * her fırsatta belirteceğim ve beni almak için taaaa * besiktas iskelesine gelen yazar *
güne damgasını vurmuş organizatör yazarımızdır.helal olsun tek basına iş basında.cok hoş bir organızasyon olmakla beraber keske bıraz klımalar calıssaydıda terlemeseydık demekten kendımı alamıcam hersey için çok tesekkur etmek ıstedıgım canım arkadasım.
zirve organizatörlüğü konusunda zirveye oynayan, yazarların rahatı için, eline tuttuğu menü ile yazarları serinletmeye çalışan, sıcakkanlı, güzel, sempatik, şirinlik abidesi yazar kişisi.
organizasyon olayını iice abartmış ama ii yapmış. bi ara klima olmadığındandı sanırım o görevi de üstlenmiş herkesi rahat ettirmeye çalışmış bi nevi klima görevi görmüş yalnız kül tablalarını fark etmemiştir. üzerine aldığı görevi en başından sonuna kadar yapmaya çalışmış ve kanaatimce nickini organization olarak değiştirmesi gereken yazar..
organıze ettigi zirvede tanısma imkanı buldugun sevecen insan.* bir dahaki zirveye kliması ile birlikte gelirse dahada bi sevecen olacagına eminimdir.*
hoşsohbet gulmesinler diye anlatılmayan super projelerin vazgecilmez insanı, aydın amcasından sahsım için bir kac bi'şey isteyecek ulu kişilik*
o da kara gun dostu yazarlardan.
her ne kadar an itibari ile msn'de sallamasa da, en kisa surede sahsima titresim yollamasini belirtir, entrymi sonlandirirken sozluk formatina selam ederim. * *
bu aralar hayatı fazla ciddiye alan yazar, hayatı biraz bosverip, oldugu gibi yasaması gerek, hiçbir seyi kafaya takmaya gerek yok
bana sunacağı engin biLgileri ile beni yücelteceğine inandığım sözlük yazarı...* * *
güncel Önemli Başlıklar