bugün

seni özlüyorum ulan. çok anlatacak şey birikti zaferim. illa yanına mı gelmek lazım o güzel gülüşünü görmek için totocum. çok erken gittin hala inanmıyoruz gittiğine.
işte böyle zafer üç sene sonra unutuluyorsun buralarda bile. ben de unuttum buraya uğramayı çünkü işe başlamıştım bu yıl tam o seni kaybettiğimiz lanet gün. çok bira içince hem de bu saatlerde sözlüğe giriyorsam hep aklıma geliyorsun. keşke olmasaydı gitmeseydin çok şey birikti üzerine konuşup güleceğimiz. umarım iyisindir canım benim. çok özlemle...
Allah rahmet eylesin.
Mekanın ferah olsun dostum.. Tesadüfen gördüm yıllar sonra girip bir bakayım dolanayım derken. Yattığın yer incitmesin hep neşeli hep sevecen dünya tatlısı bir insandın.

Hoşça kal arkadaşım.
seni çok özlüyorum totocum. o kadar iyi bir insandın ki bu dünyaya fazlaydın. gülüşünden şen kahkahandan öpüyorum seni.
Unutmadım aklımda. Gülücükler yolluyorum buradan sana zafer her nerede isen.
onu hep hayata pozitif bakış açısı ve ortamı şenlendiren gülümsemesi ile hatırlayacağım. huzur içerisinde uyusun.
en son 9 Mayıs'ta yazmışım, aradan geçmiş nerdeyse 4 ay.

özledim güzel kardeşim. o kadar çok özledim ki seni, akşamın bir vakti veya güneş doğmaya yakın bir alo deyip; ya zaf, bi rakı patlatalım, ben vapura kaçarım şimdi diyesim var. var da, yoksun sen. yoksun da, umarım olduğun yer bunca acı ve azaba karşılık gelmiştir. ölüm işte. sırası yok. bir gün beni o kapıda görürsen eğer, tek isteğim sana sarılmak. güzel uyu güzel kardeşim. canın canımdır.
yine aklıma düştün. çok severdin;

zahit bizi tan eyleme.

ne diyeyim güzel kardeşim, mekanın cennet olsun. sakın efsane söyleme, hay hay hazrete varır yolumuz, hey canım.

edit: eh be zaferim, o gözyaşları hayallerimizin gerçekleşmesine sebep olacaksa onlardan pişmanlık duymayacağız demiştik. yoruldum be, yanına geleyim desem kaç gün sayarım? bu dünyada daha büyük bir azap var.

eyvallah.
aramızdan ayrılışının ikinci yılında kendisini özlemle andığımız yazardır. öyle birisini düşünün ki ne kimse hakkında kötü bir söz söylesin ne de kimse onun hakkında bir kelime kötü söz söylemiş olsun. aklımızda hep eşsiz gülüşünle ve iyi bir insan oluşunla kalacaksın. ''aramızda''
Sözlüğün sevilen ve özlenen merhum yazar kişisi.

Vefatının birinci yıldönümünde, rahmet diliyoruz.
Huzurla uyu...

" Aramızda' ibaresini sonuna kadar hakeden bir yazardır, lütfen ekleyiniz.
Zall ve moderasyon ekibiii, duyun sesimizi!!
vefat etmiş sözlük yazarı allah rahmet eylesin.
güzel gülen kardeşim.
yüreğim yangın yeri.

böyleymiş kara yazı
mekanın cennet olsun...
ya zafer bu ne şimdi?.. yıl olmuş girmeyeli, bir bakayım diye girdiğim yerde karşılaştığım şeye bak..

olmadı, güzel gülüşüne olmadı be dostum.. resmen böyle ciğerime öküz oturdu. gitmiş olman mı yoksa gittiğinden haberimin kaç ay sonra olması mı daha çok acıtıyor şu an canımı bilmiyorum ama çok çok çok üzgünüm.

hayat mücadelesi denen şey insanları birbirinden uzaklaştırıyor maalesef. oysa muhabbetler daha dün edildi, radyoda istekler daha dün çalındı.. zirveler daha dün yapıldı..

keşke 10 sene öncesine dönebilseydik. daha çok sarılabilseydik, daha çok şey paylaşabilseydik.
daha çok konuşsaydık da keşke birbirimizi daha çok dinleseydik..

çok üzgünüm.

umarım gittiğin yerde rahatsındır..

dediğin gibi "ölüm ciddi iş".

(bkz: ölüm/#7762741)
Az muhabbetim vardı iyi kalpli ve yardımsever biriydi.
Günlerce kahroldum hala inanamıyorum be öldüğüne:( inanmayacağım da. Olm senin gibi güzel gülen, kral bi insan nasıl bu yaşta ölebilir aklım almıyor. Ana-babasını düşündükçe üzüntüm kat kat artıyor bi evin bi evladını mı buldun kahpe ölüm! Vefatından çok sonraları haberim oldu. Ne cenazesine katılabildim ne de ailesini ziyaret edebildim. Pandemi yüzünden gidemiyorum. Şu zehir zıkkım durumlar bi bitsin ilk işim ziyaret etmek:((

Aramızda mı bilmem ama kalbimizde o kesin. Beth konserine gidecektik gitmem daha sen gidemeyeceksin arkadaş:(( ah kral ah!
rahmetli yakışıklı çocuğa benziyor bayağı kız düşürmüştür sözlükte.
Allah rahmet eylesin.
(#8396463) ben böyle hayatın anasını sikeyim. niye gittin olm sen? daha neler vardı yaşayacağımız, acısını çekip ulan yine mi diyeceğimiz? delim, damdaki deli'm, sonra sen. ulan bi ben kaldım. siktir olup gitsem de tamamlansa öbür taraftaki kadromuz.
buluşmak istediğimizde "buluşalım" demek yerine birbirimize gönderdiğimiz videoyla dolu facebook sayfam zafer.

https://www.youtube.com/watch?v=s1tAYmMjLdY

hala boğulacak gibi oluyorum. aklıma sürekli anneciğin babacığın geliyor. allah ikisine de sabır versin...
Başsağlığı dilenmis. Acı duyulduğu belirtilmiş . bir kaç pic eksi butonunu parmaklamis. Hay eline ayağına beş parmağına..
allah rahmet eylesin adam gibi adamdı.
kendisini tanımıyorum, ancak nicki az biraz tanıdık gelmekte.
allah rahmet eylesin.

daha önce sohbet etmişliğimiz var mı diye ''nokta'' şeklinde bir mesaj göndermek istedim.
troll bir entryiyle ilgili ''günaydın'' ile başlayan bir soru mesajı göndermiş. (06.03.2019 08:07)

peki ben ne yapmışım?
konu nasılsa troll diye cevap vermemişim. kendimden soğudum olum lan.

evet umrunda olmadı, muhtemelen.
ama bir mesaj, bir cevap eline mi yapışırdı eylulsabahi?

allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun dostum
belki görür duyarsın, belki görmezsin. bilemiyorum, ancak özür dilerim.
tanımadığım biriydi ama yinede allah rahmet eylesin.
allah rahmet eylesin, üzüldüm.
güncel Önemli Başlıklar