bugün

fenerbahçe'ye kesinlikle yakışmayan antipatik ve gereksiz topçu.
fenerbahçe karakterini en iyi yansıtan futbolculardan birisi.
küfür edecem şimdi ayıp olacak da küfür edilmeyecek gibi değilsin be caner! neyse karaktersiz desek yeter. gerçi sende de problem yok seni 4 defa atmayan kuddusi müftüoğlu nu hakem diye başımıza verenlerde sorun.
(bkz: gıcık)
galatasaray'dan gitmesiyle tam karakterini yansıtan takımı bulmuştur.
stoch un tırnağı bile olamaz.vurduğu topa iman gücüyle abanıyor yoksa bir numarası yok.
Neden bu kadar agresif anlam veremediğim futbolcu. Deli gibi öfkeli.
bugün sahadan 10 defa atılması gereken oyuncudur.
evlat olsa sevilmeyecek topçu.
galatasaray'da kaptanken arda turan'ın yaptığı en iyi iş bu adamı dövmektir. hayır, adam olsa zaten o dayağı yemezdi.
keşke hiç oyunu girmese dediğimdir. her kulübün taraftarını tahrik eder, en ufak ikili mücadelede pis bi hareket yapar. nesin lan sen amk ? öyle çok yetenekli bir oyuncu değilsin. uğur boral bile etmez senden.
fenerasyon tarafından küfretmediği halde 3 maç ceza alan futbolcu. he yavrum he fenerasyon hep, hastayım sizin şu çok işlevsel beyin loblarınıza.
fenerbahçeli olmama rağmen beni bile uyuz eden futbolcu. dün hakemin yerinde ben olsaydım oyuna girdikten 5 dk sonra atardım kendisini. bu kadar antipatik olamaz bir insan.
ligin ilk yarısında gördüğü haksız kırmızı karttan sonra şimdi görmesi gereken kartları da görmeyen kişi. bir kez ceza aldı diye artık ceza almaması için uğraşıyorlar.
dün normalde kırmızı kart görmesi gereken topçu. nokta. hakem gördü de mi vermedi pozisyonu bilmiyorum ama sarısı varken rakibin sırtına yapmış olduğu hareket 2. sarıyı gerektirirdi.
not: kuzey kadıköy'lüyüm.
bildiğin troll.

evet birine troll yaftası vurulacaksa bu eleman fazlasıyla hak ediyor bu sıfatı.

pislik topçu, rakip futbolculara çirkeflik yapar hakemle didişir. caner denen troll futbol oynanan alan içersinde ki herşeye pislik yapma amacında. bir tek çimlerle kavga etmiyor hazret.

gayet sakin devam eden bir müsabakaya dahil olur olmaz stadın komple gerilmesi tribünlerin agresifleşmesi kartların havada uçuşması hazretin üstün troll'lük yeteneğinin getirisi.
Çirkefin önde giden usta simasıdır kendileri. insanın geçmişine biraz saygısı olmalı ki saygınlık kavramını bünyesinde barındırabilsin.
galatasaray'dan gelen her türk oyuncunun yaptıklarını yapıyor.

(bkz: emre belözoğlu)

(bkz: fatih akyel) ve dahası..
lizbonda çılgın atacak olan sarışın bomba. gs den ayrılan her oyuncu gibi tu kaka ediliyor. gs de olup yarı finalde gol atsaydı aysalın manevi evladı ilan edilirdi.
emre belözoğlu gibi karakterine uygun takıma gitmiş ve fenerbahçe formasıyla özdeşleşmiştir. anadolu takımlarına bırakın artistlik yapsın, galatasaray karşısında yeni doğmuş kedi gibi olur garibim.*
karaktersizlikte emre belözoğlu'nu kimse geçemez derken , şimdiden emre'yi 3'e 5'e 7'e çarpmış, 30'a 50'ye 70'e bölecek, adam olmayan mavi kimlik mensubu fenerbahçe'li futbolcu.
gsdeyken geleceğin yıldızı diyordu bazı mallar kendisine neymiş çirkefmiş şimdi çirkef oldu di mi?

edit: verin eksiyi anca eksi verirsiniz savunamayınca!
galatasaraya yetenekli oldugu icin gelmistir karaktersiz oldugu icin gönderilmistir.
oyun ve kariyer bakımından türkiye'deki en iyi sezonunu geçiren futbolcu. bir çok oyuncu gibi sinirlerine hakim olamıyor en azından kendi takım arkadaşıyla kavga etmiyor!
galatasaray'dayken hiç kimse geleceğin yıldızı falan demiyordu, götünüzden element uydurmayın.

avrupa maçlarında yaptığı salakça hatalar ve arda'yla kavgası nedeniyle hiç bir zaman sevilip adam yerine de koyulmamıştı. tepe tepe kullanın kabiliyetsizi...