bugün

entry'ler (575)

fenerbahçe en son ne zaman şampiyon oldu

Tansu çiller başbakandı galiba, ya da turgut özal da olabilir. Kimse emin değil ahaahaha.

sözlükteki fenerbahçeli yazarlar

Bugün tekrardan makat kasları gevşetilip içine güzelce hamsi kafası sokulmuştur ahaahahaha. Neyse hamsi ufak balık. Çok acıtmaz. yıllardır aslanın kafasını alıyorsunuz alışıksınız.

kendi fotoğrafını telefon arka planı yapan erkek

benim. ama annem kızdı değiştirdim. kadın koysam sıkıntı, kendimi koysam sıkıntı. satıcam galiba telefonumu.

sözlük kızlarının fotoğrafları

ilk defa benim kaşımın aynısından gördüm lan. benim kaşım kadar çirkin kaşlı biri var mıdır diyordum. hem varmış hem de kızmış.

ben bu yazıyı eski sevgilime yazdım

bokunda boğulursun inşallah kevaşe.

doların 3 tl olması

ak parti fanları tarafından biz insanlara "alternatif sunun, çözüm üretin" denilen hede. he ya, adamları ülkeyi yönetsin diye seçecem. vergilerimle maaşlarını ödeyecem. dokunulmazlık verecem, altlarına zırhlı mercedesler alacam. sonra da ekonomiye çözümü de ben bulacam. hııı tamam. çalmayı falan azaltıp, üretim yapsak biraz belki çözüm olabilir. hadi verdim çözümünü.

doların 3 tl olması

tayyip erdoğan reyisizimiz başkan olursa dolar 1 tl olacaktır. başkanlık sistemi olmadığından hep işte. elektronik eşya falan alacaksanız bekleyin. reyis başkan olsun tvler, telefonlar falan hep ucuzlayacak. ötv de kalkar 50bin tl'ye mercedes alabiliriz.

doların 3 tl olması

elhamdülilllah istikrar sayesinde 3 olmuştur. sonuçta pi sayısı da 3. hiç kimse pi yüksek diyor mu? neyse fazla yükselirse tl'den atarız birkaç sıfır. geçeriz bence. az daha artsın i phone için 4bin tl veririrz sonuçta biz. zengin milletiz.

lokomotiv maçı için uçaklı koreografi çalışması

Nükleer bonba korografisi yapmasın da rovanşta Putin. O kötü olur. Dandik uçağı arkadan vurmaya benzemez aq. Silecek adam bizi sinirlenip haberiniz yok.

12numara org

Yılda en az 50 kere göt olup, kendi laflarıyla çelişmeleriyle ünlü org. inş Tüm Fenerliler böyle değildir. Yoksa sıkıntı büyük aq.

tolga zengin

Çiçek taksi'de oynarken de Performansı inişli çıkışlıydı. Buna rağmen aldıysanız sonuçta kızamazsınız adama.

16 şubat 2016 fenerbahçe lokomotiv moskova maçı

Yine ne kadar küçük kafalı, gelişmemiş bir ülke olduğumuzu gösteren maç ve eşleşme olacaktır. Rusya'yı sikelim, ibnelere gösterelim, görsünler türk'ün gücünü ıvır zıvır. Milli maç olsa diyecem hadi bir derece. Sahada oynayanlar türk değil rus değil. Her devletten adam futbol oynayacak. Olay o da değil. Bir ülke bir ülkeye gücünü futbol olarak mı gösterir? Mesela amerika'nın futbolda birilerini yenmeye ihtiyacı yok. Neden? Dolar olmuş 3 lira kodumun ülkesinde, iş yok, vergiler tavan. Çok güçlüyüz ya bir de güç göstericez amk millete. Tipik türk kafası. Böyle şeylerle oyalana oyalana siktiler zaten bizi yıllardır. Fenerbahçe koyar geçer de bizim bu kafayla kimseye güç gösterecek halimiz olmaz şu dünyada. Anca futbolda yener, iki gün seviniriz.

allah ı görmediği için allah a inanmayan insan

Götü sıkışınca dua ettikleri görülmüştür. Ortamlarda ateyiztim dersin kanka. Kim bilecek?

100 artı oy vermezseniz akpye oy vereceğim

100 artı oy verin, bu iş huzur içinde çözülsün... Neyse verdim eksini güzel kardeşim. Akp seçmeni dışında kimse oyunu pazarlığa alet etmez zaten. Yani 100 oy gelse de akapeye verirsin sen.

starbucks vs çay

Starbucksa gidip çayımızı içeriz. Bu iş huzur içinde çözülür. Fakirler seçim yapar, zenginler ikisine de sahip olabilir gördüğünüz gibi.

ozan tufan

Bursasporda çok iyi bir oyuncu değildi. Nasıl bu kadar abartılıp servis edildi anlamadım. Ortalama bir oyuncu ve hep öyle kalacak. Hatta kilo almaya meyilli. Azcık kendini salarsa bundan da kötü olur. Neyse fenere iyi iteledi bursa. O parayla 3 ozan, 2 borazan, yandexin de yüzde 10 hissesi alınır.

fenerbahçe taraftarı

Kırtasiyeden aldıkları mavi ve sarı fon kartonlarıyla koreografi yapmaya çalışmışlar. Ahahaha. Sizin zekanız ne, yeteneğiniz ne ki? Kumpas, 6-0, paralel, boz şoko yopmodoktan ileri gitmeyen zekanla niye tüm dünyaya rezil olmaya çalışırsın...
Tanım olarak: yine kendilerini rezil etmeyi başarmış ve koreografi konusunda da Galatasaray'ın epey altında ezilmiş bir taraftar grubu. Paralı şeyler.

robin van persie

Aldığım duyumlara göre sakat ve Fenerbahçe yönetimi de bunu biliyor. Zaten manchester bu yüzden gönderdi kendisini. Ama azis yıldırım zaten ülker'den para geldi, galatasaray'ın 4 yıldızı konuşulmasın diyip sakatlığa rağmen kendisini aldı. Ligde 15 maça ya çıkar, ya çıkamaz.

yurt dışında gidilebilecek 101 rüya destinasyon

Para var, vakit var da biz keyfine evde takılıyoz zaten. Tek destinasyon ev, tek eğlence de desti is the watch. Para olsa ben 707 destinasyon çıkarırım size.

raul meireles

Adı rağul değil selçuk soyadı meyreleş değil şahin olsaydı en fazla kaykaycı, gelen geçenden para isteyen çocuklardan olurdu. Halı sahaya bile çağrılmaz bu.