bugün

Arda Turanın antremanda yumruğunu yemiş futbolcu, adam anlamış fenerli olduğunu affetmemiş.
küfür etmediğine dair çocuğunun üzerine yemin etmiş futbolcu.

kırmızı kartın ağır bir karar olduğunu düşünmekle beraber nedense aklıma emre belözoğlu- zokora hadisesini getirdi. hatırlanacağı gibi maçtan sonraki basın toplantısında emre: "o kelimeyi * sarf ettiğim ispatlansın, bugün futbolu bırakırım" demişti. ispatlandı, komik bir cezayla yırttı, futbol oynamaya devam etti.

aman kime ne anlatıyorum etmişse etmiş bana ne ya.
veysel sarı'nın hakeme ''bunu vermeyeceksinde neyi vereceksin lan'' sözü üzerine caner'i atmıştır veysel sarı şuan telegol'de durumu anlatıyor ''caner hakeme hiçbir şey demedi'' beyanını verdi. acaba dün caner'in günahını alıp fırat aydınus'u bilmeden etmeden sırf fb'ye vurmak için sahip çıkan yavşaklar acaba utanacak mı?
fenerbahçe'ye yakışmayan karaktersiz futbolcunun önde gideni.
dipnot : çok koyu beşiktaşlıyım.
kart konusunda haklı olan futbolcu. Fırat bey ilk önce sezer'in kaşını yaran tello'ya kırmızı çıkartsın. Yazık gerçekten yazık.
bir galatasaraylı olarak durumuna fena halde üzüldüğüm futbolcu. masum olduğuna kendimden çok inanıyorum. konu adalet olunca orda durcaz bi kere. yazık ulan yazık. bi adamın takımın kaderiyle böyle oynanmaz. maç sonu röportajını dinlerken ağlıcaktım nerdeyse.

futbola tenis de olduğu gibi bir sistem getirilmeli, gerekirse sahanın heryeri kamera ile donatılıp ki şu an ki kamera sistemi bile yeterlidir karar verici 5 juriden oluşan kamera hakemi onlara uyacak bir orta hakem olmalı. pozisyonlar terkar izlenip kararlar geri alınabilmeli. bu radikal kararlara ihtiyacı var futbolun. yoksa adaletten bahsetmek mümkün değil.
sezer'in kendisi, verdiği röportajda "lan" diyenin kendi olduğunu ama ceza nedeninin bu olduğunu anlamadığını söylüyor. caner bir şey söylememiş, isabet olmuş.
daha önce söylediklerine saysın, çıkarılan kart sarı olsaydı, üzerine itirazdan zaten kırmızıyı yerdi.

tek korkum var, emre gibi dokunulmazlık kazanması, zira mizaçları pek de farklı görünmüyor, sonra gelin küfürler, gelsin taban girmeler.
ikili mücadeledeki veysel sarı'nın da itirafı üzerine masumiyeti kanıtlanmış futbolcudur.

o değil de lan dedi diye kırmızı kart mı çıkarılır lan?
bazen çok olumlu bazen olumsuz düşümdügüm iyimi kötümü daha tam olarak çözemediğim futbolcu.
en itici futbol kişisi.
o saçlar ne amk?
17 kasım 2012 eskişehirspor fenerbahçe maçında hakem fırat aydunus'un hatalı kararıyla kırmızı kartı görmüş olan futbolcu.

rakip takım oyuncusunun vermiş olduğu ifadeyle yok yere kırmızı kart görüp cezalandırıldığına şahit olmak adaleti savunan bireyler açısından gayet üzücü. umuyorum ki cezası geri alınır ve biz futbolseverler böyle durumlardan sonra adaleti her alanda savunur hale gelebiliriz. bizler savundukça adaletin yerini bulması için uğraşan yöneticileri görmek de büyük keyif verecektir emin olun.

her ne kadar ütopik olsa da.

-

bu arada bu çocuk saç konusunda kendisine bir güzellik yapsa çok iyi olacak. en azından at kuyruğu yapmasın ula.
2 maç cezası ile ucuz yırtmış sözde topçu.
cezası tahkim tarafından onanmış futbolcu. lan arkadaş, kime sorulsa küfür etmedi deniyor. veysel "o sözü ben söyledim" diyor. bunlara rağmen ceza onanıyor. ilginç olay.
saçlarını berbat ötesi kestiren futbolcu. o ne lan götüme benzemişin afedersin.
16 aralık 2012 galatasaray fenerbahçe maçı'nda çirkefliğini konuşturan kişidir.
türkiyede en kötü saç modeline sahip oyunculardan biridir.
veysel in duymadım demesi fenerbahçe lehçesinde söylemedi diye karşılık buluyorsada hakemin duymadığı anlamına gelmez. Fenerbahçe cumhuriyetinde türkçe yabancı dil olunca böyle oluyor demek ki.
garip bir futbolcu. ben kötü olduğunu düşünmüyorum, hatta girdiği zamanlarda katkı sağlandığını da düşüüyorum ama bu adam iyi bir şey yapsa da yapmasa da hep göz ardı ediliyor gibi geliyor bana. hiç siklenmiyor sanki, üzülüyorum haline.
stoch la kıyaslanması saçma olan futbolcu.aslında iyi futbolcu ama biraz da olsa aykutzede.
Bu adam 4-3-3 oynamak isteyen Aykut Kocaman'ın taktiğinde nasıl yer alır anlamak mümkün değil. Elinde Stoch Krasic gibi bu taktiğe uygun adamlar varken bu kim lan. Hiç bir katkısı olmadığı gibi insanı futboldan soğutur. Ömrü hayatında 1 tane çalım belki atmıştır. Garip ortalar ve sağından atıp solundan geçememe gibi huylarıda vardır. Tuncay'ın sarışın versiyonu. Sadece koşuyor ve az bir şey hırslı diye ilk 11'de. Aykut'un Selçuk'tan sonra bize çektireceği ve hatta çektiriyor olduğu kişi.
Ağır eleştirileri haketmeyen ruhuyla oynadığına inandığım oyuncu.
kumaşı beş para etmez oyuncudur. üzerine bir de kendini geliştirmek için bir şey yapmadığını düşünürsek, bu formayı hak edecek ne yaptı diye sormak lazım? caner erkin'i özellikle seyredin, pozisyon icabı sağ ayağıyla pası atması gerekiyor ama atmıyor. çünkü geliştirmek için hiçbir çaba sarfetmemiş. teknik yok, hücüm organizyasyonu yok, bu adam ancak topu alır giderken yanında kendisine eşlik eden rakibine omuz atmaya çalışır. çünkü top hakimiyeti yok. caner gol atamaz, asist yapamaz, ne diye bu kadroda anlamış değilim. hadi kadro neyse, ilk 11 ne lan!.. moussa sow gibi oldukça yetenekli bir adamı bu adamla beslemek, sow'a da fenerbahçe'ye de yazık etmektir.

edit: caner'i beğenenler var. afedersiniz ama siktirin gidin demek istiyorum.
fenerbahçem'de görmeye tahammül edemediğim yeteneksizlerden sadece birisi..

ayküt kocamal,aziz yıldıvım,kasper baroni,mehmet topuz,kız caner,serdar kesimal,mal bekir,genç semih,orhan şam,şaşı selçuk.
Bate maci oncesi sakat olması taraftarın gönlüne su serpmistir.

Onun yokluğunda Aykut Kocaman'ın
tükürdüğünü yalayarak Stoch'u ilk 18e almak zorunda kalışı ise FB'nin halini tanımlar durumda.

Trabzon maçına Caner iyileşince, Stoch kadrodisi kalır tekrar..

Cenk-Erdem Aykut'un yanında halt etmiş denilesi..
yokluğunda yerine kadroya girecek kişi muhtemelen stoch değil hasan ali kaldırım olacaktır.
güncel Önemli Başlıklar