eski camel ın bir feneomen olmasına neden olan sigara.şöyle ki; eski camel o kadar harikayken herşey güllük gülüstanlık iken kaldırılmış ve yerine gelen bu aptal sigara, eski camel fenomenini doğurmuştur.
eski camel nedir, ne degildir bilmememe ragmen, kendinden baskasini icmeme musaade etmeyen yegane sigaram.
en icilesi sigara.zehirle beni camel.*
eski türk tütünlü hali fazlaca özlenmekte olan sigara markası.
ortamlarda rocker sigarası olarakta anılan, ocakta pişen kuru fasulyeden sonra dumanı tüten en güzel şey.
sigaraya ilk başladığım zamanlarda içtiğim sigara...camel softu winston soft ve hemen ardından kısa lm takip etmiştir...
sigaraya başlama sebebim değil ama bırakamama sebebim hala o tadı arıyorum. *
- deveye sormuşlar "ey deve neren soft" diye, o da demiş "soft sensin deve de sana girsin".
(bkz: olmaz öyle şey)
gözlemlediğim kadarıyla, her kim ki camel soft içer; kuvvetli muhtemel entelektüeldir.
winston soft sonrası geçiş yapılan sigaradır. eskiden şöyleymiş, dumanı sarı çıkarmış, eskisi gibi değilmiş filan bilmem ama içimi çok güzel olan sigaradır.
kebap et türü şeyler yedikten sonra içildimi dört köşe yapan öteki sigaralara göre içimi on numara olanfüze yakıtı.
camel soft sigara ise eğer, diğerleri kağıda sarılmış tütündür ancak. o biçim...
hayatımın tek aşkı.
hayatın renklerinden biri.
paketine tercih edilesidir.
yandığında insana dumanını vermek istemeyen kızılderelivari sigaradır. bir sigaranın boxıyla softu bu kadar farklı olabilir dedirtir.
(bkz: kızıldereli)
(bkz: kızılderili)
camel'in en içilebilir sigarasıdır. light'ı iyidir bide.
bir türlü sevemediğim sigaradır.
derler ya sigara alışkanlıktır diye..
5 yıldır winston soft içtikten sonra bu sigaranın tadı hiç hoş gelmiyor arkadaş.
etrafımdaki herkes de camel soft içiyor.
zükerün böyle aşkın ızdırabını. sigarasız kaldık mı isteyemiyoruz bile..
candır canandır, kız gibidir. paket paket tüketilir gittikçe tiryakilik yapar. ciğerleri bayram ettirir, oruç tutmaya tek engeldir.
içebildiğim iki sigaradan biridir. diğeri de westtir.
hasretimsin...

allah kimseyi esse ye muhataç etmesin.
yurt dışında olduğum zamanlar bulamadığım,türkiye'yi özlememi sağlayan temel sebeplerden biridir.param olmadığında üzerine başka gül koklamadığım,yokluğunu avuçlarımı sıkarak gidermeye çalıştığımdır.
kendine bağlayan sigaradır.
(bkz: içiyorsan camel iç)
camel a başladın mı bırakamazsın derlerdi de inanmazdım.başka sigara alamıyorum resmen aldım mı da içesim gelmiyor.camel box boğazımı mahvetti mi evet boğaz ağrısı çektiğimi bilirim onun yüzünden.soft alıp da çantaya tütünlerinin de dökülmesi can sıkıcı durumdur.kararsızımdır.
bir gram sigara yokken sol framede gördüğünüzde derin bir ah çekmenize neden olacak sigara(m).