Advertisement

 1. 1.
  c dlinin gelişmiş hali
  bkz: c
  1 ... asure
 2. 2.
  zor programlama dili.bjarne stroustrup tarafindan gelistirilmis olup c programlama dilinin 1 ust seviyesi denilebilir.http://cplus.about.comdan bakilabilir.
  ... master
 3. 3.
  bu dönem bölümümle alakalı olmasa da almak zorunda olduğum zor bir programlama dersi. çoğunlukla ders boyunca açık olan c++ ekranı altından internete girip msn de vakit harcamamdan dolayı henüz hakkında hiçbir şey bilmediğim ders.
  ... esneyenahtapot
 4. 4.
  c dilinin object oriented özelliği eklenmiş devamı niteliğindeki programlara dili.
  ... vodafone
 5. 5.
  yakında c plus plus plus versionuda çıkacak olan program yazma programıdır.
  -3 ... carleone
 6. 6.
  c dilinin gelistirilmis ve karmasiklastirilmis versiyonu. alakasi olmadigi halde bazi bölümlerde mecburi ders olarak okutularak insanin anasindan emdigi sütü burnundan getiren, üstüne üstlük yine de sinavdan gecme ortalamasinin tutturulamamasi üzerine eli bögründe kalakalma durumuna yol acabilme ihtimali en yüksek olan programlama dilidir.
  ... rosie dunne
 7. 7.
  microsoft yazilimlarinin** uretildigi, kendi kendini gelistirebilme, feedback ozelligine sahip, sinirlari olmayan programlama dili.

  muhtelif editorler ile* source code yazildiktan sonra, compile islemi ile cpp uzantili, programin hatalarini bildiren bir dosya olusur. burada hatalar duzeltildikten sonra build islemi ile exe uzantili kullanima hazir bir dosya meydana gelir ki bu, programin ta kendisidir.
  2 ... soyle-boyle
 8. 8.
  c bir programlama dilidir. sadedir. ama c plus plus, c dilinin haricinde nesnelere yöneliktir. şöyle özetlersek c plus plus ile kodlanan program, belirli cihazlar ile entegre beynine (yanlış hatırlamıyorsam yongalara) yakılır ve entegre programlanmış olur. ama c ise daha çok cihaz değil de, bilgisayar donanımı programlamacılığında kullanılmaktadır.**
  4 -1 ... nickimicinotuzharfgerekiyormus
 9. 9.
  bilgisayar donanımı da bir cihaz(?)dır.. *

  c plus plus, c' nin üzerine kurulmuş ve geliştirilmiş bir yapıdır..
  3 -1 ... chatlock
 10. 10.
  bide DC++ denen bişi vardırki bunun konu ile alakası nedir onu bilmiyorum
  (bkz: ben download yaparım gerisine karışmam)
  3 -1 ... jacktheripper