bugün

günde 3-5 linke tıklayarak haftada garanti olarak 1-2 dolar yapabileceginiz site. bir çok çakması olmasına rağmen günlük garanti linkle çalışması tercih sebebidir. ödemeyi alertpay ile yapar. ayrıca şuradan üye olarak, bana bir yardımınız dokulabilir ;

http://tinyurl.com/28od8v
internetten ayda 50-60 dolar kazanmayı çok kolay hale getiren internet sitesi. hergün bux to'nun yaklaşık 20 sitesine tıklayıp o sitelerde 30 saniye bekleyip "done" yazısını gördükten sonra gün sonunda hesabınızda yaklaşık yarım dolar oluyor.

ayrıca davet ettiğiniz kişiler de bu sitelerin aynılarına tıklayarak günde hem kendilerine hem de size yaklaşık 0,3 dolar kazandırabiliyor. örneğin, 10 tane sizi referans göstererek üye olmuş ve sitelere tıklayan insan varsa, ortalama haftada 20 dolar falan kazanabilirsiniz. yani ayda neredeyse 70-80 dolar.

paypal yoluyla ödeme yapan şirket, paranız 10 ve katı olduğu taktirde hesabınıza paranızı aktarmaya izin veriyor.

sitenin üstündeki surf ads linkinden tıklayacağınız sitelere, my stats linkinden ise o ana kadar kazandığınız paraya ulaşabilirsiniz.

adres linkine bux.to yazarak girebileceğiniz sitede, referral yerine yazabileceğiniz bir isim yoksa, benim ismimi (bkz: beholderr) yazıp hem para kazanmaya başlayabilir, hem de bana yardım edebilirsiniz.
şu an ptc siteleri arasındaki en iyi sitedir. yeni üye olmama rağmen davet ettiğim kişiler sayesinde 3 gün içinde 1 doları geçtim ki bu ayda 10 dolar eder. rapidsharedan üyelik almak için taş atıp da kolun yorulmayacağı bir sistem olabilir.

siteyi de vereyim tam olsun;

http://bux.to/?r=ncaymaz
küçücük bir programla getirisi arttırabilecek site. bilindiğinin aksine günlük reklam sınırınız 13-15 değil. arada yeni reklamlar çıkıyor ve eğer pc nin başında bulunursanız 1 saat içersinde, bu reklamları farkedip onlara da tıklayabiliyorsunuz. pc nin başında tüm gün oturamayacağınıza göre tek yapacağınız bu programı açıp check sürelerini ayarlayıp işinize bakmak. günde 140 a yakın reklama tıklanabileceği iddia edilir bux to da. bu program sayesinde bu mümkün olabilir kısacası. burdan üye olursanız bana da katkıda bulunursunuz.

http://bux.to/?r=MAMETR

unutmayın bux to dan paypal a para aktaramıyorsunuz artık. aktarım alertpay e yapılıyor.

alertpay üyeliği açmak için:

http://www.alertpay.com/

auto clicker v 1.1 için:

http://rapidshare.com/fil...0/Bux.to_Auto_Clicker.exe
internet üzerinden tıklama yöntemi ile para kazanmak isteyen bünyelerin vazgeçilmez adresidir.

http://bux.to/stats.php
5 yaşındaki kardeşimi evde pc ile tek başına bıraktığımda çok işe yarıyor. hem ne yaptığından emin oluyorum hem de para kazanıyorum. para kazanmanın o kadar kolay olmadıgını da öğretiriz bi ara. *
damlaya damlaya göl olur tezini kanıtlayan site. lakin 10$ birikmişim olduğu anda cash istememe rağmen 4 gündür hesabımda tık yoktur. hala beklemekteyim.
bir hafta geçmesine rağmen neden ödeme alamadığımı merak edip faq bölümüne girdim. aradım buldum sebebini öğrendim. siz de merak etmeyin diye yazıyorum.

--quote--
When do I get paid?
You can request for payment once you're account balance is at least $10.00. Your payment will be processed and issued via AlertPay or Bux.to card within 30 business days for premium and 60 business days for standard members. You can only request one payment at the time.
--quote--

--meal--
nasıl ödenebilirim?
hesabında 10.00$ olunca ödeme için başvurabilirsin. ödeme, premium üyeler için 30, standart üyeler için 60 iş günü içinde işleme konacaktır. her seferinde sadece bir ödeme talebinde bulunabilirsin.
--meal--
paypal yerine alertpay ile çalışması yüzünden kazandığım o kadar sitenin bir boka yaramamasıdır.
internetten para kazanmanın son durağı.
http://bux.to/?r=mrtince adresinden üye olunarak üst menuden surf ads kısmına tıklayarak her tıklayışta 1 cent kazanılabilir. gayette güzel, başarılı bir sitedir ayrıca.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.