bugün

ing. frequently asked questions ın kısaltması, meali "sıkca sorulan sorular"*
(bkz: sss)
yeni sozluk butonlarindan. uludag sozluk le ilgili sik sorulan sorular ba$ligina ilintili.
tüm soruların zall'a sorulduğunu anladığımız özellik. * * *
zall'ın bu sabah tazecik iliştirdiği yeni butonumuz adıdır. belli ki sözlükte karnı acıkan "zall yicek bişeyler var mı?" diye sormaya başladı, moderatör camiası olarak peşin cevap bu butonla gelmiştir. tebrik ediyor hayırlara * vesile olması dileğiyle.
görür görmez ''bu ne laaeyyn?'' oluşturma kapasitesine sahip buton.
(bkz: sözlüğün dini imanı çantaya koyması) * *
sss butonu şeklinde konsa daha bi iyi olur sanki, "ulen burası ingiliz sömürgesi falan mi acaba?" diye kendimize sormayız en azından.
(bkz: fuck)*
yeni farkedilen bir buton. açılımı frequently asked questions şeklinde olmakla beraber virgülden sonra boşluk yok diye türkçeye gösterilen önem ve ehemmiyet hissettirilmeye çalışılan bu platformda neden sss* yazılmaz insanı gark eyler bu durum.
fuck sözcüğünü anımsatan buton.
türkçe kısaltması çok kral olan bir ingilizce kısaltma.
eski halini aratan aparatın adı. umarım en kısa zamanda eski haline döner. zira türkçemize göstereceğimiz özenin bizi diğer sözlüklerden ayrı tutacağını zannediyorum.
(bkz: sss)
(bkz: sss)şekilde olması gereken buton. malum türkiyede yaşıyoruz ve dilimiz türkçe.
(bkz: faq off)
şahsım adına; "okul ne zaman bitiyor?" veya "bitiyor mu be sene okul?"**
(bkz: fag)
yukarıda böyle bir buton bulunmakta, dedim nedir ne değildir küfür mü ediyor bu bize diye bir inceleyeyim dedim basmış bulundum kendisine. bir de baktım ki erkek genital bölgesinde bulunan bir organla ilgili soruları cevaplıyorlar. sonra iyice baktım ki yanlış okumuşum. * *
ef-ey-qü degilde,fa kü şeklinde ve hızlı okunduğu zaman ingilizce küfür elde edebildiğiniz, aslında amacı yardım olan kısaltma.
turkce'yi katleden, k harfi yerine q kullanan ozenti yonja ve vampirfreaks emo-goth gencliginin fuck yazacagi yerde kullandigi sozcuk.

dipnot: eger amac hizli yazmak ise f u c k harfleri* birbirlerine daha yakin buarada. * * *
gözüme her iliştiğinde zall'a küfürler saydırmama neden olan buton. *
açılımı fay a q dir.
okununca ilk başta "hoop doğru konuş" denilen, ama sonra iyi niyeti anlaşılınca benimsenen sorular silsilesi.
izmirli death metal yapan güzel grup.. 2010 yılında dinlenesi bir (The Future adında) E.P. leri çıkmıştır..

Tracklist:

1. The Future (Instrumental)
2. Human Nature
3. Blind Witness
4. Revenge We Deserve
5. Day Dreamer
6. End of Beauty (Outro)

Grubun Kadrosu ;

Fatih Yaman _ Vokal
Başar Eriştirenoğlu _ Rtm. Gitar
Aykan Özmen _ Lead Gitar
Serkan Ünal _ Bass Gitar
Canberk Uzun _ Davul

myspace sayfaları ise ; http://www.myspace.com/faqnroll
(bkz: fuck)
sözlükteki* 15* buton arasında atın vazokonstraktif atılımgacındaki kelebek gibi duran buton.