1. 1.
  internet üzerinden para kazanmaktır. pek çok yolu * vardır. sadece blogculuk yapılarak bile internet üzerinden para kazanılabilir.

  ulen internette günde nerden baksan 7-8 saat hatta daha fazla zaman geçiriyoruz kah sözlüğe yazıyor kah forumlara giriyoruz. bu harcadığımız saatler içerisinde neden para kazanmayalım diyenler buyrun bu başlık tam size göre. en basit en masrafsız şekilde netten para kazanma yöntemini anlatacağım. zaten işin içine girince siz olayı ilerletirsiniz. şimdilik hosta domaine gerek yok. bize blogspot yeter de artar bile.

  malzemeler:

  bir adet blog: http://www.blogspot.com/

  bir adet reklam yayıncısı: http://www.google.com/adsense/

  - öncelikle ne tür bir blog açacağımıza karar verelim. mp3, adult, warez, lig tv işleri bizi bozar. bozmasa bile burada anlatarak sözlüğü yakmayalım. hem de legal bir site açalım ki adsense'den kazanalım. bir konuda uzmanlığınız varsa insanlar sitenizi ziyaret ettiklerinde onlara öğretebileceğiniz bir şeyler varsa bilginiz dahilinde bir site açın. yoksa güncel haberler, yemek tarifleri gibi içeriğe sahip ıvır zıvırlı genel bir blog açabilirsiniz. veya sadece tek konuya yönelik (örneğin fıkra, resimler) bir blog açabilirsiniz. olmadı, sadece kişisel paylaşımlarınızı, görüşlerinizi aktararak bir blog oluşturabilirsiniz. aslında bu tür bir blog, blogculuk felsefesinin temelidir. yani günlük tutarak duygu, düşünce ve fikirlerinizi aktarmak.

  - içerik ekleyelim. artık hangi konuya yönelikse o konuyla ilgili içeriği bloğumuza yazmaya başlayalım veya kopyala yapıştır (kısaca internet hırsızlığı) yaparak içeriğimizi ekleyelim.

  - reklam alalım ve ekleyelim. adsense'ye veya diğer sponsorlara * kayıt oluyoruz. kayıt olduğunuz reklam firması üyeliğinizi onayladıktan sonra reklam kodlarını alabilirsiniz. bu reklam kodlarını ekleyip blogunuzda yayınladıktan sonra artık para kazanmaya başlayabilirsiniz. hepsi bu kadar. iyi kazançlar.
  16 -1 ... south park
 2. 2.
  o kadar kolay olmasada azimle üstesinden gelinebilir. toz pembe hayaller kurmak istemiyorum çünkü şöyle bir durum var sitenin hiti kadar tıklama başına düşen pay artar .siz bir site reklamına tıkladığınızda eğer o site fazla tanınmamış bir site ise tıklama başı 0.12 dolar kazanırsınız 50 dolar olunca çekersiniz. tabii daha az olma durumu da var. size tavsiyem para için yapmayın siteyi. sizin için bir araç olsun sadece. çünkü o zaman hite göre site yaparsınız ve o sizin siteniz olmaktan çıkar. farklılığını yitirir.
  2 -1 ... mustidy
 3. 3.
  bir tane daha inci sözlük klonu yaratmak kısa vadede iyi bir getiri sağlar.
  1 -2 ... cahil profesor
 4. 4.
  hayaldir. eğer kişisel bir blogtan para kazanmayı umanlar varsa şimdiden geçmiş olsun.

  bildiğim kadarıyla fazla bir miktar kazanmak zor.
  3 -1 ... delicious
 5. 5.
  zaman ayrıldığı ve emek verildiği taktirde çok parlak bir gelecek sunabilecek olay.

  şahsen arkadaşlık sitesi satın alıp işleterek köşeyi dönmüş ve bunun üzerine okuduğu üniversiteyi bırakıp gitmiş tanıdıklarım var. en son fakülte önüne mercedes'le gelmiş eleman sonra gören olmamış.
  2 -2 ... endemik pandemi
 6. 6.
  fazla vaktiniz var ise warez alemine dalıp hosting siteleri sayesinde paraya para dememeniz mümkündür. olmazsa internet üzerinden gerçekten yapılabilecek, genelde tanıtım ve reklam içerikli işler vardır. bir ayda işe göre 500-600 lira kazanırsınız. hem de evden çıkmadan. hem de bilgisayar başında oturarak.
  1 ... dis kapinin ic mandali
 7. 7.
  Çok uğraşıpta başaramadığım konudur.
  Bilmiyorum yapanlar nasıl yapıyor. (bkz: yapan yapıyor abi)
  7 ... dal kalkar kartal sarkar
 8. 8.
  Bu işle uğraşanların çok küçük bir bölümünün sadece parayı kaldırdığını geriye kalanların emeklerinin ve zamanlarının boşa gitmesi ve çoğunluğun dolandırıcı olması. Bu işle uğraşmak yerine gidip pazarda limon satsanız daha fazla para kazanırsınız.
  4 -1 ... jokerboy
 9. 9.
  (bkz: adsense)
  1 ... a master of thoughts
 10. 10.
  (bkz: onbux)
  1 ... atos63