bugün

Özellikle aile desteği alamayacak yada sınırlı ölçüde alabilecek bir öğrencinin en büyük ihtiyacıdır. Hele bir de okuduğu bölüm itibari ile hem çalışıp hem okuyabilecek durumda değilse.

iş hayatına başladıktan sonra içinden geçtiğiniz benzer süreçleri unutmayınız. Paylaşınız.
geri ödemeli burs almayın aldırmayın ödemek zor oluyor.
özellikle üniversiteye başlamadan önce mutlaka araştırılması gereken konudur. geri ödemesiz burs veren yüzlerce kurum var ve sanılanın aksine vermek için çok da zorlamıyorlar.
ele demir asa, ayağa demir çarık, dere tepe düz gitmeye hazır olmak demektir.
Hayir sever sozluk yazarlarina duyrulur. Vardir aranizda deniz kenarinda iki uc katli artik ne denir villa mi sato mu ondani olan sirket mensubu beyaz yakali abiler ablalar. Seviyorum sizi.

O yoksa burs veren kuruluslari listeleyecek bir hayirsever de kabulumuz. Yaksamlar
Derece yapınca burs vermek için sıraya giriyorlar zaten.
Az bir matematik ile ts-1 ts-2 de çok rahat derece yapılıyor.
Haa ben anadoluda iktisat işletme okuyacam falan diyorsan yolun açık olsun.
Benim sözüm vakıf üniversitesinde okuyup her ay 2-3 bini cebe indireceklere.
Aöf tarih mezunu bir memur olarak çok da kasmayın derim; bu ülkede kimsenin işi garanti değil. Daha mezun olmadan iş derdine düşmeyin, bursların tadını çıkarın. Vakıf üniversitelerinin burslarını çatır çatır yiyin; yurtlarında kalın, büyük şehirlerin tadına varın. Mezun olunca zaten her şey sıfırdan başlayacak. Hiç akla hayale gelmedik yerlerde kendinizi çalışırken bulacaksınız.
Tıp, hukuk vb okuyanlara lafım yok, onlar yolunu bulur zaten.