bugün

msn zirvesinden anladığım kadarıyla aşık olduğu kızın ismini bilmeyen, sert kişilikli taviz vermeyen yazar..
14 ekim 2006 bursa da iftar yapiyoruz zirvesinde tanistigim, benim gibi white chocolate mocha sevdiginide ogrenmis oldugum yazar/kameraman.
iyi insan, dost bunye, kendisiyle yine doya doya muhabbet edemedik ama yine de beraber vakit gecirmekten keyif alindi uuseri.
zirve sayesinde tanıdığım götürgeç şahsiyet*. şimdi iki 70'lik bir de bu adamı verin bana ıssız bir adaya düşersem üçüncü bir şey istemem. yani muhabeti hoş sosyal arkadaş. sigaranın lafını etmeyecek kadar cömert insan. *
zirve'de ayrı gayrı düşüp, son anlarında tanıştığımız muhabbet insan. çok çok memnun oldum diyebileceğim kişi.gecenin sonunda sanırım scarface 'i eve attı. * tekrar görüşelim, buluşalım adamı.
"scarface'le sadece arkadaşız!" açıklamasını yapma gereği duyan uuser. *
bir cümlesiyle zirveyi bitirmiş yazar *. abi ben bi sosyolojiyle uğraşamıyorum; senin tüm dersler öyle. allah yardımcın olsun ne diyim *. pek muhabbet fırsatımız olmadı ama, kendini dinlettirebilen insanlardan. gerçekten memnun oldum yazarı kısacası.
beraber film bile izlemişizde haberimiz yokmuş. sağlam muhabbete daha sonraki zirvelerde de devam edeceğimize inandığım şahıs.
beni de utandıran yazar, sikti attı adımızı..
uludağ'da felsefe okuyor olmasıyla kalbimi kazanmış hoşsohbet kişisi.
bursa zirveye doymak bilmiyor zirvesinde tanıştığım, her katılımcıyla muhabbet eden ilgili ve beyefendi yazar.
sonu gelmeyen muhabetlerin ebesi, yarma konusunda mütehassıs kişisi, önce hüpleten sonra gümleten azgın yazar.
(bkz: teneke çakılır)
yeter artik tez zamanda white chocolate mocha'ya gidilecek insan. zirveler kalabalik oluyor, bi araya gelip iki kelam edemiyoruz ki.
saygılı, efendi, kendi kuyusuna takılı kalmayıp dışarıya da bakmayı ihmal etmeyen sağlam adam, neler varmı$ da haberimiz yokmu$, top secret bilgiler, felsefik çağrı$ımlar, kadınlar, tekneler, i$in içinde tabanca da olsa 007 james burock
zirvelerin olmazsa olmazlarından. defansın da olmazsa olmazlarındanmış onu anladım; kaç top çevirdin öyle helal olsun..
"üşeniyorum, o halde yarın" sloganıyla dikkat çeken yazar.
hem defansta hem ofansta başarılı bir maç çıkartan yazar. bir de arabasıyla evime bıraktı, sağolsun, varolsun.
uludag sozluk bursa hali saha zirvesi 9ne ilk iştirak eden yazardır. iyi ki gelmiştir. sağolsundur. futboluna laf yoktur, olamazdır.
uludag sozluk bursa hali saha zirvesi 9 de tanıstığım beyefendi kişiliği ile hemen kendini belli eden ve ayrıca defansın belkemiği yazar arkadaşımız umarım yeniden görüşüp ,oturup muhabbet eder ve gelecekteki djliği hakkında konuşuruz diyebileceğim yazar kişilik.
şeker mi şeker yazar kişisi. saat sabahın 4'ünde hönküre hönküre ağlarken yazdıklarınızı okuyup anlayıp yardımcı olmak isteyecek kadar da insan. kim olursa olsun mutlu olmasını sağlamak için elinden geleni yapan. karşılaştığı umutsuz vakalarda da yardımcı olamadım diye düşünüp kendini kötü hisseden yazar. kısacası iyi bir arkadaş. sıkı dostluk yolunda hızla ilerliyor.
radyo çıtır da enfes parçalar dinleten yazar kişisidir ayrıca.
an itibariyle radyo çıtır da gitar çalıp hayran hayran dinleten yazar kişisi. *
ic ic nereye kadar be kardesim zirvesinde aynı ilkokulda okuduğumuzu fark etmiş olduğumuz,bizi evimize kadar bırakan sevecen yazar.sağolsun.finlandiya'da doya doya göllerde yüzsün bu kişi,yelkeniyle okyanusları aşsın.
iç iç nereye kadar be kardeşim zirvesi'nde
-a sig adam!
-a burock!
diyaloğunu yaşadığım kişi, nadide insan. çok güzel gitar çalan yartık. arabayla eve bırakma karşılığında, beni yatağa atmak istemiştir kendisi * .
felsefe sohbetlerine doyum olmayan, halı saha zirvesindeki kazadan * dert yanmayı sürdüren iyi niyetli sempatik kişilik.