bugün

24 mart'ta ataevler'de düzenlenecek zirvedir. mümkün olduğunca çok yazar beklenmektedir. oynamak istemeyen gelip izleyebilir ,ilk bira-çay organizatördendir.*
oynanmayacak bile olunsa gelip izlenmesi gereken zirvedir. bu maçtan sözlüğe bol malzeme çıkacaktır.
24 mart'ta ise, ve de akşam 21.00, ya da 22.00 gibi olursa, hangi takım olursa olsun, sol kanadını şenlendireceğim zirve..
yeni yazarlarla tanışacak olmanın güzel olacağını umduğum zirvedir.
kazanan kocaeliye deplasmana gelsin dedirtmiş zirvedir. *
"takımları acaba nasıl dengeli yaparız lan?" diye kara kara düşündüren zirve.
katılımın artmasını beklediğim zirvedir. gerci daha iki hafta var.
kazanan takımın 45, kaybeden takımın 46 lira bayılacağı maçın zirvesi.
http://www.uludagsozluk.c...ve&ne=5n1k&zid=69 adresinden katılınabilecek zirve, hatta katılınası.
24 mart'taki yunanistan-türkiye maçının 21.30'da olması sebebiyle 24 mart 21.00'dan aynı gün 19.00'a alınan zirve.
programımın değişmesi sebebiyle seve seve katılabileceğim zirvedir. hele maçtan sonra bir mık yapsak süper olur.
edit: eksi oya bakınca istenmediğimi zannettim ama dostlarla bir arada olmak güzel olur doğrusu.
halı saha zirvelerinin demirbası salca yı da bekledigim zirve.
katılım listesi an itibariye aşağıdaki gibidir.

KeviN
stillborn
dobrowski
goruntuvarsesyok
kelebek
WildKid
Rurouni Kenshin
BuRock_
abberline
cirkinordekyavrusu
6.4.r.1.$.h
6 4 r 1 s h' in izmir' de oturduğunu bildiğimden, nasıl katılacağını anlayamadığım zirvedir. yanlış anlaşılma olmasın, gelirse başımızın üzerinde yeri vardır elbette.
cumartesi çanakkale ye gitmem gerektiği için benim için iptal olan zirvedir.
özürlerimi iletir. bir daha ki maçta 2 kat fazla koşarak telafi edeceğimdir.
zirve iptal olmamıştır, kıran kırana, çekişmeli bir zirve olacaktır.
hakkında "durum nedir, maç var mıdır, ter atıyor muyuz?" diye sorduğum zirvedir.
katılım listesi an itibariye aşağıdaki gibidir.*
stillborn
goruntuvarsesyok
kelebek
wildkid
abberline
BuRock_
6.4.r.1.$.h
cirkinordekyavrusu
220voltyiyenadam
bwcorpse
maç yok diye gelmemezlik etmeyin lütfen. maç kesin var, öyle ya da böyle. görüşürüz.
hasan şaş formasının getirdiği uğurla, 1 sene sonra 2 golü bir arada gördüğüm zirve. *
katılım listesine nicklerini yazdırıp da gelmeyen yazarların kulaklarını çokça çınlattığım zirve olmuştur. ayıp etmişlerdir.
herşeye rağmen güzel bir zirve olmuştur. dolu yağdı, ıslandık, yorulduk ama güzeldi. gelmeyenlere selamlar.
takımların aşağıdaki gibi olduğu zirvedir.

stillborn
goruntuvarsesyok
wildkid
burock_
bwcorpse

kelebek * *
220voltyiyenadam
abberline

sonuc olarak abberline ve ekibi 6-4 kazanmıştır ama asıl kazanan uludagsozluk olmuştur.*stillborn çaylaklığı sebebiyle organizasyonu kötü yapmıştır ama hiçbir arkadaş maç öncesi esnası veya sonrası bunun lafını yapmamıştır.helal olsundur.

ayrıca goruntuvarsesyok'un da futbol yeteneği ve golleriyle zirveye damgasını vurduğu da es geçilmemelidir.

tanım: "önceliği olanlar adını yazdırmasaydı iyi olurdu" dedirten zirvedir.

ayrıca maçta daydreamers bir süre konuk oyuncu olarak ve kotla oynamıştır. kendisi herkesin takdirini kazanmıştır.*
seyirci olarak gittiğim zirvede 5 dk da olsa oynama zevkine eriştiğim ama sonra bekleneni veremeyerek yerini maçta başarıyla oynayan abberline a bıraktığım zirvedir. Gelmeyen arkadasları birkez daha kınadığımız zirvedir.
hastanede grip aşısı yaptırdıktan sonra yollarına düştüğüm zirve. evden 5' i geçerek çıktıktan sonra mık' a gittim ve orada gelebileceğini söyleyen ancak gelemeyen * bir arkadaşımı bekledikten sonra metroya koşturdum, bir yandan da musluk gibi akan burnuma peçete tutuyordum. ataevler durağında metrodan inip halı sahayı aramaya koyuldum, metrodan inen bir amca ve koşu yapan bir diğer amca sayesinde halı sahayı buldum. kıran kırana bir mücadele vardı halı sahada, üstümü değiştirip sahaya daldım ve ne kadar hamlaştığımı hissettim, bir senedir maç yapmamıştım öyle ki. hasan şaş formasıyla son oynadığım maçı hatırladım ve nikotin dolu ciğerlerim izin verdikçe koştum, koştum, yine koştum. birkaç çalım attım hatta, ona ben bile şaşırdım. * defansında geniş boşluklar bırakan rakibi uzun paslar ve thierry henry formalı arkadaşın golleriyle geriye düşürdük. bu arada burock' a savunma yapmanın zorluğunu söylemeliyim *. yine de 2 gol attım, bir o kadar da kaçırdım. kelebek' in başarılı performansı sayesinde iyi bir savunma sergileyip 6 - 4 kazandık. dolu yağarken o kadar insanın sözünü tutup maça gelmesi ve kazanmaya oynaması çok sevindiriciydi ve gelmeyenler, inanın çok şey kaçırdı. çok güzel bir zirve oldu, stillborn' a teşekkürlerimi sunmayı bir borç biliyorum.
güncel Önemli Başlıklar