bugün

haberi izlerken gözümden yaş gelmesine sebebiyet veren kişilik. acaba kendisi bu zekasını hangi çeşit yumurtadan yiyerek kazandı merak ediyorum, hayır bıldırcın yumurtası falan olduğunu düşündürdü konuşmasıyla. **
çakma solcuların üniversiteleri sahiplendiğini görmemize vesile olmuş kişi.

o üniversiteler sizin değil gençler , toplasanız %100 de 1 bile etmezsiniz. karşınızdaki %99 sizin gibi kavgacı olmadığından, modern olduğundan sizin seviyenize inip de sizinle kavga etmezler.

sizin seviyenize inip kafanızı kıracak polisimiz var çok şükür. o gerekeni yapmaktadır.

sizin gibi çeteci olmayıp da legal yollardan iktidara gelen ak parti de 100 lerce kez üniversitelerde konuşma yapmıştır. sizin çakma örgütlenmeniz ancak birini durdurmuştur.

bundan sonrada ak parti yine yapacaktır bu üniversite konuşmaları. siz eşkiyaysanız kafanızı kıracak adamı var bu devletin.

birde protesto dan içerde yatan ezik solcu arkadaşlarınız için söylenirsiniz , böyle devam edin içerde buluşursunuz.
yoğurt atılası kişilik..
(bkz: burhan tavuk)**
Şemsiye de açtığına göre omlet veya menemen değil, olsa olsa çılbır olur.
atılan yumurta keltoş kafasına pek bir güzel yakışmış akp'li. şiddete her zaman karşıyımdır ama bu ve bunun gibi nice akp'lilere yapılanlara niyeyse kızamıyorum.
burhan altıntop - erman kuzu kırması bir komedyen olsa gerek. gerçek olsaydı nasıl olurdu merak etmekteyim.
dil atılası kişilik.
kimse demiyor ki bize neden yumurta attılar. o yumurtalar utançtan suratında pişmesi gerekirken yağ gibi üste çıkmaya çalışan zihniyet sahibidir bu kişi. okul yönetimini istifaya davet etmiş, gerideki güruh* da arka çıkmış. bu durum hala at gözlüğü değil kara çarşaflara bağlanmış zihinleri açar diye umuyorsak yine yanılıyoruz.
her şey kafada başlar varsa elbette demek istediğim kişi. zira bile bile lades yaparak olaylara ve olanlara çanak tutmuştur yorumları yapılıyor kendisi için.
gelemedi, korkak diyeceklerinden çekindiyse.
kutluyorum erkekliğini.
ama lütfen acımadı ki pozlarına girmesin.
öğrencilerin dövülmesine seyirci kalan amirlerini, emmiyet müdürlerini ve adalet bakanını istifaya çağırmayı geçtim kınayamazken, maruz kaldığı olay nedeniyle mülkiye yönetimini canhıraş bir şekilde istifaya davet etmesini samimiyetiyle açıklaması ne kadar iki yüzlü ve çifte standartçı olduğundan değilmiş meğer.
(bkz: rafadan yumurta)
bazılarına göre abiye kuzunun kocasıymış. gülerek izliyorlarmış.*
(bkz: omlet)
yumurtalı kuzu kıyma olmuştur an itibariyle...
Star tv de yapılan bir ankette insanların erman kuzu ile karıştırdığı şahsiyet. **
burhan altıntop - erman kuzu karışımı yeni pop star.
"öğrencilerin arkasında ergenekon var" diyen çakır keyif cemaatçi. zemzem diye votka içiyor yanlışlıkla heralde.

"öğrencileri masum göstermeyin..."
"mülkiye'de eskiden beri sol yapılanma var"
"parasız eğitim diyorsun, yumurta parasını nerden buluyorsun?"
"polis girmesinde asker mi girsin?"
"öğrencilerin arkasında ergenekon var"
"68 kuşağı bu memleketin başına bela olmuştur"

(bkz: salak yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk ya)
Burhan Kuzu ya yanıt: Bari şu kavgayı mertçe verin

http://www.halkevleri.org...i-su-kavgayi-mertce-verin
üç beş tane kominik beyinsizle uğraşmak zorunda kalmış olan büyük adam. türkiye'de böyle adam, böyle hukukçu kolay yetişmiyor.

ama ne demişler. "it" ürür kervan yürür.
yumurta cumhuriyetinde de ananas profesörü zor yetişiyormuş.
neyse uzatmayalım hatasını olgunca kabullenmek yerine abuk subuk konuşarak geçmişe atıfta bulunması komik bile değil ancak acziyeti ile açıklanabilir.
68'in ölmüş ruhundan bile korkan biri demokrasiden falan bahsedince hakkaten ve hasseten trajik oluyor.
seviyorum bu adamı, muhabbeti hoş tombul sevimli bir insan.
adam buna yumurta atar mı hiç?
68 kuşağı bu ülkenin başına bela olmuştur dedi kendisi. ben babama söylemeye utandım bu adamın böyle dediğini. konuşuyor maalesef bu adam. konuşamayınca sinirleniyor sonra...

(bkz: ben çok küfür biliyorum)
kafama atılan yumurtalar çift sarılıymış diye şikayet eden adam....
yağmurdan kaçarken 120 tane yumurtaya tutulan,günlerce gündemde kalmasına rağmen sokaktaki vatandaşa ''burhan kuzu kimdir'' diye sorulduğunda ''abiye kuzunun eşi ''diye cevap verilen kuzu gibi adam.
an itibariyle habertürk de yumurta olayı ile ilgili konuşmaktadır.