bugün

koltuğun arkasına konulmuş.
neyin kafası acaba bu.

görsel
https://twitter.com/kadra...tatus/1255569076778385409
cocugun ustune dusmesin diye olabilir mi.

ya ben cok zekiyim ya siz geri zekalisiniz arkadaslar.
Çok fazla televizyon izlenmeyen evler için kullanılır bide bu şekil. Yer kaplamasın diye.
Çocuk televizyon kablolarıyla oynamasın diye koltuk oraya konulmuştur.
Evi arabayı ipotek etsem böyle bir televizyon alamam dedirten cinsten. Bir dur Bismillah Kardeş bunun kapatma tuşu nerede acaba.*
Evet beni germiştir . Ya o çocuğun üzerine düşerse, çocuk kanepeye tırmanarak daha kolay erişir o TV'ye.
maksat çocuğun sağlığı ise, daha çok tehlikiye atılmış tv'nin ilginç pozisyonu.
Vizyonu yerlere düşüren tv dir.
Peki ya o kadar reklamlardan ve dizilerden para kazanan fahriye ve burak ozcivit çiftinin televizyonunun vestel olmasi???

Nerden mi biliyorum? 2 gün önce tv nin camı kirildi diye onu yaptırana kadar geçici olarak vestelden dandik bişey aldık birebir bunun aynısı.
Cimrilermiş ya bunlar.
Koltukları da aşırı dandik bunlar ne zevksiz çift böyle.
Burak Özçivit takdir ettiğim bir insandır.Sebebi neydi acep?Açıklar yakında.Küçük kardeşimize sağlıklı uzun ömürler bu arada.
Bebesi olmayanlar zinhar bilmez, sabi sıbyan bıngıldağını sehpaya vurmasın diyedür!
Muhtemelen muhabbetin olduğu kalabalık ortamda televizyon açılmasın diyedir.
Yoksa TV aparatı ile devrilmeyi zaten engelleyebilirlerdi.
Bilemeyiz. Zengin kafası çok farklı çalışıyor...
Televizyonda, kendi görüntüsünün olması, daha ilginç, kanımca. Tesadüf mü acaba, denilesi.
Cocuk tv kablolarını çekmesin diye konuluyor normal evlerde. Ama bu ünlüleri bilemem.
milyon dolarlık tv.. ekranı bebe çizmesin diye de bir koltuk feda edilebilir..
bir durum. televizyon ünitesi alamadıkları için koltuğun üzerine emaneten koymuşlar işte.
Bunu konuşacak kadar mal mısınız lan gerçekten?
Çocuk televizyon a ulaşmasın diye koltuk koymuş diyenler o çocuk koltuğun üstüne çıkacak kıvama gelmiş zaten.
yakında almayı planladığım televizyon.