bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  ismini hatırlamadığım bir sanatçının ölümüne neden olmuştu. gaztelerde, rte'nin olaya ilgisizliği yazılmıştı.
  13 ... maksat muhabbet
 2. 2.
  bir ortağıyla 2 milyon 350 bin dolara gemi satın almış kişidir. alıp almaması önemli değil önemli olan parayı nasıl bulduğu önemli olandır. neticede bir başbakanın oğludur. 2 milyon 350 bin dolar da kolay kolay herkes bulamaz. ayrıca diyelim kredi aldı peki neyi teminat gösterdi o da muallak tabi ki.

  http://www.ntvmsnbc.com/news/403428.asp
  9 -2 ... tosun burada da hizmetinizde
 3. 3.
  vehbi koç'un anısının tersini hatırlatan adam.

  muhabir : siz neden makam arabalarına biniyorsunuz sayın başbakan ? oğlunuz gemilerde geziyor ?

  recep t e : e onun babası recep tayyip erdoğan, gezer tabi..

  (bkz: allah ıslah etsin)
  8 -2 ... ali biberon
 4. 4.
  babasına utanmasa iş verecek oğlan. bu insan üniversiteden 22 yaşında mezun olduğunda babasının mal varlığı beyanında belirtildiği üzere ona 220 bin Abd doları ve 55 bin alman markı borç vermiştir. düğününde takılan 174 cumhuriyet altını da babasının mal varlığında ki ani artış olarak gösterilmiştir. rte, burak erdoğan olmasa ne yapacakmış bilinmez.
  8 ... lurgee
 5. 5.
  (bkz: al birini vur ötekine)
  3 ... metalbros
 6. 6.
  yaşıtları elleriyle yaptıkları(!) maket gemileri zarar görmesin diye suda yüzdüremezken, ya da zorunlu hizmet babındaki geleceklerini omuzlarında çocuk yaşlarda taşımaya zorlanırken, üstünde atatürk resmi bulunan paralara saygısından mı bilinmez(!), dolar ve Eurolarla doldurduğu denizinde pahalı gemisinde babasını taşıyıp, insanlık satan, iyilik yapıp denize atan, denizine atan kişi.
  7 -2 ... insaneti
 7. 7.
  (bkz: burak ile levent)
  ... jnwr
 8. 8.
  askerliğini nerede ve nasıl yapacağını merak ettiğim kişidir.
  3 ... elekut
 9. 9.
  yapılan haberler doğrultusunda "bazı insanlar şanslı(!) doğar ama bu şartlar altında yaşarken gece nasıl uyur, kendini nasıl bir insan olarak nitelendirir, yaşamının ne anlamı ve değeri vardır merak konusudur", şeklinde düşüncelere sevkeden insan.
  5 ... kahvekremasi
 10. 10.
  sağlık problemleri nedeniyle askerlikten muaf olmuş kişidir. vatani görevini babasının dizi dibinde yan gelip yatarak * gerçekleştirecektir. **
  10 -1 ... kuzucuk