bugün

(bkz: 35)
(bkz: 3 buçuk)
son 4 hafta adanaspor korkusuyla yaşayan izmir takımı.
kayseri erciyes karşısında 1-0 önde olan ve bu skorla geceyi tamamlaması halinde süper lig bileti alacak olan takım.
an itibariyle maçta 3 0 üstünlük kurmuş durumda maçta ve buca süper ligde...
bank asya ligine çıktıkları sene içinde süper lig e çıkmayı ne kadar istediklerini göstermişler, ve hak etikleri gibi süper lige çıkmışlardır.
tebrik ettiğimiz, mazi olarak abileri altay, karşıyaka, göztepe nin yapamadığını yapmış adana ya avcunu yalatmış süper lig takımı.

2010 2011 süper lig sezonun da sempatik bir takım olacağı kesin.
3 büyüklere 2 maçta 6 puanı garanti etmiş olan takımdır. hayırlı olsundur.
süper ligin kalbinin gelecek seneye izmir'de de atmasını sağlayacak, memleketimin takımı.*
bu sene çıktıkları tff 1. ligde yıl kaybetmeden zoru başararak direk süper lige çıkmış takımdır. gözümde son 2 yılın en başarılı türk takımıdır.
önce, büyük klüpleri, paralarını aklama mekanizması olarak kullanan adamları büyük başkan sanan zavallı taraftarların sonra da kendini dünya starı zannedip topla oynayan futbol oğlanlarının aksine, tüm camiasıyla başarıya inanmış ve futbol sevdalı yüreklere izmir baharında buca da mangal sefası tadında keyif vermiş, şimdilik izmir' in süperlig de tek temsilcisi futbol takımı. darısı diğerlerine diyoruz.
Bu akşam süper lig e çıkmayı garantileyen şehrimin takımı. tebrik ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.
hoşgeldin turkcell süper lige.
izmirli olmasam da beni sevince boğmuş takımdır. süper lige hoş gelmiştir... koştursun bakalım.
bugün tüm izmirliler'i sevindirmiş güzel ve sempatik takımdır.

doğma büyüme izmirliyim. yılda sadece iki kere falan giderim buca'ya. çok da sevmem. çok sıkışık ve izmir gibi gelmez bana. ama bu ilçenin takımı bir anda tüm görüntüyü değiştirdi.

emeği geçen herkesi tebrik etmek gerek. çok büyük bir başarı bu. umarın süper lig'de daimi olurlar.
umarım karşıyaka da, altay da, göztepe de, altınordu da, izmirspor da aynı başarıyı yakalar yakın gelecekte.
alt yapıya verdiği önemin karşılığını almaya başlamış izmir takımı.
umarım yollarına süper ligde de her ne olursa olsun aynı felsefeyle devam ederler.
buca'da oturduğum 2 yıl boyunca dikkatimi çeken bir durum vardı bucaspor'la ilgili, o da altyapıya inanılmaz derecede önem vermeleri. şu anda da ektiklerini biçiyorlar. helal olsun diyor, canı gönülden tebrik ediyorum. yalnız ben izmir'deyken çıksalardı şu süper lig'e tadından yenmezdi ama olsun.
adanaspor taraftarının gün boyu beddua ettiği takım. lakin beddua tutmamıştır.
süper lig'in 3. sarı lacivert'i. hoş gelmiştir.

edit akbayram: eksilemene gerek yok. fenerbahçeli filan değilim. ankaragücülü'de değilim. sadece belirtmek istedim. fenerbahçelileri şimdi daha iyi anlıyorum. *
yıllar sonra izmir in bir takımının çıktığı için neredeyse tüm türkiye yi sevince boğan takım.
(bkz: hepimiz bucayız)
Türkiye'de altyapısına önem veren ve her yaş kategorisinde başarıyı yakalayan izmir takımı.
kendini bulutların üzerinde gören büyük takım taraftarlarının kendi takımının veya ezeli düşmanlarının rengine sahip diye yerdiği veya desteklediği takım. renkler de mi sizin tekelinizde lan? böyle bir kendini beğenmişlik görmedim arkadaş.
izmirimiz'in süper lig'deki yeni temsilcisi olmuşlardır. kendilerini tebrik ediyorum. umarım süper lig'de kalıcı olurlar.
izmir'in 2003'ten beri süren süper lig hasretini dindiren ve seneye süper lig'de izmir'i temsil edecek 6. takım olacak kulüptür.
stadyumlarda sayıları azalan güzel kız sorunsalını, bu sene giderebileceğinden mütevellit, hoşgeldin dediğimiz türkcell süper ligin yeni izmir takımı. hayırlı olsun.
daha geçen sezon turgutlu'da seyrettiğim takımken şimdilerde hemen hemen aynı kadroyla süper lige çıkan takım. ozan ipek,cenk tekelioğlu, mehmet batdal, veli kızılkaya, erkan taşkıran, türker demirhan, yılmaz özlem hepsi turgutlumuz ile oynuyordu. helal olsun, konya, rize, bolu gibi para saçan takımlar varken sıyrıldılar aradan.
uzun bir aradan sonra turkcell süper liginde artık bir izmir takımı da var. hoşgeldin bucaspor.