bugün

Selamın aleyküm tespit gayet açık net arkadaşlar aynen böyle. Ben çişe kalktım yatıyorum geri.
(bkz: yooo)
her fikir aslına mamurdur.
Niye lan keyfimizden oturamaz mıyız.
Yanlış genelleme. Az önce grup seks partisi bitti hatunları evlerine uğurladım şimdi keyif sigarası içiyorum.
işe gittim, gecesinde nöbet tuttum, sonra bütün gün yine çalıştım, akşam geldim ve yemek yemeden yattım. Uykunun düzeni kaçtığında ya derin bir rem uykusunda olursun, ya da 2-3 saatte bir nedensiz uyanır, 30-40 dakika oyalanıp geri yatarsın.

Ekrana boş boş bakarken gördüğüm başlığı bizzat doğruladığımı fark ettim. Evet, bu saatte uyanıksan, bir yerde çuvallıyorsundur.
Bunu uyduranın bom bok bir hayatı vardır, ben her şekilde memnunum.
Saatin kaç olduğu değil ama kiminle ve nerede olduğun bombok mu yoksa harikulade mi olduğunu belirliyor.
Yaşadığımız coğrafya bunu destekliyorsa n'apalım yani.
birazdan işe gideceğim.
ne yalan söyleyeyim gerçekten bok gibi.

sayıyoruz 2.
acaba sırada kim var.
Fiziksel olarak kendi hayatımda bir sorun yok ama son dönemde yaşanan deprem felaketi, üzerine babamın yaşadığı sağlık problemleri ile yaşadığım hayat tamamen boka sarmış durumda...
Yok lan burada hava yeni karardı. Siz osura osura uyuyun.
Oğlum ateşli hastalık geçirdiği için bir kaç gündür zamansız uyuyakalıyor bu yüzden şu an uyanık ve beni telefon tutucu olarak kullanıyor. Telefonu boynuma dayadı öyle video izliyor. Sol kulağım mahvoldu.
günümüzde herhangi bir coğrafyada, hayatı bombok olmayan biri var mı ki? uçan hamamböcekleri ve yılanlarla ilgili bir sorun yaşamıyorlarsa avustralyalılar olabilir, o kadar..
maalesef acı bir gerçektir. ben yoldan geldim uyuyorum şimdi.
nispeten doğru bir tespit.
Sabah 7'de uyanmak zorunda olan herkesin bombok hayatı vardır zaten. Kaçta yattığının bi önemi yok.
https://open.spotify.com/...ZOrpz?si=e5375f68cba04e87
Hayatının nasıl olduğunu bu saatte ayakta olup olmamasından anlayan sümsüklerin iddiası. Koyayım sizin yapacağınız tespite 2 has kafiye.
evet, buna da tik attık.
Onu bilmiyorum ama bildiğim bir gerçek var. Uyku düzenimin bozuk olduğu ve bu sebeple yarın verimsiz bir gün geçirecek olmam.
kaşemi basarım bu başlığın altına.
Doğru önerme. Amk uyuyamıyorum.

Benim gördüklerimi görüp, bildiklerimi bilip, duyduklarımı duyan kim olursa benim gibi olurdu.
Gerçekten öyle. Uyku tutmaz. Düşüne düşüne bir bakmışsın ki sabah olmuş ve alarm çalıyor. Uykunu da alamamışsındır ve bu şekilde kalkıp işe gitmek zorundasındır.
yok lan. değil.
erken kalktık hemide keyfimizden. gece 9 da yatmışsıym. sabah 5 te uyanmışsıym. şahane bir dinlenme olmuş.
yaz olsa var ya atmıştım kendimi dışarı. hele ayıptır söylemesi yazlıkta olsaydım. şimdi sahilde balıkları izliyordum. çocuk gibi balık görünce seviniyordum.
şimdi yaz değil ama gene de güzel. her şey taze.