1. 1.
  " Bosch siemens elektonische Hausgeräte GMBH " nin kısaltmasıdır. Bosch siemens ortaklığıyla kurulan elektrikli ev aletleri üreten bir firmadır.
  ... meyve
 2. 2.
  "Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH"nin kısaltmasıdır. Çerkezköy'de de şubesi bulanan, dünya üzerinde 47 adet fabrikası bulunan Alman şirketidir. ürünlerini göreceli olarak kaliteli üretip, pahalı satandır.
  ... citoffig
 3. 3.
  (bkz: bash) *
  2 ... revolter00
 4. 4.
  ana markaları bosch ve siemens'tir. Bu iki şirketin %50 ortaklığıyla kurulmuştur. Yerel marka olarak Profilo'yu satın almışlardır. Özel marka olarak gaggenau'ya sahiptirler.

  Her bir markanın müşteri profili farklıdır. En alt sınıf olarak Profilo'yu gösterebiliriz. Bunu sırasıyla Bosch ve Siemens takip eder. Gaggenau ise tamamen üst sınıf gelir seviyesine sahip müşterilere yöneliktir. Mesela Whirlpool'a benzetebiliriz.

  Türkiye pazarında Koç Grubu'ndan sonra gelirler. * *. Vestel'in adı bile geçmedi farkındaysanız. Neden acaba? diye merak edenler varsa onu kendi başlığında değerlendiririz.

  Dünya pazarına baktığımızda beyaz eşyada ilk sırada Whirlpool'u görebiliriz, ki bunun sebebi de Amerika'da çok yaygın olmasıdır. Bunun dışında B/S/H/ Grubu kârlılıkta gayet başarılıdır. Bir şirket için de en önemli şey budur.

  Genel merkezi Alman Kavşağı diye bilinen yerdedir. Ikea'nın arkasında, Bayer ve Casper'ın yanındadır.
  3 ... trinfr
 5. 5.
  sözlük yazarları içerisinde çalışanı -görüldüğü kadarıyla- olmayan, almanların arzum udur. *
  ... barrel
 6. 6.
  bir beyaz eşya üreticisi. ana markaları bosch ve siemens'tir. çerkezköy'de üretim tesisi vardır. bu tesiste fırın, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve gaggenau markasının üretildiği kısımlar bulunur. teknolojik imkanları üst düzeydedir ve ürünleri kalitelidir.
  ... sarap ustune bira icen adam
 7. 7.
  güzel firmadır. yazarlar arasında da çalışanı vardır.
  ... cakal karlos
 8. 8.
  güzel bir şirkettir. çalışma sartlari olarak ta standartin üzerindedir.
  1 ... medeni karpuzcuk
 9. 9.
  bosch, siemens, Gaggenau ana markalarının sahibi olan grup. ülkemizdeki yerel markası ise profilo. çerkezköy'deki fabrika alanı dünyadaki en büyük fabrikaları! Siemens'in hisselerini aldıktan sonra Bosch, grubun adını BSH Hausgeräte GmBH olarak güncelledi. Türkiye'deki şirketlerinin adı ise BSH Ev Aletleri A.Ş.
  arkadaşlarım çalışır. çalışma saatleri ciddi uzundur bu firmanın ki lokasyonların tersliği ise cabası. Kartal ile Çerkezköy yerleşkeleri ters kalan lokasyonlar ki sadece ümraniye merkez mantıklı durumda.
  En azından üretimin olmadığı Ümraniye ve Kartal lokasyonlarının çalışma saatlerini 08:00-17:00 şeklinde güncellemeliler.

  sabah 8 akşam 6 şeklinde çalışan şirketler aslında zarar ediyorlar ama buna inanmak istemiyorlar. saat 16:30 hadi bilemedin 17:00 sonrasında hem kafa hem vücut olarak insan düşüyor ki bu saatlerden sonra iş tamamen vakit öldürme halini alıyor. Bu vakit öldürülen saatler için ödenen adam saat ücretleri, ofisin sarfiyatı da cabası!
  1 ... crossd
 10. 10.
  işbaşvurularında cıvata somun söküp taktıran şirket.
  2 ... mor gergedan