bugün

entry'ler (1270)

100 milyar lira kaynağı devreye almak

Ak parti döneminde yaşanmıştır.

Alın bakalım devreye akıllı olunursa

Bu işten karlı çıkan türkiye olur.

yazmama kararı alanların samimiyeti

uzun zamandır girmediğim sözlükte olaylar olayları kovalamış enteresan işler dönmüş. anacığım beğenmiyorsan trolleri donuzlarsın ben bu görüşteyim. yazmama kararı biraz şooovv bence. o yüzden ben de bu başlığı açan arkadaş gibi düşünüyorum ama o kadar sert bir dille düşünmüyorum. çok samimi gelmedi açıkçası. neyse etliye sütlüye bulaşmadan uzaklaşayım. barışla kalın.

yazarların en çok harcama yaptığı üç şey

alkol
mey
içki.

hiçbir şey yapası olmamak

o kadar hiçbir şey yapasım yok ki. tarifi bile zor geliyor her kelimeyi cümleye döverken öğür öğür kusuyor gibi hissediyorum. Uzun zamandır girmiyordum sözlüğe hiçbir şey değişmemiş. zeka seviyesi hala aynı seyirde devam ediyor üstelik dolar bile 4 lira olmuşken. üzülüyorum. Farkında değilsiniz hiçbirinizi tanımıyorum ve hiçbiriniz de beni tanımıyor ama sizler, bir şekilde dolaylı bir şekilde parmak şıklatmak kadar kolay bir şekilde farkında olmadan beni üzüyorsunuz. Size kızgın değilim şu ya bu kişi diyemem çoğunluğun sivrildiği bazı noktalar var. bunları gördükçe üzücüdür ki görmeye devam ediyorum. Bu dinamizm beni üzüyor. toplum beni üzüyor. vurdumduymaz yaşayışlar kısır döngüler beni üzüyor. Diyorum ki hiçbir şey yapasım yok ve ekliyorum belki vardır belki birşeyler vardır son bir uzanış istiyorum daha bu aklımdan geçerken bunun ne kadar yersiz bir tavır olduğunu anlıyorum.

bu kadar cahilin içinde nasıl mutlu olunur

bir soru.

yahu anlamıyorum. gerçekten anlamıyorum. bak anlamıyor anlatamıyorum. bir işim var yaklaşık 3 aydır falan çalışıyorum beyaz yaka (sikime kadar beyaz yaka sınıflandırmayı sikeyim ama millet hakediyor.) çok deniyorum mesela her öğlen vakti bir gün öncesinin futbol muhabbeti fiks ben futboldan uzağım eyvallah ama insan 20 sene boyunca her molada hep aynı muhabbeti nasıl götürür onu bilmiyorum ve anlamıyorum. Öte yandan biri bir geyik mi yaptı atıyorum bak şöyle bir durum var ben fabrikadaki bir abiyle ava gittim işte iki tane üveyik vurduk falan atış yaptım vs. önceki günü şöyle bir fıkra var işte uzatmadan kısa tutacağım fıkrayı. adamın biri ağaymış pala bıyıklı ormanda gezerken bir çoban görmüş yaverini eve göndermiş çoban bunu siksin istemiş vay efendim çoban sokamamış ağam demiş ben bu bıyıkları niye bıraktım sanıyorsun bıyıktan tutsana demiş al sana fıkra da bu. neyse bendeki bıyıklar gür tabi biz gittik döndük ertesi gün öğlen molası ne yaptınız vurdunuz mu evet vurduk dedim. tüfekle atışta yaptım on kere falan attım adamdaki espri anlayışı da şöyle devam ediyor demek on kere attırdı sana huahahahabelehey. evet on kere attırdı dedim istersen ben de sana attırayım dedim. bozuldu sonra geyik şöyle gidiyor sende bıyık var bizde yok biz gidemedik ava dedi. huehehebeleluheyyy. güldüler bende bana bıyık lazım değil sen domal ben her türlü sokarım dedim yine bozuldular. işin anlamadığım tarafı bu geyik bir hafta sürdü her keresinde göt ettim hepsini. şimdi benim saçlar falan omuzlardan aşağıda saçım uzun küpem var bıyık sakaal aldı gidiyor saçları bazen topalmıyorum ağrı yapıyor çok toplu kalınca adamlardaki geyik şöyle bu sefer oooo salınmışız körpeler gibi. bende ayak uydurup mecburi vites düşürüp aynı kanala iniyor salınan başka şeyler var dokunmak istersen diyorum. fakat öyle bıktım ki bu salakça muhabbetlerden birini fabrikanın meydanında sikecek hale geldim. şart oldu. şimdi güzel kardeşim sorarım bu kadar cahillik seviyesi en üst limitlerini zorlarken ben faust u düşünüyor werther in acılarını çekiyorken nasıl mutlu olunur. lan insanlar bu denli aptal olabilir mi ? firmada depo şefi olan adam ctrl + z yi iki gün önce biz yazı yazması gerekirken şansa oradaydım da ben gösterdim sağol dedi 42 yaşında 5 senedir bu firmada ve bu adam ihracat için irsaliye kesiyor ama ctrl + z nin ne olduğunu bilmiyor iş verenim excel de pivo table ı siktir et filtreleyip süzme yapamıyor. anasını sikeyim uykularım bölünüyor azizim. ben ne yapıyorum bu kadar cahilin içinde yiyeceğim kafayı yahu.

izmir denilince akla gelenler

sevmediğim bir sürü şey.

metroda güneş gözlüğü takmak

Numaralıydı o işte senin gbi mallar bunu bile ayırt edemiyor. Öyle çok biliyorsunuz ki. Bi siz biliyorsunuz amına koyim.

içki içen kız

Akn yi kaldırdık.

erkek adamın erkek çocuğu olur

Kız,babası olmaya göt yemiyor dimi. Mına kodumun cahilleri sizi.

sözlük kızlarını 1 görselle anlat

(img:#1530079)

etuuu

imzan kötü. Lisede necip hoca vardı onu da sevmezdim. Sen de farklı değilsin. Umarım silik alırsın davadan da silik alırsın. Ne boş insanmışsın.

chesterfield

Zamanının ferrarisiydi. Körpeler bilmez. Şimdi ayağa düştü.

istanbul un fethi

Nasıl zorunuza gidiyor lan amına koyim. Çağ açıp çağ kapatmamışmış. Ahahah.

öğle yemeği molasında hırt hırt yapmak

Yemekten sonra pek güzel olacak vücut dengesini yakalamaya da sebep olacak eylem.

sözlük yazarlarının itirafları

Aslında birkaç fake hesabım vardı. Biriyle bayağı abandım bu izmirlilerle ilgili bir sürü başlık açtım falan ha güzrl oluyordu çok salak var sözlükte saçma sapan bir başlık açıyorsun hemen sol frame de hit oluyor. Çok gülüyordum size. Silik aldı şimdi bir tane daha aldım yazar yapsınlar diye bekliyorum. Bu arada o hesapta en çok ayetler var ayetler isimli yazarı okurdum. Az önce bi entry mi beğendi diye ekledim.

uludağ çöplük

Sözlük ekinin alınıp bu çöplük eklenmeli siz ne cahil kölelersiniz böyle.

bir sözlük kızıyla hırt hırt yapmak

Ay olabilir mi öyle bir şey olsun çünkü.

ilk defa hırt hırt yapacaklara tavsiyeler

Parayla yapmayın. Yakışmaz size. Bulun bir hırt hırtçı o size yapsın. Bu işe gönül vermiş insanlar var.

bu sıcakta hır hırt yapmak

FaZla nemlenmenize sebep olur. Serin bir ortamda güzel olur.

sözlüğün en kaliteli yazarları

Geçen yine nasıl yalıyorum.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.