bugün

O ye yee o ye ye yeaaah ııhhhğ nidaları ile kulağıma kazınan şarkıcı parçası. *
bir an yeni bir albümle dönmeli artık. eskileri dinlemekten bıkmıyor insan ama uzun zaman oldu yok ortalıkta.
muhteşem adam ya. çok çekici. bi de zenci gırtlağı var adamda*
Atanamamış micheal jackson kıvamında bi abimiz.
Muhteşem ten rengine sahip bey. Bu kırma rengi elde etmek çok zor.

Hawaii' nin cigulisi işte.
Maymunlara zaafı olan adam.
evet sesi güzel osursa şarkı olur.
günümüzün maykıl ceksın'ı.
Nusretle yanyana fotoğraf çektirmesi gereken adam.
Sesi çok güzel bu arada, allah boydan kısıp sesine vermiş.
Maymunlu klibi baya iyi.
Hiç sevmedim. Sevmeyide düşünmüyorum. Bir Uptown Funk'ı vardı hala da sevmiyorum. Başarılı mı? Evet. Yetenkli mi? Evet. Ancak neye göre başarılı? 2010'dan itibaren her eline hayatında eline ensturman almamış ola ve kendini sanatçı olarak değerlendiren bir kaç yeteneksiz it müzik piyasasını işgal ettiği için o bahsettiklerim arasında fena sayılmayacak kişi.
uptown funk ile michael jackson havası sağladı. (gerçek manada yanından bile geçemese bile)
bence öyle. güzel gerçekten. klibi de hoş.
"That's what i like" uzun zamandır dilimde döndürüp durduğum bir parçasıydı, şimdi ödülleri de topladığını görüyorum...

kendisine "next michael jackson" tabiri, kendisine biraz ağır geldiğini düşünenler olabilir. zaten "geleceğin Michael Jackson'ı deniyor, şimdinin değil...

herifçioğlu'nda her türlü meziyet var maşallah; dans desen var, ses desen var, ekibi iyi, medya desteği arkasında.

orijinal de müzik tarzı var, iyi bir harman; tam olarak "soul&funk" değil, yüksek dozda her albümde "Retro" içeren bir çeşit r&b gibi ama arka planda Groove harmanlamasıyla.

ayrıca milletin, "Honolulu-Filipinler kırması bir adam nasıl olur acaba" sorusunu da kafadan cevaplayıp, bizi büyük bir dertten kurtarmıştır.

yürü lan bruno...
bu seneki grammy ödülleri'nde patlama yapmıştır.
Bir michael jackson havası mı var bunun anlamadığım şarkıcı.
uptown funk şarkısı ile eğlendiren yabancı şarkıcı.
Maymunlara fısıldayan adam. Severim.
keşke grenade, locked out of heaven tarzı şarkılarla kulağımı şenlendirmeye devam etseydi.
The Lazy Song ve Uptown Funk şarkıları ile ruh halimi mutluya çeviren şarkıcı.
yahudi olması şaşırtmıştır.
sesi harika olan muzisyen. lil wayne ft'ni çok severim.
Terazi Burcudur, kösedir, treasure şarkısının müziği müthiştir.
Lazy song şarkısıyla kendisini sevdiğim grenade şarkısıyla aşık olduğum şarkıcı.
görsel
o ince badem bıyıklarını kes de gel bana leave the door open söyle yiğidim. anderson'u evde bırak, yalnız gel ama... (bıyık konusunda netim, o bıyıklarla olmaz.)