bugün

2013 yılında saç örnekleri üzerinde yapılan test sonucunda fare zehrine rastlanmıştır.

2016 Mart'ta yapılan açıklamalara göre dosya yeniden açılabilirmiş.
görsel
görsel
özlediğim iyi oyuncudur.
Erken yaşta aramızdan ayrılan güzel oyuncu. geçen 8 mile'yi izleyip tekrar duygulandım.
--spoiler--
2009’da hayatını kaybeden Brittany Murphy’nin ölümüne ilişkin yeni bilgiler ortaya çıktı. 32 yaşındaki aktristin ölüm nedeninin zatüre ve kansızlık olduğu açıklanmış ancak Murphy’nin babası Angelo Bertolotti kızının öldürüldüğünü iddia etmişti. Yeni yapılan inceleme sonucunda ise laboratuvar Murphy’nin zehirlenmiş olabileceğine dair kanıtlara ulaştı.

Kanıtları babası çıkardı

Fox News’in haberine göre, Murphy’nin kanında alüminyum, manganez, baryum bulundu. Bu ağır metallerin fare zehirlerinde rastlandığı ve öldürücü etkisi olduğu biliniyor. Kızının saç ve kan dokusunu açtığı davayla elde eden baba Bertolotti, bir laboratuvarla çalışarak kızının ölümüne ilişkin yeni kanıtları gün yüzüne çıkarmış oldu. Murpy’nin ölümünden 5 ay sonra eşi Louie Lozana da evinde ölü bulunmuştu.
--spoiler--

öldürülmüş olması kuvvetle muhtemel genç oyuncu. allah dini ile dinlendirsin.
zamansız ölümler her zaman üzücüdür. kanal d' de son çektiği filmi izleyince insan bir garip oluyor. 2009 yılında, 32 yaşında daha güzel bir yere gitti britanny. hatıraları akla düşürdü. ilk filmini, uzun süredir görülmeyen bir dostla izlenen 8 mile' yi.
kalpte bir burukluk... bir gece yarısı, kafaya dolanları karalarken bbc' den geçen altyazı ile heath ledger' in ölümünü öğrenmişti bu yürek, cız etmişti. iri gözlü, güzel gülümsemeli sarışın aktrisinkini de aynı şekilde öğrendi.
onlar hep güzel kalacak. you better lose yourself in the music!
alkolden uzaklaşmış bünyenin ölümünden 2 ay sonra ölüm haberine ancak ulaşması ile rakı sofrası kurmasını sağlayacak kadar güzel ve çekici hatundur. hatundu.
şimdi google images sayesinde resimlerine falan bakıyorum da... böyle kimisinde güzel kimisinde hortlak gibi çıkmış falan.. ara ara beğeniyorum.. sonra düşünüyorum da bu insan aslında artık yok!

hepimiz için geçerli bu durum be... bugün çektirdiğiniz fotoğraflara yarın arkanızda kalanlar bakıp bakıp kendilerini bir garip hissetmeyecekler mi?

sadece eğer erkenden ölürseniz daha çok üzülecekler daha çok görecek günleri vardı diye.. hepsi bu... ister ünlü olun ister olmayın, aynı yere gidiyoruz be hey canlar...

ama yine de üzmüştür, üzüldüm... severdim kendisini.
dersin ortasında "ya brittany murphy ölmüş" diyen bir arkadaşım sayesinde öğrendiğim, bana iki duyguyu (bkz: üzüntü) (bkz: şaşırma) aynı anda yaşatan olay. sevdiklerine sabır dilerim.
ölüm haberini tesadüfen gördügüm ama gördügüm anda da sok oldugum güzel aktrist. bu kadar erken gitmesi gercekten cok üzücü oldu.
her ölüm erken ölümdür ama bu daha bir erken ölüm oldu.
durup dururken şok gibi bir haber. amy winehouse yada lindsay lohan ı beklerken brittany şok ötesi şok...
aramızdan çok erken ayrılan, güzel ve başarılı sanatçı.
sin city ve 8 mile'daki güzel performanslarıyla hatırlayacağımız güzel sesli güzel yüzlü oyuncu. rest in peace.
erkenden göçmüş sanatçıdır.
marilyn monroe gibi hiç yaşlanmayacak oyuncu.
eigth mile ile aşık etmişti kendisine. eminem'e proof'tan sonra ikinci bir şok olmalı. yazık olmuş. allah taksiratını affetsin. rip.
Yanılmıyorsam Eminem ve Dido'nun Stan parçasının canlı performans videosunda seyirciler arasında gördüğüm, hatta kameranın özellikle çektiği sarışın seksi güzel hanım, toprağı bol olsun.
akıllarda hep sin city filmindeki camdaki o sevimli haliyle kalacak olan aktrisdir. erken gidenlerden oldu.
ölüm haberini alınca içimi sızlatan güzel kadın. hayat ne garip.*
hakkinda bu kadar entry girilince, vay anasini harbiden olmus lan. severdik kendisini.
yine ölümün yakışmadığı insanlardan biridir.gittiği yerde mutlu olsun.
malesef gencecik yaşında hayata gözlerini yummuştur, toprağı bol olsun.
hollywood un belki en guzeli degildi ama en sirinlerinden biriydi.
hakketen ölmüş olan güzel kadın. üzüldüm.. scarlett johansson, keira knightley, brittany murphy gibi genç, güzel ve ünlü kadınlar sanki ölmez gibi gelirdi hep..
ölümüyle gündemde kalmaya çalışan oyuncu. toprağı bol olsun. evet ölümün şakası olmaz lakin ölüm en büyük şakadır.

edit:ironiden anlamayan zihninize ...