bugün

kalın sese sahip olan adamlara takılan isim.

bora denilince nedendir bilmem aklıma hep bas sesli bir adam geliyor. "merhaba ben bora."
(#11719968)

bunu anlamaya çalışan yazarlar beyin amcıklaması geçirdi aga. eline sağlık.
birader ne yaptın sen ya, allasen ne yaptın! kafam açıldı lan. o kadar para vermiştim oysa kafam olsun deyu.
kalbimle beynim arasında görev yapan tüm sinir ve elektrik sistemim kısa devre yaptı. ayıp be birader, bu kadar da olmaz ki.

(bkz: #11719968)
eski ev arkadaşım. türkçenin anasını sikerdi bu sözlükte.

naber kerata? hala yazıyo musun?
güzel isimdir.
özel isimdir. *
günümüzde sedan tipi binek araç ihtiyacını karşılayan ve jetta ismiyle satılan wolkswagen modeli 2005 yılına kadar türkiye dahil tüm avrupa'da bu isimle satılmıştır.
sert rüzgar demekmiş.
1) genellikle yağış getiren çok sert rüzgar

2) bir erkek ismi

3) çizimini ve tasarımını bir türk'ün yaptığı araba modeli.
Folkswagının ürettiği nacizane araba modelidir.
(#11719968)
sigarayı bırakmış alkolü bırakmış yanında yüklemi de bırakmış.
yoksa küçük kuzenin mi yazdı bu entryi doğru söle bak?
nick altına yazacaktım ama hem ifşa olmasını istemediğimden hem de ifşa edemeyeceğim kadar değerli olduğundan vazgeçtim. anlatmak çok zor, hayatımdaki yerinin büyüklüğü kadar zor. ama her zaman yanımda olacağını bildiğim, hadi kalk gökçeadaya gidelim desem tereddüt etmeyeceğine emin olduğum, en güvenilir kötü adam. iyi ki varsın.

çünkü sen varsan ben de varım. sen ne kadar varsan ben o kadar kendimim. beni hem kendime getiren hem yoldan çıkaran, hem ağlatan hem de ağlatırken güldüren adam. hayatımdaki en büyük ısı ve ışık kaynağım. beni önce karanlığa sürükleyen, sonra ölüm hanımefendinin kollarından gelip bizzat alan adam. kendimi tekrar edeceğim fakat, iyi ki varsın.

not: burayı okumayacağını da biliyorum ama bir şekilde ifade etmek istedim. ve bunları sana söylemektense ahaha saçlarımı savurup burnum havada arkamı dönüp giderim.
bir volkswagen modeli.
Bir ruzgar adı.
şişman adam ismi.
Çokk sevdiğim bir isimdir , ne bileyim Bora ,ıııı Bora böyle tuhaf bir çekiciliği olan bir isim .
Geleceğimde var olmasını istediğim beyin ismi. Fakat Bora ismindeki beyler eğlenceli, kültürlü olmalarının yanı sıra biraz da sinir bozucu oluyorlar.
Yaman bir isim. Evet.
ortaokul lise seviyesinde malbora olarak alaya alındığı yaygın rivayetlerle sabittir. işte bu nedenle çocuğunun adını bora koymaktan vazgeçen bir ailenin varlığını duymam ortaokul ve liselilerin gayet orjinal çalışan beyinlerine tekrar hayranlığımın artmasına ve bol kahkaha atmama neden oldu. sen neymişsin be bora. malbora ha... ha ha ha...
yeni jenerasyon erkek ismidir.
eskilerin guzel bir wv modeli.
2023 yılında değerlenecek isimdir. Türetmeler de yapılabilir. Boraberk, borcan, borgül, borten, borsu falan filan.
Bana 7 bin borcu olan ipnenin ismi. Aman borç vermeyin bunlara.evet
karizmatik bir erkek ismi.
Havalı bir erkek ismine benziyor.