bugün

entry'ler (507)

1080ti

S.a bu isim değişikliği neden 2080 değil diyenlere cevabım şu olacak: param yetmedi aq

yılbaşı adı altında hristiyanlaşmak istemiyoruz

Her yılbaşı öncesi klasikleşmiştir. Bırakın ne demek isterlerse desinler, aynı yere gideceğiz sonunda. Boş insanlardır bunlar. Sanki kendileri sütten çıkmış gibi, milletin düşünceleri ile sidik yarıştırırlar.

terk edilmek

Terk ederken vicdan yapmadıysan terkedilmek daha kötüdür. Net. Sana zarar veren birini terketmek en doğal haktır. Kendi yaptıklarını görmeyip de terkedildim diye zırlayanlar bunu eksileyebilirler.
Terk etmek buna tek atar efenim. Gerçi "efenim" hala moda mıdır? 2016 dan beri afkydım.

soundtrackleri harika filmler

suicide squad-gangsta. guzel sarkidir. *

ankara polisinin karanfil yüksel konuru kapatması

demek ki o yuzden bekliyorlardi. vay vay. bak sen. neyseki coktan gidecegim yere gittim.

uyanıldığında değişmesi istenilen şeyler

çaylaklığın bitmesi. bunu cok istiyorum iste. sirf askimi ilan ediyorum diye caylak oldum.

gelsin ifşalar

evet sayin uludagsozluk sakinleri. mutlulukla soyluyorum ki * ve bendeniz * su kiymetli iliskimizde 1. ayi devirdik. cok mutluyuz allah a sukurler olsun. ama bizlere bu mutlulugu bahseden ismail alpen * e cok ama cok tesekkur ederim. ayrica beni sozluge atayan * a da cok tesekkur ederim.
son olarak sevdigim yazarlara buradan selam olsun.
* * * * * iyi geceler arkadaslar.

colider

reklamdan dolayi silinecek keko.

sevgiliye 1 ay hediyesi olarak alinabilecekler

erkekse mavi çokomel, kızsa pembe çokomel al.

sevgiliye 1 ay hediyesi olarak alinabilecekler

birsey almasada olur sanki he cok seviyorsa? onemli olan cok sevmesidir bence. 1. ayi bile dusunen bir sevgili, en iyisini bilir diye dusunuyorum sahsen . bu arada hayırlı kızlarsoruyor kardeş

edit:bi çay ismarla hadi delikanliya. benden olsun. demli demli.

eksik bir şey

eksik etek.

özel mesaj ifşası

modlar mesajlari okuyabilirken bu cok da buyutulecek birsey degildir.

kulağım çok kaşınıyor

soksak gecer mi ki?
*

sözlük yazarlarının sinir olduğu şeyler

sozlukteki sevgilinin entryleri okuyup gecmisini karistirmasi ve seni yargilamasi. umarim okursun.

ziley

yeliz diye birine asik olan bir amelenin kurdugu terlik markasi.

sikerim böyle hayatı deyip börekçi açmak

rıfat börekçi yi kızdırır.

uzaya çıkıp çay içmek

yaninda winston galaxy s8+ olacaksa cayin hayir denmez.

suyun haş iki o dan ibaret olmayışı

(bkz: tamam). liseli kimyaya iyi calis liselii.

aydinoglu 33

mason lobisine katildiginda acacagi hesaptir. hadi bekliyoruz seni çikita muz

atatürk e hakaret suç peygambere serbest

ulan godos herif... burda hz.peygamberimiz (s.a.v) e hakaret eden kopekler, atamıza hakaret eden kopeklerin daha da yuzsuzleri. serbest merbest degil aslinda. sadece moderatorler uyuyor. sozlugu suclayacagina s.ktir git eksi sozluge.