1. 1.
  efsane bi rap grubunun adıdır, bünyesinde layzie bone, bizzy bone, krayzie bone, wish bone gibi mcleri barındırır.

  bazı albümleri şöyledir;

  the art of the war
  Faces Of Death
  Heaven or Hell
  E 1999 Enternal
  behind the harmony
  2 ... undergrounder
 2. 2.
  kral 2pac'ın the outlawz ile birlikte meşhur ettiği, rap endüstrisine damga vuran bir gruptur.. grup elemanlarının solo kariyerleri de fena değildir, krayzie bone baya söz ettirmiştir adından.. kanımca en iyi albümleri içinde thug luv gibi bir efsanevi bir parça barındıran the art of war albümleridir..
  ayrıca runnin with the ak 47, crossroads, ecstacy ve notorious big ile yaptıkları let s ride, en başarılı şarkılarıdır..
  son albümlerinden ise change the world ve bir phil collins düeti olan home gayet dinlenebilir şarkılardır..
  son olarak kendilerinin bone thugz n harmony olarak çağırılmalarını da tercih ederler.. o z çok önemli..
  ... rapper ninja
 3. 3.
  mariah carey'le düet yapmış rap grubu.
  ... gulhan seven adam
 4. 4.
  2pac gibi bir adamın ellerinden çıkan süper müzik ve de sound ları yapan topluluk.
  ... thug life nigga
 5. 5.
  flesh-n-bone ve bizzy bone'un gruba geri dönmesiyle tekrar eski halini almış,uni5 adı altında yeni bir projeyle albüm kayıtlarına başlamış rap grubu.
  ... krevlornswathofthedeathwokclan
 6. 6.
  aslinda cogu kisinin bildigi gibi bu grubu 2pac meshur etmemis,Eazy-e meshur etmistir. Mukemmel sarkilari bulunmaktadir demek yanlis olur her sarkilari mukemmeldir, dinlenesidir. Sozlerini isimlerinde de belirttikleri gibi harmony ( uyum, ahenk ) ile dokerler muzige, baya bi hizli soylerler, gecmiste yollarini ayirdiklari bizzy bone ile yollarini tekrar birlestirmis, hapisaneden cikan flesh n bone isimli rapper i tekrar gruplarina dahil etmislerdir. Bu ay icinde cikarticaklari "Uni 5: the world's enemy" albumlerini heyecanla bekliyoruz
  (bkz: krayzie bone)
  (bkz: layzie bone)
  (bkz: bizzy bone)
  (bkz: wish bone)
  (bkz: flesh n bone)
  1 ... ziggy marley
 7. 7.
  "the world's enemy" albumleri baya bir gecikmis olan grup. 2 mart 2010 da cikacagi soyleniyor ama hadi hayirlisi. heyecanla bekliyorum.

  merak edenler icin albumden bazi parcalarin kisa tanitimlari; http://bonethugsnharmony.warnerbrosrecords.com adresindedir.
  ... ziggy marley
 8. 8.
  tupac ile efsane thug love a imza atmış harika grup.
  ... the way i am
 9. 9.
  herkesin inatla 2pac meşhur etti dediği efsanevi gruptur. panpa tamam ben zaten ağır 2pac hayranıyım 2pac a lafım yok, ama bu adamların asıl * eazy-e ile ilişkisi vardır. her albümlerinin arkasında eazy-e nin ölümünün üzerinden geçen zaman yazar vs. hemen de tupac hayranlı panpalarım atlamasın eksiye bak, ben de 2pac çiyim. tamam mı?
  ... grihaciolorin
 10. 10.
  budur. harika lan. o zamanları rape başlayan insanların şimdi neden başladığını daha iyi anlıyorum. ve rapin neden türkiye'de tutmadığını da iyi anlıyorum.

  https://www.youtube.com/watch?v=k43N05HXvH0+
  2 ... atabaka