bugün

beatleri silah sesleriyle süslenmiş,bone thugs n harmony düetli çok yaratıcı bir tupac şarkısı. dinlenesi.

sözleri:

nigga, we doin' this shit from cleveland to l. a., nigga. whatever you niggas want, we bringin' it!
thug luv, nigga. bitch! what time is it? yo, i don't give a fuck where you lay at, nigga, it's time to
slay these bitch-made niggas.
[bizzy: pac pac run with us, run with us, run with us. pac pac run with us. pac and rip with thug luv.]
they ain't even knowin' what type of niggas we is. where my thugs at?
[cocking of a shotgun, followed by gunshots repeated throughout.]
bone thugs-n-harmony
i know you niggas been waitin' for this for a long time. well, here it is,
nigga. here it is. what you gonna do with it?

bizzy bone:

well, it must be close to the armageddon, lord. know that i won't fly by that lesson, you taught me to pull out my wesson, you brought me, and i'm not stressin' it softly. get 'em up off me, 'cause all we wanted was harmony, been bombin' 'em, yell up outta my ghetto, i won't settle, get on my level. they can't stop me and pop me. nigga, they got me? fuck no. little pac gets schizophrenic, let's manage to damage all y'all. i'll talk about 'em, and you don't really want it, 'cause they're cornered, and i'm want 'em to not jump. i'd rather say that we came to shut 'em all down. so quick to test, bullet, yes, declare war. roll, i'll flow when i get the gun for the murda mo' horror, for why they did it all, pause for the cause, and i fin to pull a nine or pistol, a little nigga with mine. fuck them niggas, it's on. all y'all fall. bizzy gettin' bitches to test me, bless the floor, and any attempt to arrest me, stress me. lord, lookin' at death, with the last of my breath. follow, follow, my kids, now don't sin in my steps. yet the weapon is kept with the best of my secrets, deep in the (leaves), i'm alone, nigga believe that i can see it, if needed, and if you really with me and well then let it be, get the greens and we runnin' up over cleveland [cleveland].

2pac:

ha, ha! what's poppin', nigga? put your muthafuckin' hands on your strap, nigga. thug luv, nigga. yeah, we can do this like gangstas and slug it out, or do this like punks and punk it out. pull your
strap on me, nigga, you better kill me. thug luv, nigga. thug lfe, baby. thug luv.
i probably be punished for hard livin', blind to the facts thugs is convicts in god's prison, hands on the strap. prayin', so father please forgive me. police be rushin' when they see me. i flaunted america's most wanted live on t. v. life: pleasure and pain, stuck in this game, holler my name. we all gon' die. we bleed through similar veins. yous explain to me now. don't panic when my guns burst. heard the last jam, nigga? this one's worse. my nigga, bone held the chrome 'til i came home. thug luv playas, tell these bitch niggas bring it on. i caught a plane out to cleveland late last evenin' to help my niggas clean up; some niggas no longer breathin'. now, who do you believe in? hit the weed and grieve. it's a cold ass world. niggas kill you in your sleep. watch me. until they stop me, bury, murder me or drop me, i got thug luv for my nationwide posse. feel
me.

layzie bone:

little thug from the land, nigga never ran. muthafuckas out to get me. they don't understand it's the #1 nigga out with a nation of niggas down to put it some work and do some dirt, fuckin' around with the band bone thugs-n-harmony, follow down the road, we stroll to meet karma. everything i do, it seem to cause drama. ready for the war like a knight in my armor, bomb ya. so quick to test us, nigga wanna crash me, eat dust. for the love of the lust, niggas bustin' on us. hit 'em up with the buck 12 gauge eruptions. it's the art of war. puttin' niggas on the floor when i'm comin' through the door, bringin' nothin' but terror, causin' much pain to the nigga that dared us, tried to put a twist in this thugsta era. paired up with a nigga like pac, and a nigga like me, gotta stay high. thug luv 'till i die, keep my prayer to the sky, but i'm still in the hood, smoke and fry, so i beg the lord save us all escapers of misery, bless my niggas in penetentary, soldiers of the century, yeah.

krayzie bone:

here to get it, told my niggas they need get the hell down with the dirt, and we don't fuck around. buck a couple a rounds, and if your passin' through, then hit the ground, and don't get caught up in the crossfire, nigga. artillery thick, and you don't wanna get to fuckin' with this, i'm straight devil, not a punk and pretend. i reload, buck a little mo'. flee the scene 'fore the po-po even know. "so, who ya lookin' for?" they don't know. a mothafucka with a leather face. hey, man, she said i ran this way, said i ran that a way. ya'll hoes'll never know because i got away, yeah yeah. a criminal mind to keep a nigga on the level. sometimes i get high, and analyze your crime. correctly
organized and with results, you'll be surprised.

wish bone:

oh, nigga, can you feel the vibe? we can ride. playa hatin' niggas, you gotsta die, it's only right. it's over with, bone, better leave it alone, mo thug come crack they fuckin' domes. still in the hood, where the thugs play, fuckin' with nothin' but thugs, man, ain't takin' no shorts, or no losses. we crackin' them domes around my way. give it to 'em on another level, nigga, get a shovel, you can dig a hole. bitches is dead. infrared to your head. you can beg, you go fled, but still gon' bleed bloody red. fuck with mine, we'll be seen in the moonlight, 'cause we out ridin', lookin' for you [for you]. better run for cover, nigga, duck. we about to bust. strate got the infrared, put it on his forehead. makes a move, send [flowers] straight to his home. put a card in the muthafucka, send it to his mama. tell her he was dead wrong, dead wrong. gone, now we long gone, long,
gone.

bizzy bone:

pac pac run with us, run with us, run with us. pac pac run with us. pac and rip with thug luv.
efsane şarkının türce çevirisi;

[2Pac]
Zenci bu işi Cleveland'dan Los Angeles'a kadar yapıyoz
Zenci ne istiyorsanız onu yapıyoruz
Gangster sevgisi, zenci saat kaç hey
Nerede olduğun hiç s*kimde değil zenci
Bu kancık zencileri öldürme zamanı geldi

[Bizzy]
Pac Pac bizle takıl bizle takıl bizle takıl
Pac Pac bizle takıl Pac ve "Gangster Aşkı"yla huzur içinde yat

[2Pac]
Ne tip bir zenci olduğumuzu bile bilmiyorlar
Gangsterlerim nerde?
[Av tüfeğinin horozu kalkıyo, ve iki el silah sesi geliyo]
Bone Thugs-N-Harmony
Uzun süredir bu şey için beklediğinizi biliyorum zenciler
işte zenci işte ne yapacaksınız bunla

[Bizzy]
Kıyamet gününe yaklaşmış olmalıyım
Tanrım Wesson'umu çekmek için öğrettiğin dersten uçmayacağımımı biliyorsun
Sen beni getirdin ve onu yumuşak bir şekilde vurgulamıyom, onları benden uzak tut
Çünkü tüm istediğimiz harmonydi, onları bombalıyoz, varoşumdan bağırıyom
Çözüm istiyorum, benim seviyeme çıkın
Beni durduramıyorlar, vuramıyorlar, zenci, beni yakaladılar s*ktir hayır
Küçük Pac şizofrenik oluyor ve hepinize zarar verebiliyor
Onlardan bahsedicem ve bunu pek istemiyorsun
Çünkü endişeliler ve onların zıplamasını istiyom
Onları kapatmaya geldim desem daha uygun
Çok hızlı kurşun test ediyoruz evet savaş açın
Yuvarla ben yakarım, öldürmek için silahı aldığımda daha fazla korku
Yaptıkları için duraksıyom ve
sonunda 9mm'i ve silahı çekiyom, benimkiyle küçük bir zenci,
O zenciler s*kiyim devam ediyo
Hepiniz düşün Bizzy kancıkları kendine test ettiriyor, saolsun yer
Beni tutklamaya çalıştıklarında bana panik yaptır Tanrım
Son nefesimle ölüme bakıyom
Çocuklarım beni izleyin ama adımlarımda günah işlemeyin
Hem de silah en iyi sırlarımla beraber yaprakların arasında
Ben yalnızım zenci inan
O lazım olduğunda onu görebilirim ve beni içerde görmek istiyorsan
Olsun ve yeşilleri alıp Cleveland üzerinden kaçıyorum

[2Pac]
Hahaha nasıl gidiyor zenci
A*ına koduğum ellerini silahına koy zenci
Gangster Sevgisi zenci bunu serseri gibi yapıp
serseri gibi halledebiliriz veya gangster gibi olup silahla halledebiliriz
silahını bana çek zenci, beni öldürsen iyi edersin, gangster yaşamı bebek!

Belki de sert yaşamım için cezalandırılıcam, gerçeklere gözü kapalı şekilde
Gangsterler Tanrının hapishanesinde suçlular, eller silahta
Tanrım lütfen beni affet diye dua ediyorum, polisler beni görünce koşuştururuyor
Amerika'nın en çok arananını canlı televizyonda gösterdim
Hayat: keyif ve acı, bu oyunda sıkıştım kaldım, adımı bağır
Hepimiz ölücez aynı damarlardan kanıyoruz
Şimdi bana açıklayacaksın, silahlarım patladığında panik yapma
Son şarkıyı duydun zenci, bu daha iyi
Ben eve gelene kadar zencim Bone silahı tuttu
Gangster Sevgisi zamparaları bu kaltak zencilere işi yapmalarını söylüyor
Zencilerime birkaç zenci temizlemede yardım etmek için
Geçen gece geç saatte Cleveland'a bir uçağa yetiştim, artık nefes almıyorlar!
Kime inanıyorsun, ot iç ve kederlen
Soğuk dünya, zenciler seni uykuda öldürüyor, beni izle!
Onlar beni durdurana, gömemene, öldürene, vurana kadar
Ulusal çetem için Gangster Sevgim var

[Layzie]
Topraktan olan zenci hiç kaçmadı
Or*spu çocukları beni vurmaya çalışıyo, anlamıyolar
O bir ulus zenciyle iyi olan bir numaralı zenci
Yeni işler ve pislikler yapmaya hazır
Bone Thugs N Harmony grubunu sinirlendiriyonuz
Bizim kaderle karşılaşmak için dolaştığız yolu takip et
Her yaptığım şey olay oluyor gibi görünüyor
Zırhımda savaşa bir şövalye gibi hazırım, seni bombalıycam
Bizi çok çobuk test ediyolar, zenci bizi ezmek mi istiyon, bok ye
Şehvet uğruna zenciler üzerimize ateş açıyor
O 12lik çekene kadar vurdum onları, bu "savaş sanatı" (kasedin adı)
Kapıdan girdiğimde terörden başka birşey getirmeyerek
Zencileri yerlere düşürüyom
Bize meydan okuyan zenciye çok şeye neden oluyom
bu genç gangsteri vurmak istiyordu
(?)
Benim gibi ve Pac gibi zenci hep uyuşturucu etkisi altında olmalı
Ölene kadar Gangster Sevgisi, duamı gökyüzüne saklıyorum
Ama hâla varoştayım, içiyorum ve uyuşturucu etkisi yaşıyom
Hem de Tanrıya biz sefaletten kaçanları koruması için yalvarıyorum
Hapisteki zencileri korusun, yüzyılın askerleri

[Krayzie]
işte zencilere eğilmelerini söyledim
Pis işleri seviyoz, ve dalga geçmiyoz
Bi kaç el ateş ederim ve ordan geçiyosan yere düşersin
Ve çapraz ateşe yakalanma zenci
Silahlar fazla ve bunla t*şak geçmemelisin
Ben tam bir şeytanım, şeytan serseri değil ve taklitçi
Şarjörü yeniden yüklüyom, biraz daha ateş ediyom
Ve polis senin neye baktığını bile anlamadan olay yerinden kaçıyorum
Asık suratlı bir or*spu çocuğu tanımıyolar, hey
Bi kadın bu tarafa gitti diyor bi kadın o tarafa
Siz kaltaklar bilemezsiniz çünkü kaçtım bile
Suçlu zihni bazen bir zenciyi bir seviyede tutuyor
O yüzden uyuşturucu etkisine girip şaşıracağın sonuçlarla
Direkt olarak organize edilmiş suçunu analiz ediyom

[Wish]
Oh zenci zevki hissedebiliyor musun, biz sürebiliyoruz
Çapkınlardan nefret eden zenciler ölmeniz lazım
Bone ile iş bitti, ona karışmasan iyi olur, Mo Thug ben kafalar kırıyorum
Hâla gangsterlerin gangsterlerle oynadığı varoşlardayım
Hiç aptal yerine konma veya kayıp yok, yoluma çıkan kafaları kırıyom
Onları başka bir seviyede cezalandır zenci
Bir kürek getir, bir kuyu kazabilirsin, kancıklar öldü
Kafaya kızılötesi, yalvarabilirsin ama yine de kıpkırmızı kan oldun
Beni kızdırırsan ayışığında görülürsün
Çünkü dışarda seni arıyoz
Sığınağa koşsan iyi edersin zenci, eğil ateş etmek üzereyiz
Kızılötesini onun alnına koydum, biraz hareket et
Evine çiçek gönderirim
Or*spu çocuğunun içine bir not koyup annesine gönder
Onun çok hatalı olduğunu söyle, çok hatalı, şimdi öldü, ölü

[Bizzy]
Pac Pac bizle takıl bizle takıl bizle takıl
Pac Pac bizle takıl Pac ve "Gangster Aşkı"yla huzur içinde yat
sabah sabah beni komaya sokan hede. *
nickini bu şarkıdan esinlenmiş ek$i sozluk ve ikinci nesil uludag sözlük yazarı.*
eksi sozlukteki yazar ile uludag sozlukteki isimdasi farkli kisilerdir. benim bildigim thug love vince carter seven basketbolcu bir kisiliktir. *
süper ötesi bir 2pac sarkısıdır. özellikle Krayzie bone un söyledigi bölüm adamı ucurur.
abo hede hüde diyerek dilimizin tutulduğu fefkaladenin fefkinde tupac şarkısı.
ekşi sözlük'ün takip edilesi 3-5 yazarından biridir.
harikulade bir 2pac şarkısı. bizzy bone, bu şarkıda koparmıştır kayışı. saatte 360 km..*
kanımca bir numarası olmayan, bir ekşisözlük yazarının kendisine nick seçmesiyle vatanımda ünlü olduğunu tahmin ettiğim tupac shakur şarkısı. ikinci bir ihtimal ise, 2pac'ın yurdum insanı tarafından anlaşılmamasıdır kanımca. en azından benim anladığım şekilde anlaşılmamasıdır diyelim. kralın; staring through my rearview, lil homies, black jesus, only god can judge me, i ain't mad at cha, ambitionz az a ridah, changes, trapped, teardrops and closed caskets, death around the corner ve şu anda aklıma gelmeyen milyonlarca güzel ve anlamlı şarkısı arasından thug love ve hit'em up gibi anlamsız şarkılarının türkler arasında bu kadar popüler olması kanımca gariptir. sanırım -kısmen de olsa- ünlü insanların referansları insanlar üstünde fazlasıyla etkili oluyor.
eksi sozlukte ki favori yazar.süper insan.hayranı olunası kişilik.
ekşi sözlükteki an itibariyle 10.712 entrysini okumamı, hatmetmemi sağlayacak kadar delisi ve müptelası olduğum ekşi sözlük yazarı. bilmiyorum gerçek yaşantısında nasıl ancak yazarken o kadar komik, o kadar otoriter(evet biraz mazoşist bir yapım var) ve o kadar o kadar ki kendisini örnek alıyorum. işşşallah beni de yeni nesiller böyle sever böyle kucaklar.(ben de seni kucaklicam lan ahahah)

(tamam olm onun gibi olacaz dediysek hemen değil yani. çok şey de beklemeyin. önyargılarınızı süpürün öyle gelin emmy ?.)
*
an itibariyle 10.713 enrtysi olmasına rağmen hiç zamanın ötesinde entry'leri kategorisinde entrysi bulunmayan ekşi sözlük yazarı. böyle de bir mizaha sahiptir kendisi. eshefle alkışlıyoruz. yok minnetle kınıyoruz. yok lan sevgiyle anıyoruz. ya da saygıyla anırıyoruz. anılarımızda mı yaşatıyoruz yoksa. aman ne bileyim. seviyoruz işte.
yaklaşık bir haftalık aradan sonra nihayet 7 entry girmiş ekşi sözlük yazarı. ohbelan!