1. 1.
  otopsi-doğum-kültaj-köpek dövüşü-kafa kesme-idam vs sahneleri mevcuttur ..70'li yıllarda çıkan ama az bir zaman gösterilen bir filmdir..insan piskolojisini bozmakta birebirdir..

  tehlikeli yüzler !
  1 ... rapor
 2. 2.
  izleme cesaretini kendimde bulamamışım olduğum film serisidir. izlediğim bir tanesinde 2 adam ve 2 kadın bir masanın etrafına oturur bir maymunu masanın ortasına başı yukarıda kalacak şekilde kitlerler. 2 adam da ellerine aldıkları sopaları(sopamıydı şimdi tam hatırlamıyorum) maymunun kafasına vurara maymunu öldürürler. ve maymunun beynini yerler (daha doğrusu yemeye çalışırlar. çünkü bayanlar neredeyse kusacaktı pek yiyemediler). bu sahneyi görünce bir daha bakamamışımdır.
  seri şöyledir : 1)faces of death (1978) 2)faces of death ıı (1981) 3)faces of death ııı 4)faces of death ıv 5) trancers ıı (1991) 6)faces of death: fact or fiction? (1999) 7)faces of death v (1995)8)faces of death vı (1996) 9)the worst of faces of death (1987) 10)the best of banned and death faces (2001)....
  ... rivne
 3. 3.
  izlemeye cesaret ettiğim fakat daha filme bile giriş yapamamışken, introsundaki otopsi videosunu görüp 'hanağzın amuğa goyim' diyip kapattığım film serisidir. ufak bi araştırma sonucu, videoların yarısına yakınının fake olduğu bilgisi de edinilmiştir.
  1 -1 ... hero of the day ii
 4. 4.
  ilki 1978 yılında çıkmış, gerçek ölüm sahnelerinden oluşan belgesel filmdir.
  ... oylesessizuzaktanbirsevdaydi
 5. 5.
  gerçek sahneleri ile ilgimi çeken film. izlenmesi tavsiye edilir.
  maymunun kafasını ezerek beynini yedikleri kısım hariç beni pek etkilemedi.
  ... syringe
 6. 6.
  sahte belgesel ama izlettiriyor kendisini.
  ... golden trophy
 7. 7.
  o iğrenç haldeki cesetleri gösterdiğinde çaldığı troll müziklerle beni güldüren filmimsi, belgesel.

  ayrıca bu filmde bir ölüm şekli olan idam bölümü bugünlerde idam diye böğürenlere izletilmeli bence.
  ... hugo barrett
 8. 8.
  bunu geçen ay seyrettim, gerçek ölüm sahnelerinin olduğu bir belgesel yapmış adamlar. ben izlerken hiç etkilenmedim ve rahatsız olmadım .

  hassas kişilerin izlememesini tavsiye ederim.
  ... bymaskeli00
 9. 9.
  filmin yapımcıları tüm sahnelerin ( sahte insan kafası ve maymun kafası, adamı vurdukları sahnedeki polislerin şefi, ağızdan çıkan köpük için diş macunu vs.) kurgu olduğunu açıklamıştı. 4 sene önce yazdığım gibi her sahnesi net sahte olan belgesel fakat çerez niyetine izlenebilir.
  ... golden trophy
 10. 10.
  belgesel tarzında çekilmiş bir film. bu yüzden gerçek olan sahneler mevcut ama kurgular da içermekte. bu arada üsteki yazar yapımcıların sahnelerinin hepsinin kurgu olduğunu söylemiş ama bu yasal sorumluluktan kurtulmak için de söylenmiş bir açıklama da olabilir. neyse burayı geçiyorum.

  film hayvanların ölümüyle başlıyor. size mezbahadan sahneler gösteriyor. bazı ilkel kabilelerin okla hayvan avlamasını, yine okla boğayı yaralayıp kanını içmesini gösteriyor. daha birçok hayvan ölümüyle ilgili sahne var da beni en çok etkileyen orta doğu'daki yer altında olan bir restorantta bir maymunu turistlerin canlı olarak öldürmesi ve beynini yemesiydi. bir de bir papaz ya da rahibin kutsadıktan sonra boğanın boynunu yarım kesip kan kaybından ölmesini beklemedek de çok etkilemişti.

  filmin ortalarına doğru insan ölümlerine değiniyor. ilk başta ilgi çekici gelse de çok sıkıcı bir seyire dönüşüyor. idam sahnesi etkileyiciydi ama sanki akademiysen edasıyla her türlü ölüm şekline değinmeselerdi iyiydi. özellikle hastlalıklara, savaşlara olan kısma. hani savaş ile ilgili konuşacaksan bari soykırım sahneleri ve görüntüleri döşeseydin. sonra kazalardan bahsetti de bunlar artık klasik şeyler bunları ayrıca bu filmde izlemeye gerek yoktu.

  ölümden sonraki hayat inanışa da değindikleri iyi olmuş. saçma sapan iki tarikatı gösterdiler. birisinde bir insanı deşip iç organlarını yiyorlardı. kanlarına üstlerine sürüp grup seks yapıyorlardı. diğerinde yılanlarla oynaşıyorlardı.

  sondaki doğum sahnesi ve müzik ve arka plandaki görüntüler çok rahatlatıcıydı. genel olarak ölümü hatırlatan bir film.ve filmde bir repliğin benzeriyle bitireyim.

  ister kaldırımda olun ister uçakta ölüm anı geldiğinde bunların hiçbir önemi yoktur.
  ... kara atli prens