bugün

özel mesajları entry olarak girmenin yasak olmasından ziyade ayıp olduğundan habersiz kişi. hiç etik değil.
girilen entrylerden sonra özel mesajla hakaretin yasal ve etik olduğu sonucunu çıkaran yazar.saçma olduğunu düşünmektedir.ayrıca yardakçısı değil, vatansever ve dürüst dostları olan yazar.kapıyı dışarıdan kapatınız efenim.
(bkz: lütfen çocuklarımızı sözlükten alalım)
gün itibariyle hayli sıkılmış, eğlenmek isteyen yazardır.yoksa ne işi vardır trollükle?
13. nesil yazar.
7. nesil yazardır lakin eğlence amaçlı olarak bazı yazarların nesline kadar inmiştir.bir daha inmeyecektir, emin olunabilir.
nickinde, istanblue'dan esinlendiğini düşündüğüm yazar.
pakistan'a yardım edilmesi gereğini beyan eden yazardır.nickinde ise istanblue'dan esinlenme yoktur.
kesinlikle atatürkçü olmaya örnek olmaması gereken yazar. bu ne lan?
atatürk'e laf edenin ince bağırsaklarından kokoreç yapmak isteyen yazar.*
atatürkçü yazar!ülkenin durumunun farkına varılmasını isteyen yazar!
rte yalakalarınca etrafı sarılmış yazar. cık, yalnız değilsin arkadaş!
muhtemelen alkollü bir yazar. üzerine gitmemek lazım.

bir şeyler diyeceğim ama "be hey dürzü!" demesinden korkuyorum. atatürkçü olup da blue smyrna gibi fantastik bir nik almak da ayrı bir olay. mavi izmir'in nesi eksik?
kemal sunal kıvamında bir yazar
oruç tutup orucunu henüz açan yazar!ayrıca ne yaptığının da farkında olan yazardır; ancak gün içerisinde akplilerce, saadetlilerce ve polislerce maruz kaldığı muameleler sonucu hayli sinirlidir!bu defalık affolunadır.
(bkz: #9243761)

bunu da söylememeliydi artık yazarıdır. kendisini ciddiye almak istemiştim, ama gördüm ki pek ciddiye alınmaya değecek bir kişi değil. bir izmirli olarak kendisinin izmir sevgisinden utanıyorum sadece, izmir'e düşman olanların eline malzeme veriyor bu çocuksu tavırlarıyla.
Ne ara geldin, ben görmedim
izmirli olmayan ama çok seven, sözünden dönmeyecek yazardır.
ders çalışmak istemeyen yazar. hoşgelmiş.
kimin ne olduğunu yakından gören yazar.hey gidi heylere kulak asmaz.
bir gün silivri'ye tıkılma ihtimali olan yazar.girerse bizzat selamlaşacaktır.
hükümet karşıtı olmanın sözlükten gitmeyi gerektirdiğini anlamış yazar.atatürk ile ilgili başlıklarda duyarsız kalan modları ve yönetimi kınayandır.

edit:sanırım eleştiri içeren başlığı nedeniyle çaylak yapılmıştır.
an itibari ile çaylaklığı son bulmuş yazar.* * *
izmir kelimesinin yunancasını kendisine nick olarak seçip bi de atatürkçü geçinen yazar.
yazdığı entrylerden yunan kökenli birisi olduğu da anlaşılır. saygımız sonsuz...
kökeni oğuz türkleri olan yazar.önemli olan boy değil soy diyenleri de tanımıştır ama kafatasçılık yapmaya gerek yok diye düşünür.en kısa sürede nickinin mavi izmir olarak değiştirilmesini isteyecek yazardır.yetti gari!