bugün

Dudak bakım ürünleri üzerine çalışan bir firma. Classip Lip Protecter adlı ürünü dünyada kullanabileceğiniz en iyi dudak koruyucusudur kanımca. Birde Lipsplash adlı bir ürünü var böyle ucunda metal bilyeli, dudakları nemlendirmek için; o güzel değil işte vıcık vıcık yağlı.
dudak çatlağına karşı kısa sürede çözüm getiren,oldukça kaliteli bir nemlendirici. Fiyatı diğer nemlendiricilerden biraz fazladır fakat hak eder.
meyve özlü dudak koruyucu markası.
med plus serisi naneli ve biraz ağır kokusuna rağmen özellikle sivilce giderici hap kullanıp dudak kuruması yaşayanlara en iyi nemlendirici.dudakları nemlendirip aynı zamanda soyulan dudakların yenilenmesine yardımcı oluyor.
kötü yani el ile uygulanmasıdır.
dudağı dudak yapan marka.
çatlama problemi olan anlar ancak kıymetini.
diğerlerine oranla birazcık daha pahalı ama onları unutturacak derecede iyi dudak nemlendiricisi. allahım nasıl güzel bir dudak nemlendiricisidir bu! o dudak nemlendiricisidir ki..... hakkaten çok iyi. fiyatı orada burada 7, 7buçuk ve 8 lira gibi gidip gidip geliyor. ama iyi mi? hmmmm hemde nasıl!

(bkz: oralet osman)
nivea'nın, vaseline'nin, nutricina'nın kafasına kafasına verecek olan dudak kremi markasıdır. kışın mantomuzun cebinin vazgeçilmez öğesidir.
gayet başarılı, vücut bakım ürünleri üreten firma. amerikan menşeilidir.
yıllardır Classip Lip Protecter kullanıcısı olmama rağmen, bu kış daha da can yakan dudaklarım med plus sayesinde 3 günde mükemmelleşti. bebeğimsin blistex.
1.5 aylık roaccutane kullanıcısıyım ilk olarak "classic lip protector" kullandım bu son günlerde "med plus" aldım ikiside şaheser. dudağım da hiç çatlama vs yok. bakalım roaccutane kullanan diğer kişiler gibi ilerliyen zamanlarda çatlayacakmı dudağım. tek sorun 2-3 saatte 1 tekrar sürmek gerekiyor bende dışarda sürmeyince aşırı kuruyor pütürlü pütürlü oluyor dudağım sürdüğüm an geçiyor. aşırı sağlam blistex dudak koruyucuları
Dudaklarımın bu kışı çatlaksız geçirmesini sağlayan, mükemmel ürün.
Tek beğenmeyen benim heralde dudakta beyaz beyaz kalıntı bırakıyor... Burts bees diyorum renksiz isteyenlere yves rocherın da frambuazlısı çok güzel bi pembelik veriyor.
şans eseri biraz eskiden kalma bir daily lip conditioner'ı ablam vasıtasıyla elime geçti. sıkıntı stresten dudaklarımın üstündeki deriyi soyuyordum bazen kanatıyordum hatta. kabuk tutuyordu gene soyuyordum kısır döngüye girmiştim artık. malum kremden sürdüm yatmadan önce. sabah kalktığımda inanamadım. o hem taze hem de kabuk tutan yaraların, kötü görüntünün büyük çoğunluğu geçmişti. sadece dudağa değil yüz dersine de faydası var bu meretin. geçenlerde eski kız arkadaşım sinirlenip gözümün bir cm altına tırnağını geçirip üst deriyi yolmuştu. bu kremden sürdüm gene. ertesi gün o kıpkırmızı yer oldu sana bebek poposu. tabi biraz da olsa belli oluyordu ama sadece bir günde büyük bir değişimdi. ben ki kozmetik ürünlerin faydalı olduğuna inanmayan bir adamım. bu olaylardan sonra biraz daha ılımlı yaklaşmaya başladım.
medplus ı harika olan dudak kremi markası. dudaklarınız o mentolün etkisiyle cayır cayır yanar lakin bıraktığı ferahlatıcı his bambaşkadır. pek de güzel nemlendirir canım benim.
dandik bir ürün. dudakları yara yapma olasılığı yüksektir.
mentole olan zaafımdan mütevellit bağımlısı olduğum med plus olanı bir arkadaşım tarafından vicks sanılıp burna sürülmüştür.
Farklı markalar kullandıktan sonra keşfettiğim dudak zımbırtısı.

Hava biraz soğusun dudaklarımda çatlaklar olur kabuk kabuk soyulur. işte bu var ya.... Hepsinin üstesinden gelmek için üretilmiş.

Ek: yanlış olmasın bu yazar erkektir.
iki kere sürdüğünüzde kadın erkek demeden dudakları devasa derecede şişiren ingiltere menşeili, dudak bakım ürünü.
Medplus'ın kokusu, rengi vicks gibi fiyatı da diğer markalara göre daha pahalı ama küçük kavanozlarda olanlar uzun süre gidiyor, sticklerinin ömrü biraz daha kısa, ve şimdiye kadar denediğim en iyi dudak nemlendiricisi.
lip relief creami şimdiye kadar denediğim blistex ürünleri arasında en kötü olanı. Kokusu,eğer dudak ısırma alışkanlığınız varsa ağızda bıraktığı tadı iğrenç.
an itibariyle bebeyim olmuş marka.
ürünün üzerine soğuk ve rüzgarlı günler için yazabilme zekasına sahip olup neden aynı zamanda mentollü yaparlar ki şu ürünü. insanın dudaklarını üşütüyor, çok garip. Naneli olips üstüne şu içmişsin hissi bırakıyor. bu özelliğe rağmen en iyisi.
O kadar dudak nemlendiricisi kullandım, bundan iyisini görmedim. Mentollü bir yapısı var eğer mentollü şeyleri sevmiyorsanız almanızı tavsiye etmem. Ama çok güzel nemlendiriyor, ben severek kullanıyorum.
Mentollüsü çok tatlıştır, laf etmeyin lütfen. Dudakları ferahlatan kaliteli nemlendiricidir.
Mangolu olanı çok hoş kokan dudak nemlendiricisi.
Nivea'ya göre kat kat daha iyi nemlendiriyor. Kuru dudakları hemen iyileştiriyor. Dudaklarınızı ıslak bırakıyorsanız veya yiyorsanız özellikle kış aylarında kullanmanız gereken üründür.

(bkz: dudak yemek)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar