bugün

entry'ler (293)

domuz eti

Domuz eti yemem günah.
Ama zina edenlerin, çalanların kafasını kesebilir, onları taşlayabilirim. Çünkü bu günah değil.
işte karşınızda pırıl pırıl bir beyin.
Edit: esas komedi şurada. Aga madem haram diyecektin neden yarattın? Dünya senin barbie evin mi lan götelek.

sevişen her kıza kaşar denmesi

beyaz peynir mi diyeydik.

bayburt un en yaşanılası şehir olması

bayburtu kapatmadılar mı lan hala.

neden sevgilin yok

belki birine körü körüne bağlanmak kişiliğine aykırıdır.

hangi takımı tutuyorsun sorusuna cevaplar

izeltaş der kaçarım.

pizzayı elle yiyen kız

yaptığı ayıp olan kızdır.

tip hariç kızları aşık ettirebilecek 3 şey

bordomsu ford fiesta.

simiti eliyle yiyen kız

kız arkadaşımdır kendisi. benim 3-4 ısırıkla dakikalar içinde bitirebildiğim herhangi birşeyi, karınca kıvamında 156544688 ısırıkla saatler içerisinde bitirebilmesiyle meşhurdur ayrıca. bende de ufak bir hayvanlık olabilir tabi.

sözlük erkeklerinin hayallerindeki araba

sağlam bi şekilde mod'lanmış nissan skyline gtr.

iphone 7c

1 sene geçmeden yenisi çıkacak olan telefonu sadece 'bir üst model' olduğu için 2-3 yıl taksitle(mini kredi) satın alan insan net idiottur. kredi kartına 9 taksitle alan insan gene belli bir gelir seviyesine sahiptir, kendini zorlamadan alır ama şu 2-3 yıl taksitle alanlar harbi tek hücreli. sonra bi de gelip ''asgari ücret yetmiyor'' demezler mi... sonuç olarak bunlar yeni çıkan modele ağızlarının suyu aka aka bakarken ''eski'' telefonlarının taksitlerini öderler.

donut nasıl okunur

donut diye yazılır 'şu yuvarlak ortası delik olan şeyler ne kadar?' diye okunur.

johnny sins in yazacağı kitaba isim önerileri

sevdanın son vuruşu.

uykusuzluk

suan 26 saatten fazla uykusuz kalarak kendi rekorumu kirmis bulunmaktayım. yalniz saka maka kafasi simdi geldi.

bugün ne yaptım

haftasonu her zamanki gibi öğle 12 de kalktim. fotograflar cekmem lazimdi bi odev icin. ilk once yemegimi yedim sonra fotograf makinemi alip atladim gittim issiz ve guzel mekanlara. yalnizligim mekanin sessizligiyle birlesince bi huzur kapladi icimi. her kareyi cekisimde mutlu oluyordum. kotu giden ask hayatinin yarattigi mutsuzlugu unutuvermis ve takmiyordum kafama olup biteni. kendi basima takiliyordum iste. farkli mekanlara gittim gezdim. yalnizim lan ben. bircok arkadasim ve bir adet de sevgilim olmasina(!) ragmen yalnizim. kendi halimde fiti fiti yasiyorum. varligin icinde yokluk cekmek gibi. boylesi daha guzel gibi. neyse oyle iste. klasikten bi tik otede bi gündu. sevdim fotograf cekmeyi. insan kafasini dinliyormus valla. konusacak insan olmayinca buraya icimi dokmek de ayri rahatlatiyor insani.

bir gülüşü var

ateist görse imana gelir.

yerli arabayı destekliyorum çünkü

çünkü cadillac'ı seviyorum.

lana del rey

kırmızı şarap ve biraz çikolata eşliğinde, gecenin karanlığında music to watch boys to ve velvet crowbar'ıyla beni uçuşa geçirip adeta bir pilot yapan, muhteşem güzelliğe sahip olan sanatçıdır.

kusursuz penis

kusursuz penis yoktur, az afrodizyak vardır denilesi...

bir insana olan aşkınız ne zaman biter

size olan tavırlarına dayanacak gücünüz kalmayıp, yorulup peşinden koşmayı bırakınca ''benden bu kadar'' diyorsanız ve o'nun sizde yarattığı yorgunluk o'na duyduğunuz sevgiden fazlaysa o aşk bitmiş, mevlüdü okunuyordur.

dublör

Yarindan itibaren 5 gun boyunca olacagim seydir. Nadide hayat filminde sualti cekimi icin bi oyuncuyu oynayacagim. Kimi oynayacagim bende kalsin.