bugün

Bitti lan.
Artık şubatlar anlamsız...
sonu itibari ile yerli yapımlar gibi bitmiş çok güzel dizidir. bizim yerli yapımlar hep mutlu son ile biter bizim dizi sektörünü örnek almışlar kısmen.
bes para etmez aptal bir dizi.

bela okuya okuya 4. sezonu tamamladim. bundan sonra starz yapimi hicbir seyi izlemem. koskoca sezonlari aptal aptal muhabbetlerle harcadilar. son bolumlerde artik ayip olmasin diye aksiyon koymuslar. hele o jack rackham, max ve onlarin yaninda dolanan bir tane abla var. ifrit oldum orospu cocuklarina. banane onlarin kerhanesinde ne olup bittiginden aq? basroldeki flint denen dingil zaten ayri bir aptal. amina koduklarim kim geri verecek simdi kaybettigim o kadar zamani?
orospu elanor.
güzelim efsanevi hikayeler bol bol eşcinselik katarak normalleştirme proje dizileri tam starz tarzı. Define adasının orjinal yazarı mezarında ters dönmüş olabilir. chales Vane baba hatrına seyredilir.
izlemeyi geçen yıllarda bırakmıştım ama dün izleme listesinin en altında görünce birden introsu çalındı kulağıma ve özlediğimi fark ettim o an... O salak Eleanor'u bile özlemişim.
izlemeyi niye bırakmışım acaba, gayet de akıcı ilerliyormuş. Bu arada Spoiler verenin alnını karışlarım.
Nihayet son bölümüne geldiğim dizidir.
black sails replikleri:
https://replikler.net/rep...-2017-1-sezon-replikleri/