bugün

Sohbeti koyu olan ve yıkanmasını seven yazarlardır.
Onlarla Beraber sıcak havuza gireriz, suyun içinde peştemallerimizi indirmeye çalışırız. swh (şaka olarak)
Sonra birbirimizin sırtına kese atarız. Tasla üzerimize karşılıklı su dökeriz.
Yalnız bu sefer sözlük kızlarını listeye alamadım. Çünkü Maalesef karma hamam yok. Mecburen erkek erkeğe eğleneceğiz.

(bkz: bez bebek nana)
(bkz: mutedilyobaz67)
(bkz: traveler of secret moments)
(bkz: kale3112)
(bkz: usualsuspects)
(bkz: aslolan fenerbahce dir)
(bkz: abi50kuruslukgofretlernekadar)
(bkz: true)
(bkz: oberst)
(bkz: cumshot on the face)
Daha önce de dile getirdiğim üzere gözüne kestirdiğine musallat olan cin olarak aralarına katılacağım yazarlardır.
Kurnanın ortası benim, kese yaparken havuza girmeyelim arkadaşlar. Sonra hamamcı kızıyor. Birde cup diye atlamayın ses yapıyor. Teşekkürler.*
birbirinizi keseleyip köpürttüğünüzü düşünemiyorum amk.
canım Hamam çekti lan.
(bkz: güzel ayaklı sözlük kadınları)
erkek erkeke oldukça geysi bi' hareket, karılarla söz möz olur, ay hamam çok sıcak bana fenalık geliyo, ben gelmem.
küresel.*
sesimin hamam aküstiğinde yankılanmasını özledim.
hamam ne lan avam avam.
Bakın havuza girerim aheste aheste çıkarım bana birisi derse Kanka bir sırtımı kesele boğarım suda haberiniz olsun. Cumartesi dedemle gideceğim gelmek isteyen varsa gelsin.*
Hamamda entry girmekten daha keyifli olmadığını düşündüğüm şey.Birlikte giderim ama kese falan atmam.
Ooo tam gay aktivitesi ben gelmem aq.
Teneke bulursam geleceğim *
ben yazarlarla değil de yakışıklı adamlarla hamama gitmek isterdim. öyle herkesle hamama gitmem.
--spoiler--
küresel.*
--spoiler--

Sevgili true, eğer küresel gelirse, muhtemelen bende orada olurum. Ve benim olduğum yerde, hele hele yarı çıplakken küresele sulanacak birinin başına neler gelebileceğini umarım tahmin edebiliyordundur.
He yok, ben ayılarla oyun oynamayı seviyorum diyorsan, neden olmasın.