bugün

kuyruğum, canım, cicim.
tamam yeter bu kadar sevgi kelebekliği.
pis komünist, tercüman bozması minik şey.
beni takip ediyor durduramıyoruz.

"welcome on board" diyelim tam olsun.
ısrarla hoş geldin demeyi kendime bir borç bildiğim yazar kişisi.
iyi müzikten anladığını düşündüğüm yazar.. sırf 23 tercihi ile birlikte bu unvana layıktır.. *
en son yazar olmuş 15 eşsiz bünye istatistiğine 5. sıradan girmeyi başaran 6. nesil yazar. hoş gelmiş.
hoş gelmiş. güzel yazılar bekliyoruz kendilerinden..
önüne bend çekilmezse durdurulamayacak bir yazar.
hayatta kendisine "yırtarım dağları enginlere durmam taşarım" dizelerini motto edinmiş, canı isterse sağı solu her yere entryye boğabilecek güçte bir yazar.

çeviribilimin yeni nesil temsilcilerinden biri olmaya aday, iyi müzik zevki, savunduğu doğruları olan ve bol bol okuyan bu yazara hoşgeldin diyorum.
(#5233397) entrysinden anlaşıldığı kadarıyla sevgiye hasret kalmış bünye. olsun bağrımıza basarız seni kuş sütüyle besleriz seni kalbimin sarayları senin * dediğim yazar.
gönül işlerinde problem yaşadığını düşündüğüm yazar . herkesin paragraflarla entry girdiği bir başlığa girdiği sadece bir cümleden oluşan kısa ama düşündürücü entry sinde kendimden bişeyler bulmamla sempatimi kazanmış kırık kalpli suser .
(#8083099)
kritik bir tespit yapmis yazardir. gripini artik baska turlu dinleyecegim.
şirinlik abidesi seni * . sakinleşiyorum... sakinleşiyorum... derin nefes alıyorum... bir...iki...bir...iki...oh * . hee aklıma gelmişken;

when i was babe i like toys
now i am a girl i like boys * .

yolla ödevlerini bana * .
onun yüzünden sürekli entry siliyorum. şaka kaldıramayan bir yapısı olduğu henüz çözdüm. daha da çözücem güzel olacak. sürekli didişip kavga etsek de... tanım: filiz sen misin?
diş ağrısı ve ortodonti sancısı konusunda ihtisas yapmış yazar.
çekmediği dert, çile kalmadı. gömük dişler, yirmilikler, oyulan diş etleri, çekilen süt dişleri, dolgular, teller, lastikler, aparatlar...
yakında acılarını kitaplaştıracakmış öyle diyorlar, en olmadı blog yapar. yoksa küfür ede ede ölecek.
az önce sol frame de nickini birdamlamahmut olarak okuduğum ve ardından yarıldığım yazar. yanlış okuduğum için şükrediyor kendisine esenlikler diliyorum.*
nickini birdahamahmut diye algıladığım yazar.*
beni nötr ilan etmesine çok sevindiğim yazar. istemiyorum karşısında olmak.

ayrıca kanal tedavisi yapmasını tavsiye ederim, ağrıdan eser kalmadığı söyleniyor.
bir süre kafa iznine çıkan yazar. niye yazdım bunu buraya, bilmem. belki, olur ya, biri merak eder de "nerelerde lan bu" derse diye. çok değil ama ya, bi 10 gün falan. 10 gün sonra dönmezse finaller yüzünden ölmüştür. (bkz: mütercim tercümanlık/#8286589)
şimdi bu hesabı dondurmazsa, 10 günde 1000 entry girer finallere çalışmamak için. gerek yok yani.

hadi öpt. kib. aeo. by.

geri dönüş editi: aaa dönmüş lan bu! geç olsun güç olmasın.
kendisini umuda adamıştır. ne yapsa ne etse her yolunun sonu umuda çıkmaktadır. kızdığında karşıdakini peki diye geçiştirir. hoş sohbet olmasını geçtim, fena bir emre aydın ve manga hayranı olması bile karakterinin ne kadar ilginç ve elbette düzgün olduğunun kanıtıdır.

sevmeyi hak eden insanlar vardır. bir de sevilmeyi hak edenler. işte; birdamlaumut da sevilmeyi sonuna kadar hak edenlerden. öyle bir izlenim bıraktı bende ki kesinlikle doğru bir tespit olduğunu düşünüyorum bunun.

500. entryimi ona ithaf ediyorum. aynı zamanda en samimi entrylerimden birini de.
biraz pesimistçe...
üzerine az da depresyon serpilmiş...
adındaki bir damla umudu bir süngere damlatıp sıkoç bırayt reklamındaki gibi o bir damlayla bütün bu olumsuzlukları silebilecek kadar da güçlü durabilen biri.
aslında onda umut bir kova ama dedim ya pesimistçe... hep kötüye yoruyor kendini.
bardağın dolu tarafını gösteriyorum "bardak nerde la?" diyo.
kızamıyorsunuz. sevdiriyor kendisini.
gidemiyorsunuz da. alıştırıyor.
küsseniz bile barışmak için gidince "haydi yoluna" demiyor gurur yapmıyor. beklemediğiniz bir yumuşak tavır ile baş ile selam edip "derhudar ol yeğenim" der gibi kabul ediyor dergahına. ve ben... şu satırımdan sonra saçmalaya başladığımı farkedip bu bol üç noktalı yazımı bitiriyorum.
seviyoruz kendisini. eksik olmasın. hemen iyileşsin keyfi yerine gelsin ve bana pizza ısmarlasın.*
çok cana yakın yazar kişisi. memleketimde yazını geçiren yazlıkçılardan biriymiş bugün öğrendim. severim böyle konuşkan insanları. sağolsun varolsun efenim.
çağrıştı durup dururken yazmadan edemeyeceğim;

bir damla umuuutt almaya geldiiimmm kalamıştaaaaaannn, ah kalamıştaaaannn!... * oh be söyledim, rahatladım!...
mükemmel bir nicke sahip olan yazar. yeminle kıskandım. nesildaşımmış bir de. hoşgeldin de diyemiyorum. ortada, arada derede kaldım sözlük. *
kafa izni alan yazar. kafan nerelerderdi.
(bkz: seni sevmeyen ölsün) *
(bkz: seni sevmeyenin dışarda kakası gelsin). *
hoşgeldin bro. allaha emanet ol.

oops...
adam senden benden yazar lan.
sözümü geri aldım tamam.
küstün mü?
yok la yok küsme...