bugün

Yaptım böyle bir şey.
Bir daha yapmam. Çok zırlıyorlar. intihar edicek diye aklım çıktı.
O sen miydin ya?
aşık filan mı oluyolar burda mq askdkaf.
Neden terk ettin beni şimdi doğruları konuşma zamanı.
OhAaa bir dakikada 8 entri.
aynen kanka kesin o şekilde olmuştur mdjdjj.
Ay yok beni terk etmedi ha. Üstümüze kalmasın şimdi mevzu. O kadar terk edilmekten filan bahsettik.
Erkeklerin gerçekten aşık olduğuna inananlar için satılık köprü var.
ilk defa yapılan bir şey değildir. Kıran çoktan kırdı zaten, bir de siz kırın, erkeğin kalbi kırılmış ne olur ki zaten ?
uyan sözlük şehidimiz var. bari bi posta yapıştırana kadar aşık taklidi yapayım yolunda telef olmuş bi kardeşimiz daha.. olsun gelecek zaferler bizimdir heheh.
Büyük suçtur cezası yaşadığı mahalledeki çınar ağacında veya lamba direğinde sallandırmaktır eğer bunların hiçbiri bulunmamakta ise evinde yemek bıçağı ile harakiri yapıp onurunu kurtarabilir. (bkz: salak olmak sucmu hakim bey) (bkz: Saf sözlük erkeği)
Oraya -1 yazmanızı rica edeceğim. Benim hanımım var.
Harbiden ota da konuyormuş boka da.
Bu karıya 50 kağıt bile fazla

Bir de aşık mı oldunuz lan iğrenç abazanlar.
görsel
başlık sahibi arkadaş mı ebbırı bu hale sokan kadın? helalinden bir iskender ısmarlayasım geldi.
Gevişçi gebeş ile yandan yemiş pozcu biatçı yavşağı kudurtmuş eylem.
Başka yerde zırlayın fakirler.
Ayıp ama yaa. Bu ne ficdansızlık böyle. O erkeğin yerinde Ben olsam kederden aklımı yitirirdim herhalde.. *
başlığı erkek açsa cümleyi bu şekilde kurmaz...
erkeği karısı yok bu işin ah almayın iki yakanız bir araya gelmez ölene kadar sürünürsünüz.
Kimmiş acaba. Merak ettirmiştir.
(bkz: tülay geri dön nolur)
Günahdırahahsha yapın kız beter olsun bunnar. Hatta çağırın buluşmaya gitmeyin.
her erkeğin ve kadının başına gelebilir, ne ilk ne de son olacaktır, ancak o acı çekilecektir.
hep sözlük kadınları acı çektiği, sözlük erkeklerinin kalbinin yerinde taş olduğu için üzüntü oluşturmaması gereken durum. boşverin bizi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar