bugün

bi dakka, bi dakka.. o sen misin ??..
bir derdim var, paylaşabileceğim kimsem yok. dardayım sözlük.
8 gündür derdime derman ol(a)mayan sözlük platformu.insan en azından "kanki şu an meşgulum şu şu gün bakcam senin işe" der. Bu ne oluum.
Gitsem nereye kadar kalsam neye yarar falan filann.
bin dermana değişmem.
Herkeste Milyonlarda Dert Var Bitane hiç Kimse için Önemli Deil.
Herkeste Milyonlarda Dert Var Bitane hiç Kimse için Önemli Deil.
bir derim var ama derdim, derdimin "bir tanecik" olmaması...
Eskiden hızlı bir şekilde çalışırdı. Dün ki mesaja daha dönülmemiş.
Mor ve ötesinin aşmış şarkısı.
mor ve ötesinin en güzel şarkısı.
keş 300.000TL kadar.
butonu falan sallayın da bişey diycem. şimdi ben bu meselelerde zihinsizim.

eski sevgilinin babannesinden kalan ve hediye edilmiş bi takıyı napıyoruz? bu arada babanne vefat edeli sekiz yıl oldu. adam geri istemiyor. manevi bakımdan çok değerli aileleri için şimdi bende durması da pek bi saçma. mevzu tarih olalı da bi buçuk sene oldu. bu meselelerde zihinsiz olduğum için ancak aklıma düştü artık geri vermeliyim diye.

acaba annesine mi versem sessiz sedasız, kargolasam mı? napsam bre? napıyosunuz siz? ben napıyorum...

moderasyon abileri bu konuyu da çözsün.
sözlük uyuma yazarının ruhaniyetine sahip çık

teşekkürler.
yak yak yak.
sana verdiğim adrese diğer takı tokalarla birlikte gönderiyorsun..
var öyle bende de bir sürü eskimsi yüzük. Babannemin, anneannemin, onun da büyük büyük dedesinin diye veriyordum eskiden kızlara. iyi oluyordu. Randımanlı bi taktik. Bişey yapmana gerek yok.
yaraları depreştirmemek amacıyla, anneden başka bir aile büyüğüne iki satırlık bir not eşliğinde kargolanabilir.
ilgili kişi ile yüz yüze gelmeden saati annesine vermek daha mantıklıdır. manevi bir şey sonuçta. onlarda bulunması daha doğru olur.
değerli moderasyon. kafa iznimi bir gün evvelden bitirmek istiyorum. yeterince enerji topladım, iznimi sonlandırın eğer mümkünse.

saygılar.
edit: yapmazsanız da o sizin ayıbınız. *
mor ve ötesinin kültleşmiş şarkısı. şarkıyı dinleyenin bir derdi olması şart değildir, ama derdi olanların daha çok etki aldığı gözlemlenmiştir.
Ben en son bir ay önce vermiştim bir ara bana bir buçuk ay sonra cevap geldi. Artık pek şikayet etmiyorum kimseyi. Saldım çayıra mevlam kayıra muhabbeti.
görsel
Kimsenin etlisine, sütlüsüne karışmadığım halde, sözlük kurallarına aykırı davrandığım için yazmam engellendi. En azından hep hata aldım. bende sevgili moderatorümüzün beynini yaktım. Hemen serbest bıraktılar beni.
günler oldu dönmedin bana geri.
Sadece bir tane mi?
Moderasyonun pek siklemediği hede.