bugün

bimin pizzası pek iyi değildir. kaliteli üretim yapmaya başladılarsa onu bilemem. birde çokoprens bisküvileri berbat aç kalsan yenmiyor.

gold vip kahvesi iyi.
O bile bana pahalı gelmiş ki alıp denememişim. Ucuz olsaydı alırdım :D
Yarın indirimde olan pizzadır.

Koşun koşun.
Ev ahalisi olarak çok yediğimiz yiyecek.2 paket alıp 4 kişi yiyoruz. Hem ucuz hem lezzetli.
bi pizza var bir de pizzamsı var. bimde ki satılan da pizza değil pizzamsıdır. yani pizzaya benziyor ama tat olarak hiç alakası yok.

geçenlerde bir defa aldım (öğrenciyken çok yerdik, tavada yapardık) pişirince kokusunda bi tuhaflık farkettim ve tadı da oldukça kötüydü.
(bkz: evde tek kalınca yapılan yemekler)
ertesi gün insanı kabız yapan pizza.

ne yalan söyleyeyim tadı pizzadan çok hamur gibi. hamur ısırıp yiyorsunuz. buna 8 lira para vereceğinize siz evinizde yapın.
Sıcakta yenmeyendir.
Fena değildir. O paraya ancak o kadar kalite.
Arkadaşlar bu kadar cüzi bir fiyata aldığınız üründen ne bekliyorsunuz ki italyan pizzası gibi olmasını fln mı ?
Kaşarın sucugun kilosundan haberiniz yok sanırım.
Yemeden önce 112 aranır kapıda bekletilir ama hiç yememek daha doğru hareket olur.
dr. oetker ristorante pizza yanında esamesi okunmaz bim pizzasının.
Öğrenci menüsü.
Eskiye oranla malzemeleri Azalmış pizza.
Üstündeki sucuk sosis gibi sakatatları çıkardıktan sonra güzel bir vejetaryen pizzası oluyor.
Normal bir pizzanın 10 da 1'i fiyatında olduğu için güzeldir.
Gariban pizzası.
görsel

intihar et daha kolay. Acı çekmeden ölürsün hiç olmazsa.
Icindeki sucuklar eşek eti veya katır eti olabilir.
Dikket
bime her gittiğimde mümkünse alırım. tadı çok iyi bence. fiyatını unuttum ama uygundu.
Dominos un pizzası kadar olmayan pizzalardır. Her şeyi yerinden almak ve tadmak lazım.