bugün

taş gibi hatunlarla dolu olan okul.
bir de istanbul versiyonu vardır. (bkz: bilfen) üsküdar fen lisesinden atılacak öğrenciler için kurulmuştur önce, daha sonra abararak ilköğretim, anakolu kısmı açılmıştır. sayısını bilmediğimiz kadar okul açmışlardır son yıllarda.
her yıl yüzlerce öğrencisine yeditepe üniversitesi'ni kazandıran üstün okul. hem başarı hem istikrarı yakalamış adamlar.
futbol oynamanın yasak olduğu* basketbolun ana spor olduğu*, derslerin ağır, hocalarının komik, kantininin leziz olduğu okuldur. ayrıca adını sonradan modaya uyarak bilfen okulları olarak değiştirmiş okuldur.
ilkokulu okuduğum okul.8 sene boyunca gercekten cok eğlendiğim derslerinin herkesin aksine cok da zor olmadığını düşündüğm ve hayatımın ilklerini yaşadığım okul.
kizlarin cogunun tek tip oldugu ve ögrencilerinin bir cogunu yeditepe okan ve bilgi üniversitesine gönderen okul.
sbs olayını çözmüş yalamış yutmuş okuldur.
istanbulda (ortalamada) 1. lik, türkiye genelinde 2. lik almış okuldur. (475 puan)
9 öğrencisi full çekmiştir, silip süpürmüştür.
anaokuluna bile alacağı öğrencileri belli zeka testlerinden geçiren bir anlamda seçmece öğrenci alan bir okula göre elde ettiği başarılar hiç de şaşırtıcı değildir.
ilköğretiminin iyi lisesinin kötü olduğu kuruluştur. geçmişte yaşanan bazı olaylardan dolayı lisesinde sadece günübirlik gezi düzenlenir. hiç bir şekilde kalmalı gezi olmaz. sosyal etkinlikleri sıfır olan ama eğitim konusunda iyi olan disiplinli bir okuldur.
hakan aysev' in sanat danışmanlığını yaptığı okuldur. ayrıca; mükemmel bir almanca dil eğitimi vermektedir.
kuzenimin 7. sınıfa gittiği ve derslerin yoğunluğundan yakındığı okuldur.
özellikle istanbul anadolu yakasında çöreklenmiş 5 kampüsü bulunan eğitim kurumu. kesinlikle sistemini beğenmediğim, öğrencilerine davranış şeklinin çok itici geldiği okuldur aynı zamanda. askeri akademik eğitim uygulamaktadır ve çocuk psikolojisine kesinlikle önem vermemektedir. çok ukala çalışanları ve yöneticileri vardır. isim yapmak için çocukları yarış atı gibi koşturan okuldur aynı zamanda. anaokulunda okuma yazma öğretmeye başlarlar. ve insanları salak yerine koyarak ilköğretim eğitimi için yıllık 30 binlerde ücret alırlar.
çocukları yarış atı zanneden ve öğrencilerinin ileride bir ottan farklı olmadığı eğitim kurumu.
Bünyesinde tuvaletin dünyanın merkezi olduğunu sanan ingilizce hocası bulunduran eğitim kurumu.
12 yilimi yiyen okuldur. Kacarak uzaklasmadim belki ama mezun oldugum icin fazla rahatlik ve mutluluk vermistir. Mumla aradigim zamanlar oluyor tabii ki ama anilarimdan dolayi. Sanilanin aksine oyle cok disiplinli bir okul degil. Biz 9. ve 12. sinifta fazlasiyla egleniyorduk. Derslerde fazla yukleniyorlar bir de kiyafet, sac, makyaj ve cep telefonlarina tutuluyorlar ama hocalarla iyi gecinen bir ogrenciyseniz pek fazla ustunde durmuyorlar cignediginiz kurallarin.
ortaokul ve lise yıllarımın geçtiği eğitim kurumu. lisede eğitim dili türkçe olmasına rağmen ingilizce hazırlığı olan bir okuldur. bu saçmalığı bile bile öğrenciler veya öğrencilerin velileri nasıl bu okulda hazırlık okunmasını doğru bulabiliyor anlamak gerçekten mümkün değil. ingilizce hazırlık eğitimi devam ediyorsa hala kaldırılmalıdır ya da lisenin eğitim dili ingilizce olmalıdır. ikisi bir arada olmaz.
akademik başarıya çok fazla önem veren ücreti 40 binler civarında olan okuldur.
bünyesinde çok kaliteli çalışanları barındıran, şu anda "istanbul, ankara, izmir, antalya, bursa, kayseri, iskenderun ve gebze'de "okulları bulunan eğitim yuvası. Ücretleri çok yukarılarda olmasına rağmen özellikle anaokulu ve ilköğretim'de kalitesini gösterir.
güncel Önemli Başlıklar