ülker kat kat tat a benzemektedir.
çok saçma espriler ile reklam yapan çikolatalı kruvasan.
ülker kat kat tat ile boy ölçüşemeyecek olan ürün.
bana daima henri bienvenüyü hatırlatacak yiyecek.
denenmesi gereken ürün.
biz ülkemizdeki kruvasan kıtlığında uno'ya saydırırken çok büyük haksızlık yapmışız. Bien'in kruvasanı yediğim en iğrenç kruvasandı şimdiye dek. Uno, kötünün iyisi olarak yenilebilir derecede bir gıda üretmiştir ancak bien'in bu ürününü normal bir insan midesinin kaldıracağını düşünmüyorum.
7 şubatta ihtibaren a-101 marketlerde satılacaktır.
bakkalara da düşmüştür. 1 lirayadır. hiç reklamdaki gibi milföy hamuru gibi değilmiş. çikolatalı pogaça gibi.
hiçbir yerde bulamadığım zıkkım.

reklamlarda çıkınca ağzımın suyu akıyor, evi sel basacak yakında, bana bien kruvasan bul allahsız sözlük.
Reklamdaki kızdan çok hoşlaniyorum.
kruvasan avrupalı'nın poğaçasıdır zaten. fazla bir şey beklememek lazım.
henüz yemediğim ancak 7 days kruvasalarınının onda biri olamayacağını düşündüğüm kruvasan.
karamellisine 10 üzerinden 8 verdiğim ürün. geri kalan 2 puanı biraz daha karamel pompalayarak alabilirler.
reklamın da ki kıro hasan esprisi ve kız ne tatlıysa da abicim kız kruvasan istiyo yeaa diye ortama dalan dallama o kadar iticidir.

(bkz: reklamlarda mantık aramak)
lezzetsiz bir hamurun içine rastgele sürtülmüş dandik çikolatadan oluşan başarısız bir yiyecek.
şimşek firmasının eti ve ülker hegomonyasına çomak sokmak için çıkarttığı fiyatına rağmen gayet lezzetli olan gavur poğaçası. *
poğaça içi peripella kıvamında biraz pahalı ürün olup, yüksek fiyatına rağmen alınıp yenilebilir.
Bayat poğaçanın içine çokokerem sürülmüş hali gibi olan sözde kruvadsandır.
Şu ortalıkta dönüp dolaşan ayakaltı senaryosuyla, insanları fransız zevklere sürükleyen reklam. Şimdilerde herkes; bir elinde kruvasanı, diğerinde sütlü kahvesiyle beraber. bu reklam patlak vermeseydi kimse de kalkıp yıllardır bim`de satılan 6lı kruvasanlara dönüp bakmazdı.
kruvasan starbucks'dan alınır.
olmadığı yerde yenir yani.
abartmayın.
*
fena değil, idare edendir.
uno nun kruvasanı daha güzeldir fiyat performans olarak da oldukça başarılıdır.
Diğer gereksiz abur cuburlardan çok daha kaliteli bir lezzet şölenidir .
karamellisi ve vanilyalısı ağızlara şenlik olup, çikolatalısı * genelde beğenilmeyen atıştırmalık. gelip bittiğinden midir hiç gelmediğinden midir bilmem, öyle kolayca bulunmuyor.
Berliner'in eline su dökemeyen ama yine de tadı fena olmayan abur cubur.