bugün

entry'ler (338)

akplilerde türklük bilinci olmadığı gerçeği

Akp,Mhp,Chp diye ayırmak bizim insanımızın zaten başlı başına bir saçmalığıdır.Aynı vatan da yaşıyoruz aynı kara parçasında.Adamlar dışarıdan bizi seyrediyor,bak gerizekalılar nasıl birbirlerini bölüyorlar diye gülüyorlar bize.Hümanist olalım,değerlerimize farklı inançlara saygı duyalım ama içimizdeki benliği hiçbir zaman unutmayalım.Bu vatan uğruna dökülmüş kanları,verilmiş ve hala verilen canları unutmayalım.Bölünmeyelim.Parçalanırsak kimse dışarıda gezen mülteciler gibi yurduna almaz bizi..Bir tekmede onlar atar..

bursa da başlayan kürt avı

ne hallere geldi,güzelim memleketim.iyice ulaştılar emellerine.uyanın artık uyanın bölünüyoruz ırkçılık ve ayrımcılık inanın 'atom bombasından' bile daha güçlü bir kuvvettir.

para odaklı yetiştirilen zavallı çocuklar

Hayatın monotonluğundan mı desem yoksa hayatın hayallerimizi yönlendirmesinden mi desem..olay anne babada degil,olay bu duruma bizi getiren ülkemizde..kim istemez gezip eglenmeyi,kim istemez yiyip icmeyi,kim istemez para icin kara kara dusunmemeyi..

sözlük yazarlarının kan grupları

0 rh (+).

cebinde son para ile mama alan hayvansever

insanlari tanıdıkça hayvanlara daha fazla saygı ve sevgi duymaya başlayan insandır.

en iyi reddetme cümlesi

sen bana fazlasın be hacı.

yazarların olmayı arzuladıkları hayvanlar

çita tabi ki kafam estimi 250'ye kitler koşardım.

yurdu demir ağlarla biz orduk

ah ah ne kadar sığ ne kadar düşünmekten aciz insanlar var. bu zamanın olanakları ile o zamanı yarıştırıyorlar. Allah'ım sen bizleri bu yobazlardan koru.

seksten daha fazla zevk veren şeyler

Kendini kanıtlamak.

gecenin sorusu

üzerimde çok halsizlik var, başım ağrıyor ve öksürüyorum hasta mı olmuşum lan ben??

kalp kırmadan ağzın kokuyor deme yolları

Panpa sen üfleyince mi sinek öyle acil inişe geçti ya,sende de ne nefes varmış heheyt be.

kitap mı filmden film mi kitaptan uyarlanır

kitap mı daha detaylıdır,film mi? mantıklı düşününce zaten cevap hemen parlıyor.

bilgisayardan anlamayan internet kafe sahibi

abi bi bakıver sorunum var ya. mouse u alır sağ click yapar ve yenileye basar ardından iki düşünceli bakış atıp ' res at' diyerekten uzaklaşır.

sözlük yazarları ne yolunda ölmek isterlerdi

herşey yolunda.

duş aldıktan sonra giyinmeden yatağa girmek

evde başkaları varsa eğer hayvani bakışlar altında vazgeçilmesi gereken güzeller güzeli bir alışkanlıktır.

cristiano ronaldo nun apaçilere benzemesi

boyacı bebelere daha çok benzetiyorum. hele o saçları yok mu.

aşk acısı nasıl geçer

Zamanla geçer dedi zamanla.

türk felsefeciler

Felsefecilerimizin az olması ve çoğunun evrenselliği yakalayamamasının sebebi çok basittir. Sürekli orayı fethedicem burayı alıcam vb. politakalardan dolayı sanat alanında pekte gelişmişlik gösterememişizdir.

anlaşılmayan nedenlerden dolayı moral bozukluğu

En büyük etkiyi hava durumu yapar.

ankara

Ruhsuz, taşkent.