bugün

görsel

Kupa kaybettiğinde polis arabalarını stadını yakan değil rakibini alkışlayan takım gibi takım.
stada "yaşa mustafa kemal paşa yaşa" pankartını sokmaya çalışan takımdır. ama sizler stada kelebek bıçak sokak konyaspor'u alkışlarsınız. kupayı kaybettik. geçen sene de kaybetmiştik ama alayınızın içinden geçtik. bu sene de inşallah geçeceğiz.
laf söz eden, kendi takımına baksın.
siz kim köpeksiniz de laf ediyorsunuz beşiktaşıma.
asgari bir transfer daha yapar.

sağlam bir stoper alıp arkamıza yaslanalım.

süper kupa'nın amk, ben şampiyonluk istiyorum. şampiyonlar ligi'ne direkt katılımı kim verirse onu alacağız. bu kadar basit.
çekemeyen anten taksın be.
kendi takımınıza bakın önce, beşiktaşıma laf edeceğinize.
tuttuğunuz o takımlardan daha şerefli, daha asaletli takım gibi takım.
bu taraftar beşiktaşın arkasında durdukça size laf etmek düşmez.
'kudurun.'

(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar der)
Taraftarlarından tiksindiğim spor klübü kaybettikleri zaman kudurmuş köpek gibi sağa sola saldırılar Fenerbahçe ve Galatasaray a
"Renkli ler" diyerek dalga geçtiklerini düşünür ve tiner çekerler.
geçen sezon başakşehir az biraz akıllı olsaydı şampiyon olamayacağı aşikar kulüp. gerçekten şu takımın iyi top oynadığını düşünen varsa futbol bilgisine 200m öteden tükürürüm.

rezalet iki sezon geçirdi türkiye ligi. şu rezalet futbol ortamında bile yere göğe sığdıramadıkları takım her iki sezonda da son iki haftaya kadar şampiyonluk ilan edemedi.

30 yaş altında 2 tane topçuları var kalkmışlar bu sezonda şampiyon yazdıracağız diyorlar aq eheheh.

lan tinerci, o gördüğün fofana traore cinsinde kaç tane kanat oyuncusu var bu ligde biliyon mu sen ? sizin o adrianonun şortunu çalıp kaçarlar haberi olmaz aq yamyam gibi hepsi.

kısacası bu takımla bu tempoyla bu sezonu çıkaramaz barselonanız. eski anadolu takımları yok artık. hepsi kendi çapında belli ölçüde güçlendi. elinizi kolunuzu sallaya sallaya şampiyon olmaya iyi alıştınız siz. ama durun bu sezon sizi o eski karanlık günlerinize geri postalayacağız. öpüyorum bütün tinerci kardeşlerimi. mucuks.
final maçlarının kaybetmeye mahkum takımı.
Ama Ne koydu konya bunlara. Eze eze top oynadı adamlar.

Sahanın her yerinde ezdiler.
gary medel'i mutlaka alması lazım. atiba artık ligin tamamını kaldıramaz. necip uysal desen beşiktaş'ın çocuğu kontenjanında yatışta. q7'de bütün ligi kaldıramaz. stoper'de pepe - tosiç idare eder. beck futbol oynamayı unutmuş iki adım ileri pas atamıyor, q7'de ligin tamamını kaldıramaz.

bence ideal zorlukta bir maçta kadro şu şekilde olmalı:

-----------------fabri--------------------

adriano-----pepe-----tosiç--------caner

-------------medel----oğuzhan----------

lens-------------talisca--------------babel

----------------negredo-------------------
antalyaspor maçına kadar hafif bir hazırlık maçı daha oynamalı.
görsel

kusura bakmayin da beyler.
fikoyu cidden severim, takımı nerelerden çıkardı, ne batakların içinden getirdi. saygım sonsuz ama talisca olayını bu kadar kötü yönetmemeliydi koca beşiktaş. takımın en önemli parçası bu adam, kesinlikle ve kesinlikle kalmalı...
gökhan gönül'den sonra adriano da sakatlanmış. art arda talihsizlikler yaşayan takım.
bildikleri tek şey kudurun renkliler.

amkun beyinsizleri.
bildikleri tek şey beşiktaşa sövmek olan ağır sığırların yeni mekanı. her gün bu başlıktalar amk gurursuzları.
Bir kısım taraftarlarının kötü ahlakları yüzünden laf edilen takımım. Travestisinden balicisine sevebilir beşiktaş'ı kim ne diyebilir ki amk? Yönetiminde fetöcü mi var şikeci mi var yahut taraftarının çoğunluğu tinerci mi, yooğğ. Vatanını milletini seven, armadaki bayrağına deliler gibi aşık, iş adamından öğrencisine herkesin tutabileceği bir takımdır.
her yıl olduğu gibi bu yıl da üzerine oyunlar oynanacak. ayık olun, beşiktaş'ı yedirmeyelim.
Maç kaybedip, dayak yiyip, üzerine bir de ceza alan utanmaz/arlanmaz takımdır.
ışid'den pkk'dan bile tehlikelidir.
bütün orospu çocuklarını birbirine kavuşturmuş kardeş yapmıştır.
Ne yazık ki 3 Kere üstüste şampiyon olamayacağız önümüzdeki sene. Fener ve galatasaray taraftar sayısı toplam 60 65 milyon falanken beşiktaşın 15 milyon civarı bir taraftarı var. Gs kötü fb ķötü iken renkliler artık keyif alarak izleyemiyor, bu sene de 2sinden biri kazansın diyerek hakemler şüphesiz her beşiktaş maçını katletmeye özenle çabalayacaklardır. Üzücü ama gerçek
gary medel in gelmesiyle hakemler üzerimize oynasa dahi şampiyon olacağımızı düşünüyorum. bu arada yeni come to beşiktaş videosu süper olmuş noahla. noah süper bir simge oldu besiktaş için.
açıkçası medel'in transferine pek memnun olamadım. bu adam inter'de ön libero oynuyordu diye hatırlıyorum. dmc rolünü benimsemiş olabilir. yani ne tam bir stoper ne de tam bir defansif orta saha. rol kargaşası yaşamaz umarım. bu adamı seçtiler çünkü aynı zamanda atiba'ya alternatif olsun diye. geçen sene gökhan inler'i de aldılar da adamı doğru dürüst oynatmadılar bile. yav hep diyorum bu takıma ronaldo'yu da alsan sağ bekte andreas beck denen şerefsiz olduğu sürece bir halt olmaz bu takımdan! yapılması gereken transfer bek transferidir. gökhan gönül de sakatlandı gerzek herif zaten sakatlanmasa da iyi oynamadı. bir taraf adriano caner akıyor maşallah öbür taraf berbat bir vaziyette.
Beşiktaşlı değilim ama takım gerçekten hakkını vererek oynuyor.
2017-2018 sezonunda da renklilerde bacı bırakmayacak tecavüzcü takım.