bugün

şampiyonlar ligi 3. torba hayırlı olsun.
3. torba : Tottenham, Basel, Anderlecht, Roma, Napoli, Liverpool, Olympiacos.

Bu rakipler gelmeyecek.
olm kafayı yicem. negredo üst seviye bir forvet , lens üst seviye bir kanat , üst seviye bir stoper gelirse kafayi yerim. kadro süper oldu çok mutluyum. ligden korkuyordum başakşehir taş gibi olmuş, gs o kadar para harcadı, fb ne zamandır şampiyon olamıyor bastıracak diye ama artık korkmuyorum hatta lig şampiyonluğu beni tatmin etmeyebilir. yani gruptan çıksak iyi ama en fazla çeyrek görürüz ( umarım yanılırım) ama 3. olup uefaya gidersek kupayı zorlarız bence.
daha ne üst seviye bir stoper gelecek? son şampiyonlar ligi şampiyonu, euro 2016 şampiyonu gelmiş. bu sene daha da çok canlar yakacak olan takımımdır.

edit: gg'nin sakatlığı kötü oldu, beck kesinlikle olmaz!
gökhan gönül'ün sakatlığı sonrası sağ bek konusunda ne yapacak bilmiyorum.

ya andreas ve alt yapıdan bir oyuncu ile idare edilecek ya da ömer ali gibi yerli alternatiflere bakılacak.
uzay takımı.
35 yaşında adamlara dehşet yıllık ücretler verip buna transfer başarısı diyorlar.
lens net değil ama gelse süper olur.
negredo 31 yaşında aq bi öğrenemediniz gitti.rvp 33 gomis 31 neyin tantanasını yapıyosunuz.
bu ne oğlum ? * bu kadar amatör video hazırlanır mı lan? tamam #cometobesiktas ama o müzik ne.
https://twitter.com/Besik...status/892854264762179584
Ajax ve dinamo Kiev'in elenmesi sonucu şampiyonlar ligi gruplarına 3. Torbadan gireceği kesinleşmiştir.

Beybi!
bu sezon'da uçmasını beklediğim ve desteklediğim canım futbol takımı... kartal gol gol gol....
adamlarin hayali bile cl grup ucunculugu ya su adamlarin agzina meze yaptin ya bizi dursun senin abv.
görsel
Sadece renklerine aşık olduğum, ortadaki al bayrağına vurgun olduğum. ilk onbirini dahi sayamadığım yegane vefa.
bu sezon sonunda fazla umut beslemediğim yani en fazla yerinde sayar dediğim ve avrupa'da yine yüzüp yüzüp kuyruğuna gelir sonra hüsrana uğrar diye düşündüğüm takımımdı. fakat öyle transferler yapıldı ki inanılacak gibi değil gerçekten. pepe, negredo ve lens transflerinin 3'üne de çok şaşırdım. gerçekten üst düzey ve gerçekten a sınıfından olan, en iyilerle boy ölçüşebilecek seviyede forvet ve defans aldık. şu takımdaki tek eksik sağ bek kaldı. ve bu eksik öyle böyle değil ne yazık ki. tek bir gerizekalı (andreas beck) şampiyonlar liginden elenmemize sebep oldu hatırlayın. gökhan'ın sakatlanması ile yine o gerizekalıya kaldık. stoperi boşverin sol bek alın sonra yer misin yemez misin bakalım.
amına koyayım sanırsın adam defansa sergio ramos, kanata gareth bale, forvete de messiyi aldı.

tamam lan en iyi sizsiniz, en süper oyuncular sizde, zaten lens ve negredo'yu barça real istedi ama onlar gitmedi. tamam!
çok sükseli olmasa da vasat üstü bir stoper lâzım.

ondan sonra arkamıza yaslanıp maçlarını izlemeye başlayalım.

79 puanla şampiyon olur, şl'de gruptan 2. olarak çıkarız.

fazlası mümkün değil.
diğer yazarların aksine taş gibi bir orta saha ve stoper ihtiyacı olduğunu düşündüğüm takımım..

gökhan gönül derseniz şampiyonlar liginde bir maç kaçıracak sanırım sadece..

bu söyledim iki mevkiye taş gibi adamlar alınırsa gökhan gönülün yokluğunda beck ile idare edilebilir..
nedense stoperi devre arasında alacakmışız gibi geliyor bana. hoca miloseviçile idare edecek yedek stoper olarak sanki, ya da necip vs. devre arası vida beleşe gelecene kadar böyle olacak gibi.

şu an iyi hücum trasnferlerinin sarhoşluğundan pek göremiyoruz.
stoper kiralayacağız gibi duruyor net söylemek gerekirse yada milosevic'i bolu spora 15 milyon euro'ya satıp vida'yı alabiliriz onun parası ile.
Tam şampiyonlar ligi seviyesinde bir kadro kurmuşken, gökhan gönülün sakatlığıyla nazar değmiş takımın. ilk 2 veya 3 şampiyonlar ligi maçında sağ bekte beck ı izleyeceğiz muhtemelen.

Ayrıca 3. Torbadan girmeye hak kazanarak avrupa arenasında bir ilerleme kaydetmiştir.
alınmadı zamanında beleş titi
şimdi durumlar oldu pipi.
Bence bu senede kesin şampiyonuz ama artık yetmiyor fiko başgan . yurtdışında başarı lazım.Şu renkliler sussun artık.
https://www.instagram.com...kVBsrB/?taken-by=besiktas
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar