bugün

çekemeyeni çok olan güzide takımım.
kendi evimizde, kendi stadımızda maç yapmadan bu sene şampiyon olduk. herkes saygı duymalı. ama en çok fenere üzüldüm; gs bu sene eşeklerle sahaya çıkıp neredeyse küme düşmesine ramak kalmasına rağmen berabere kaldılar.
Gönlümüzün takımı:)
beşiktaş isimli takımı tutan herkes ağır fanatik oluyor arkadaş, gözlemlediğim tanıdığım ne kadar beşiktaşlı varsa ağır fanatik. bu sene şampiyonluğu en fazla hak eden takım da beşiktaş. kimse kusura bakmasın ama bu çok net futboldan azıcık anlayanın bile görebileceği bir gerçek.

beşiktaşlı değilim, beşiktaş sempatizanı değilim ama adamlar oynadı be abi. 2 maç da hakem onların yanında olsun 2 maç da onlar haksız penaltı kullansın aq hep siz mi kullanacaktınız?
efsaneler yerde sürünsün
kartalı'ım göklerde süzülsün
gs, osmanlı ve konya maçlarından istediği sonucu alamadığı taktirde hüsrana uğrayacak olan kulübümüz.

üstelik akhisar maçı da var. bu takım beşiktaşa ters geliyor nedense. dikkatli olmak gerekir. eğer gs maçının son düdğüne kadar kayıpsız atlatırsak o zaman şampi- olduk demektir.

şu anda oran vermek gerekirse %55 beşiktaş %45 f.bahçe nin şampiyon olma ihtimali var.

düşünsenize akhisar maçında 3 puan kaybettiğini. fener ile aradaki puan farkı 2 ye düşecek. gs ve konya maçları azap gibi geçecek.

şu anda durumlar çok kritik.
kendilerine verilen penaltılar olmasa ancak başını alabilecek şikeye tapan takimsi..

ulan bu mallara uyuz olduğum için şampiyon fener olur umarim..

not:gsliyim..
bakin gençler bi kere gs li adam benim takimima yorum yapmasin 30 puan fark atmisiz yorum yapiyo amk birak fenerliler yorum yapsin sen git 4 ye neyse akhisar maci zor olabilir ama ins yeneriz ki gs deplasmani diyorsunuz lan hali saha takimi yener suan gs yi orda sacmalamayin sadece pereire yenemdi malligina yine neyse hadi diyelim akhisar gs konya var senin haftaya trabzon macin var başakşehir var bunlari bu futbolla yenecegine inaniyorsun sonra bjk'nin akhisari gs yi yenemeyecegini dusunuyorsun bjk futboluna icten ice imrenerek hemde gencler mantikli bakin icinizdeki gercek te şampiyonun bjk olacagini soyluyor...
cicili bicili takımlara dert olan şampiyon takim. amk stat yaparsın çekemezler ucuza kaliteli topçu alirsin çekemezler maç kazanirsin çekemezler gençler ağlayacaksanız sizi kum havuzuna gönderelim bu lig size büyük geldi.
it gibi saldıranları gördükçe doğru yolda olduğumuza inanıyorum.

(bkz: aldırma kartal aldırma)
emlak sitesi vardır. http://www.sagdicemlak.com
Aşk.. Anlayamaz herkes.
türk futbolunda şuan tek yüz akı, furbol için takip edilebilecek tek takım, hem en iyi futbolu oynayıp, hem ezici istatistikleri olup , hem de sike sike şampiyonluğa giden, bundan dolayı da, başkalarını köpek gibi kudurtan takım.

bu arada, kendi götü tutmuş takımının başlığından çok burada dolanmaya devam eden adebayor mu ne boksa, lan oğlum bak defalarca sordum, bu Beşiktaş düşmanlığının bir nedeni olmalı, ailenden kutsal saydığın birine , olmadık bir şey mi yapmış Beşiktaş, bir kuytuda kıstırıp dedim, cevap vermedin ama buna rağmen yine de gelip burada köpeklik yapmaya devam ettiğine göre

artık sormuyorum, çünkü emin oldum, evet senin gizli dedelerin beşiktaş'lı, ancak unutma Beşiktaş kuyruk sallanmadıkça, kimseyi zorla hoplatmaz, yani biraz rahatla ve artık kendi geçmişini de sorgula diye söylüyorum.
rekorların takımıdır vodafone arena ile yeni rekorlar kırmaya devam edecektir.

http://besiktaskartalyuva...u-besiktasta-uefacom.html
10 senede bi sampiyon oluyosunuz diyenlere inat kutlayacağız deliler gibi günlerce.

Cümle alem Beşiktaş'lının coşkusunu görüp kıskanacak köyicinde,Beşiktaş ta,tum semtte.
görmemişin bir şampiyonluğu olmuş tutmuş... takımı.
(bkz: ters totem yapmak)

Ya sarapcı sende biliyosun ki sampiyon olacaksınız. Allah hayırlı etsin.

Fb:not.
Son bikaç sezondur son düzlüğe lider girip son 5 haftada utanmasa lig düşmemeye oynayan takımdır. Yarın akhisar karşısında da muhtemelen yenilir. iddaa kaç verdi acaba oranı? Akhisar cephesine oynanılası bir maç.
23 Nisan hediyesi verecektir bize. süper mario gomez ilk golu atmıştır, hayırlı olsundur.
bu sezon ligde sağlam tezgah kurmuş takım. adam iyi para vermiş yalnız. artık akp de bunlardan yana.
şu saatten sonra şampiyonluğu verirse kocaman bir aferim çekeceğim takımım.

ayrıca tolga zengin ne nan..
ne olursa olsun bu sezon şampiyonluğu en çok hak eden kulüptür. en yakın rakibi 200 milyon euroluk kadro kurmuşken o kadar maliyeti olmayan bir kadroyla şampiyonluğa yürümektedir. istatistik ne derse desin bu sezonun şampiyonu beşiktaş olacak. kesinlikle hak ettiler.
son viraja girerken unutmaması gerekir. aziz kendi takımını oynatamıyorsa beşiktaş'ın rakiplerini oynatmaya çalışır. maalesef bu değişecek bir şey olmadığı gibi yasak da değil. gayet yasal.
Gençliğimizin katili.
bir kere gelinen bir hayatta sevilecek tek takımdır.