bugün

ozan tufanın densiz hareketinden sonra demba ba nın mikrofonu kekonun ağzına uzatmasıyla taraftarını mest ettiği takımdır . O sus işaretini sen beşiktaş taraftarına yaparsan mikrofonu ağzına alırsın . 20 yaşında beşiktaşa karşı 90.dakikada takımına beraberliği getirdin sevin kudur eyvallah ama haddini bil . Bilmezsen mikrofonu alırsın . Ne demiş büyüklerimiz " beşiktaşla uğraşanın çocuğu olmaz "
hakettikleri maçtaki haksız penaltıyı bile kabul etmekten aciz kişiliksizlerin, bunu dile getirenlere çirkince küfür etmesine sebep olmuş olan şikeci kulüp. bir maçtaki pozisyonu tartışırken neden araya kutsal anneler giriyor anlamıyorum. sadece bu kulübün değil, türkiye'deki bütün kulüplerin taraftarları bu gerizekalılığı yapıyor. futbol lan bu futbol. spor yani. eğlenmek için yapılan bir şey. o lafları etmeni sağlayacak kadar mühim bir olay değil.
Bu ligde oynaması büyük hata olan haram takımı. Şikeciler..

Edit: yalan değil. Evet.
Yine götleri başları oynamaya, sesleri çıkmaya başladı.

Yemin ediyorum türkiyenin en ezik taraftarına sahipler. Sağda solda yaptıkları saçma yorumlarını görünce ben utanıyorum amk!

Bu arada 2-0 ı unutmayın gençler... ahuahauha
hem ezik diyip hemde her gün başlığına kusmanın derdinden kurtulamayan ( ağır sövücem ) şeylerin yazdığı takım.

bunlar öyle profosyonellerdir ki trt de spor yorumcusu olmuş, eski hakemlerden, hocalardan daha iyi bilirler penaltının nasıl olup olmadığını, ulan vicdansız bütün yorumcular penaltı demiş sen neyin kafasındasın?

ağlak falan diyosunuz, 2 gündür bütün beşiktaş başlıklarında siz varsınız, demezler mi adama neden ağlıyorsun?

beşiktaş' ın adamlığının yanına yaklaşamazsınız hiçbiriniz!

ha bir de perşembe günü boşsaniz gelin bi avrupa maçı izleyin bizim sayemizde.
aldığı nick ile çelişki yaşayanların yorum yapmaması gereken takım.
bunlar ki şikeden avrupaya alınmazlar, ama sorsan ahlaklı şerefli namuslu takımdırlar.

izlemeyin zaten, siz ziraat kupası devam hadi canım.
bazı kendini troller tarafından beşiktaş başlığına yazı yazamıyorum.
insanlar haksız yere eleştirilmesin ve ezikçe eleştirmesin.
insanı beşiktaş'tan soğutuyorsunuz.
buradaki ağlamalardan da anlaşıldığı üzere , pazar günü Bursa'ya kesin puan kaybeder diye heveslenen bir renkli güruha fena koymuştur.

ancak daha ilginç olanı halen , "betittatı bu tene tampiyon tapacaklar" diye sümük çekmeyle, konuşmaya yeni başlamak arası tonda , laf etmeye çalışanlar,

sormak isterim onlara , gerçi değmez ama içimde kalmasın:

-Ulan bu sene en az 4 kesin penaltısını yiyerek mi Beşiktaş'ı şampiyon yapacaklar?
-Ulan her otu boku fırsat bilip, özellikle derbi öncelerini ve derbileri seçerek, defalarca kırmızı kart göstererek mi Beşiktaş'ı şampiyon yapacaklar?
-Ulan en basiti dün Bursa'da fernandao denen manyak, türk ceza kanununda delici aletle adam öldürmeye teşebbüs olarak yeri olan hareketi, hakemin tam önünde yaptığı halde, sırf bursa eksik kalmasın diye, kırmızı vermeyerek mi Beşiktaş'ı şampiyon yapacaklar?

ulan ya hazmedersiniz ya da hazmedemezsiniz midenize taş gibi oturur, orasını bilemem

ama

Beşiktaş'ım bu sene başa gelecek her olumsuzluğa rağmen, efsane bir şampiyonluğu söke söke almak üzere sağlam adımlarla yürüyor, sonunda da alacak inşallah.
2014-2015 spor toto süper lig şampiyonu olacak takım. *
görsel
taraftarlarının götünün galatasaray'ın darbesinden sonra yeniden tavan yaptığı kulüp. takılın derbiye kadar çocuklar. *
iki hafta haklı penaltısı verilince renklilere batan takım. Adaletinizi skym. Bi de biri yazmış; hedef bir milyon penaltı diye. 20 haftada 3 penaltı ne gadada çoh amk.
liverpool'u eleyip 8-0'in intikamını alacak olan takımımız.
çok güzel analiz olmuş.. yazana tebrikler!
http://abcspor.com/index....ligi-futbol-anfield-road/
fanatizm ile yarın ki maç için 8-0 ı hatırlatan kişileri üzecek takımdır yarın liberpool ile "8" sene önce ki hesabı kapatacak takımdır.
buna bu kadar nasıl eminim?
bilmiyorum, içimde en ufak bir şüphe yok. yarın liverpool şaşkına dönecek. bu entry de burada dursun bakalım.
1+0 ev kiraları 800 liradan başlayıp 2750 dolara kadar çıkan ilçe.
Fakir takımı.
jimnastik kulübü künyesindeki tek kulüp.
Allah'ım sen konuyu biliyorsun, amin!
bu ara sanki taraftarları çoğaldı. eskisinden daha çok tehdit alıyorum.
Besiktasli olmamama ragmen tum takimlardan kaliteli oldugunu dusundugum serefli takim.
son dakika kerim frei soyunma odasında yere dusmus,maçın hakemi bjkye penaltı verdi.maç 1-1 oldu....
son zamanların en rezil takımıdır.
cidden kanser eden takımım.

biri de demiyor ki aga napıyonuz siz? 85 dk aslanlar gibi oyna, malca bir penaltıyla maçı ver.

olimpiyatta zaten hiç şansımız yok. söyleyelim rövanşı da ingiltere'de oynayalım.
bursaspor maçında olduğu gibi futbolun 90 dakika olduğunu unutan ve maç sonlarında ortalıkta gözükmeyen taraftarları ortaya çıkaran asil takım.26 şubat' ta ikinci maçı var bunun.
1 saat sonra es-es'imle maçı olan takım ve istanbul ilçesi .