bugün

gerizekalı malların aklı sıra laf attığı şerefli takımdır. mahallede kavga eden mal oğlu mallar gibi değil biraz zeka kullanın laf atarken bari. şimdi siktirin gidin.
şikelerin takımına, koyacaktır 31 temmuzda.
sağbek ve solbek sorunlarını çözerse çılgın atacak aşkımızdır.
istanbulun diğer iki takımının yanında başarı yönünden yoksun kalmış ama taraftar konusunda açık ara önde olan takım.
Orijinal Adı:

beşiktaş
jimnastik
klübü

olan (BJK kısaltmasıdır) Takım.
bugünkü idmanı daha bir zevkli olacak takım.
bu sezon doğru transfer politikası izlemiş takımdır. zaten şampiyonluğu göğüslemesi gereken bir kadronun üzerine alternatif oyuncu takviyeleri yapılmıştır. üstüne ersan ve fernandes takımda tutulmuştur.
ersan ve fernandesi aldı kimseye kaptırmadı ya yeter benim için.
bu kadro ile uefa da iyi iş çıkarması gerekan aşk.
mevcut kadrosunun kalitesine bakıldığında, yeni transferlerin kısa sürede uyum sağlaması halinde gelecek sezon maçları keyifle izlenebilecek takım.
şahsen bir galatasaraylı olarak, yıllardır beğeniyle takip ettiğim mustafa pektemek için ekran başında olacağım.
yerli futbolcularla yabancı futbolcuların transfer bedelleri arasındaki uçurum sebebiyle cortu çekmesini beklediğimiz takım. hele ki takımın başında da havutçu olunca nalları erken diker havaya. guti'ye mi laf geçirsin herif q7'ye mi?
o değil de harbiden manyak derecede geniş bir kadroya sahip takımdır.Kötü transferler yaptığı söylenemez.Gelen oyuncuların hemen hemen hepsi genç, büyük çoğunluğu da geçen sezonu iyi geçirdiler, riskli olabileceği düşünülen transferler de kiralık olarak yapıldı zaten.gerçi ben yine de bu sene şampiyon olacağımızı pek düşünmüyorum, kötü oynarsak 3., iyi oynarsak 2. oluruz diye geçiyor içimden;umarım yanılırım.

malum, tayfur havutçu'nun beşiktaş'Ta teknik direktör olarak ilk senesi bu.siz de çok ümitlenmeyin renktaşlarım.umarım demirören, sene sonunda tayfur'u kovmaz.
tayfur hoca sivok'u gönderip holosko'yu kadroda tutmaya karar vermiş.
mevcut şartlarda verilmiş doğru bir karar.
defalarca sordum, yine soruyorum; biri bana sidnei ile sivok'un farkını açıklasın aga.
sidnei'i kiralıyorsun. üstelik opsiyonu 10 milyon avro civarında. almak istesen alman zor yani. kiralık oyuncu için kaç yıllık başarılı oyuncunu gözden çıkarıyorsun.
bunun adı plansızlık. kimse bana aksini söyleyemez.
ne kadar laf edilirse edilsin asla bırakamayacağım takımım.
(bkz: dişi kartal)
hocamın fanatiği olduğu takım. beşiktaş yenildiyse vizenin okunacağı ya da vize sorularının hazırlanacağı gün, hayatta gözünün yaşına bakmaz.
beşiktaş kulübünde arama yapılmamıştır isteyenlere kulübün numarasını veriyorum arayın.

+90 (212) 310 10 00 (pbx 100 hat)

sadece 3-4 evrak sorulup gitmiş polisler.
şeref'i ile oynayıp hakkı'yla kazananların takımıdır.

selam olsun hepsine !

bugün yine beşiktaş taraftarı olmaktan çok mutluyuz.
bugün yeniden tuttuğum takım olduğu için şükrettiğim kulüp.
varsın şerefli ikincilikler bizim olsun.
bütün hakemlerin adeta düşman olduğu kulüptür bu bile çok şey anlatmaya yeter.

yalan değil rakiplerimiz bile hakemlerin bize karşı aleyhte kararlarıyla dalga geçiyordu.
Ne zaman nerede denk düşsem yazacağım entry;

Hala Beşiktaş'ın Bursaspor'a maçı verdiğini düşünenler için; bir iki hafta öncesinde Murat Şahin'in Bekir'den yediği golü hatırlamalarını isteriz.
http://www.haber1903.com/...-arama-yapildi-h1482.html
http://www.kartalbakisi.c...un-bizle-ilgisi-yok/1699/
kulüp binasında ufak çapta bir arama yapılmış ama hiç bir sakıncalı şey bulunmamıştır.
çok şükür şerefimiz bir kez daha ispatlandı.
(bkz: sinan engin alaattin çakıcı telefon görüşmeleri)
febenin şike soruşturmasını yürüten savcılarının, fenerbahçenin içinde bulunduğu utanç verici halin altında çok fazla ezilmemesi için "durumun nezaketine binayen" göstermelik bir arama yaptığı takımdır.
şeref yoksunları hırsızlıklarının ifadesini verirken kahvesini yudumlayarak adaletin tecellisini bekleyenlerin klubudur.

böyle şampiyonluklar size yakışır be canlar, o şekilde alınan kupalarla beşiktaş klüp binasını dahi kirletmez.
hala bazı gerzek fenerli yazarların anlayamayıp lan nasıl bok atsak diye düşündükleri kulüp.

evladım bok atarken biraz destekli at, şu an senin yaptığın havaya atıp altında durmak. alnına şap diye yapışıyor ondan sonra.

hala daha aziz yıldırım ın gözaltına alınmasına sevindiğimiz söyleniyor. ulan bize ne, suçluysa cezasını çeker, değilse çıkar, belki suçlu olduğu halde de çıkar. burası türkiye.

bizim sevindiğimiz tek olay, bugüne kadar bunların yapılıp yapılıp sonra hiç bir şey olmamış gibi yollarına devam edenlerin yüzünde gördüğümüz endişedir.

beşiktaşlıların sevindiği tek konu, klübümüzün adının bu olaya hiç bir şekilde karışmamış olmasıdır. ne federasyonda ne merkez hakem kurulu nda ne sağda ne solda hiç adamı olmamış olmasına rağmen.

fener tesislerinde yapılan aramalarda iq testi çıksa da, taraftarlarına yapılsa bari lan.

öptüm kib by.