bugün

istanbul'un en nezih ilçelerinden biri.
yeni sezonda maçlarını aslantepe'de oynayacağına dair dedikoduları dolanan takım.
ezeli rakiplerinin şampiyonluklar hedeflediği amatör branşlara üvey evlat muamelesi yapıp yatırımı kesen, yapılan sponsorluk anlaşmalarından elde edilen geliri ise futbola aktaran bir yönetime sahiptir. her geçen gün kuruluş felsefesinden uzaklaşmakta sadece futbol kulübü olma yolunda ilerlemektedir, keşke onu bari düzgün becerebilseler.
Basketbol, voleybol gibi major olmayan branşlara *gerekli yatırımı yapmaz ya da yapacak sponsoru bulamazsa, başı çok ama çok ağrıyacak yönetime sahip olan, taraftarı olduğum kulüptür.
yeni sezonda maçlarını aslantepe'de oynayacağına dair tek haber demirören grubun bünyesindeki gazetededir. fazla umutlanmayın.
amatör şubelere yatırım yapması şarttır.
özel otobüs hediye edilmiş kulüp her yerden para akıyor ne garip.
2011-12 sezonunda galatasaray ile birlikte türk telekom arena stadını paylaşma ihtimali olan takım.
tayfur havutçuya takımı emanet eden takım. ben geleydim daha iyiydi yıldırım demirören. Seneye durumunu çok vahim görüyorum beşiktaşın ama inşallah tayfur havutçu beni ve benim gibi düşünenleri utandırır.
3-5 tane kazma alıp şampiyon olacağına inanan, asla avrupa'da başarılı olamayacak olan takım. sen git avrupa'nın önde gelen eşcinsel futbolcularını topla, utanmadan beşiktaşlı duruşundan* bahset, bir de başarı bekle. yok öyle bir dünya...
toyota ile göğüs reklamı anlaşmasıyla büyük iş yapmış olan ezeli rakip ebedi dost takım.

söylenenlere göre 3 yıla 26 milyon dolarlık bir pay varsa gerçekten helal olsun, bjk yönetimine. umarım bu anlaşma fiorentina ile yapılan anlaşma gibi uzun dönemli olur.
büyük bir sponsorluk başarısı elde etmiştir.

http://twitter.com/#!/buy.../status/86097718224748544
futbol takımı, yeni sezon çalışmalarına toplu namaz ile devam etmektedir.
http://www.bjk.com.tr/try...hazrnidrmnnhb2&tipi=B
Onunla ölmeye geldiğimizdir.
istanbulun en kozmopolit belediyesi. gültepe'yi de kapsar etiler'i de...
http://twitter.com/#!/buy.../status/86455829401845761

KREDi KARTLARI KONUSUNDA BEŞiKTAŞ RESMEN DEVRiM YAPMIŞ.
şampiyonluğun en güçlü adayı gibi duruyor umarım yanıltmaz.
(bkz: anket sonuçları bize neler anlatıyor)
sözlükte yapılan gelmiş geçmiş en nefret edilen türk futbolcular anketinde 3 büyüklerde en az ismi geçen takım.
elbette fener birinci.
üstelik katılanlar da çoğunlukla fenerbahçe'li ve galatasaray'lı olmasına rağmen bu böyle.
kombinelerde kapalı altta %25, açıklarda %30lara varan zam yapan (bkz: #12270377)
ve oha dedirten, cebe zarar ama kalbe yarar takımımdır.
emmeye en müsait takım gibi duruyor umarım yanıltmaz.
1903 yılında kurulan ve ambleminde türk bayrağı taşımasına izin verilmiş bir klubümüzdür.
seviyorum seni ekmegi tuza banip yer gibi...
2.000.000 euro ya fernandez transferini bitirmesi büyük başarı, emenike ye 10 milyon eurolar ödenen ortamda helal olsun serdal adalı.
istanbul’un bir ilçesidir. istanbul boğazı’nın rumeli yakasında yer alan ilçe batıda şişli ve kağıthane, güneybatıda beyoğlu, kuzeyde sarıyer ilçeleriyle komşudur. yüzölçümü 11 km², istanbul boğazına olan sahil uzunluğu 8,375 m dir.
beşiktaş'ın eski ve yeni sakinleri arasında yaygın olan ve yazılı kaynaklara da geçmiş bulunan bir tez'e göre beşiktaş adının aslı beştaş'dır. bu da kaptan-ı derya barbaros hayreddin paşa'nın gemilerini bağlamak için kıyıya diktirdiği beş taş sütundan gelir. beştaş adı zamanla beşiktaş'a dönüşmüştür.