bugün

sikeyim böyle dünyayı ben gidiyorum.

ulan bu ne insan öldürene sevgi besleyen insanlar bi tarafta, paraya pula tapana sevgi besleyenler bir tarafta, açlıktan ölenler bir tarafta karşısında ise nasıl oluyorsa aşırı zenginler bir tarafta. tabi dünyanın çoğu bu adamların götünü yalıyor.

eh ben gidiyorum beyler. gelmek isteyen varsa mesaj atsın.
100 000 lerce insanin katili. Yakin tarihte ulkemizde bir siyasal partinin basina gecebilir, adam insan oldurdukce ulkemizin aydinlari tarafindan sevilir oldu.
sanildigi uzere sivilleri olduren degil ulkesini teroristlere karsi korumaya calisan ve emperyalizmin usakligini yapmadigi icin gunah kecisi yapilmaya calisilan kisilikdir.
(bkz: sikük)
maykıl sikkofieldin bu konudaki yazısını muhakkak okuyun.
Önceleri ösoyu destekliyordum. Sonra ösonun yaptığı katliamları görünce(trtdeki gibi meksikada olan bla bla şeyler değil, gerçekten öso katliamları) ayrıca bi "diktatör" halkın desteği olmadan 2 yıl dayanabilir mi aq? Ve amerikanın esada aldığı tepkiden sonra esadı tutmaya karar verdim. Çocukları katlettiğine inanmıyorum.
hüsnü mübarek ölmeden önce "sıra size gelecek dediğinde şu yüz ifadesinde olan: * amma bu olaylardan sonra "sıra size de gelecek" açıklaması yapan kişilik.
"erdoğan ve bülent arınç'a eski günlerin hatrına sığınma hakkı verebilirim" demiştir. Erdoğan "kardeşim." dediği esada sırt çevirince esad "kardeşim diyordu bana. neden bir anda sırt çevirdi hiç anlamadım." açıklamasından sonra bu söz... Öyle bir laf koymaktır ki... Yani bu lafın altında kalacağına kamyonun altında kal derler ya, bir başbakan için onuruyla kamyonun altında kalmak daha bile iyi olmalı. Kapat git bu hükümeti kardeşim bu ayardan sonra.
"erdoğan ve bülent arınç'a eski günlerin hatrına sığınma hakkı verebilirim" demiştir. Erdoğan "kardeşim." dediği esada sırt çevirince esad "kardeşim diyordu bana. neden bir anda sırt çevirdi hiç anlamadım." açıklamasından sonra bu söz... Öyle bir laf koymaktır ki... Yani bu lafın altında kalacağına kamyonun altında kal derler ya, bir başbakan için onuruyla kamyonun altında kalmak daha bile iyi olmalı. Kapat git bu hükümeti kardeşim bu ayardan sonra.
çıkıp adının ne olduğunu kendisinin söylemesini gerekiyor. rica ediyorum. esed mi esad mı isid mi ne la senin adın? evet.
abd ve israilin her oyununa karşı direnmesi, doğru yolda olduğunun göstergesidir.
Bu adamı zorla düşürseler demokrasi kazanıyor olacak!
ama mursi düşünce darbe oldu ne hikmetse!!!
anti-emperyalist savaşçı, onurlu, haysiyetli, şerefli insan.

yolu yolumuzdur.
diktatördür. acımasızdır. iktidarını korumak için ne gerekirse yapacaktır. açıkçası bunun muhalifleri de pek farklı değildir. kısacası suriye yarrak gibi memlekettir.
diktatörlükle suçlanan şahıs.
görsel
kahraman. teröristle müzakere değil mücadele eden bir lider.
kaddafi amerikadan medet ummayın gelin birleşelim derken götüyle gülen , şimdi de o gülücükler tek tek götüne giren bir başkandır.
(bkz: çocuk katili).

ileride adı stalin, hitler, saddam, kaddafi, mussolini gibilerle anılacak.
(bkz: bebek katili).
anti-emperyalist savaşçı.
kazanacaktır az kaldı.
sözlükte bu kadar çok destekçisi olduğunu gördükçe ürktüğüm adam. adam diktatör. zamanında denge politikasını kurmuşlar, doğru güçlerin altına yatmışlar ve yönetimi ele almışlar. şimdi o güçler indirmek istiyor onu kabul. ama emperyalist güçlerin artık onu kullanmaktan vazgeçmesi, onu doğru bir adam yapmıyor benim gözümde.
çoğunlukla korumasız dolaşan suriye devlet başkanıdır. 2012'de yapılan seçimle iktidar olmuştur hükümeti bu açıdan meşrudur.
Yüz tipini hitler'e acayip fazla derecede benzettiğim varlık. insanımsı.

Edit: yok aslında benzemiyor da. Niye benzettim acaba
atatürk portresine gülümseyerek baktığı için sevmemiz gerekenmiş. sikimle gülüyorum.
ulusalcıların biricik kahramanı.
inanmayanların başını çeken zalim/firavun

ülke içi ve dışı destekçilerine bakıp bize "küfür tek millettir" hadisini/gerçeğini hatırlatan, gelecek nesillere ibret olması sabırsızlıkla beklenen mendebur kişilik.
başbakanımızı üzendir. devril artık koçum bak başbakanımız senin yüzünden illetlere kaldı. uyuşuk herif.