bugün

birleşmiş milletler kimyasal silah gözlemcileri ülkesine gelir gelmez kimyasal silah kullanacak kadar geri zekalı değildir.

not: rusya bar bar bağırıyordu "suriye'de teröristler kimyasal silah kullanıyor" diye. hiçbirinizin gıkı çıkmadı. n'oldu şimdi?
solcu pezevenklerin idolü. amına koduğumun piçleri için bir günde 1700 ölü bile hiç bir şey ifade etmiyor. varsa yoksa alevi olsun.
adam daha önce 5 defa kimyasal kullandı. baktı ki ses yok, müdahale yok. şam'da köşeye sıkışınca yaptı katliamı. amıan koduğumun avukatları da çıkmış bik bik, yok efendim adam kafayı mı yedi, kimyasal kullansın
kaynakları samanyolutv,habervaktim gibi şakirtlerin milli haber kaynakları olan insanlarca eleştirilen lider. ulan adam gerizekalı mı kimyasal silah kullansın hiç mi kafa yok amk anlamıyorum ki. o kadar belli ki öso ve destekçilerinin bu silahı kullanıp esad'ın üzerine atmak istediği. ama yok tayyip çıksa peygamberliğini ilan etse bunlar peşlerinden koşacak tipler kime anlatıyosak amk.
Adam gerizekalı mı kimyasal kullansın? Demiş bazı mezhepdaşları

Adam gerizekalı mınakoyyum. Rusya nın gazına geliyor tipini siktiğimin katili. Babası ne bokdu ki kendisi ne olacak. Yoksa babasıda mı Hama da katliam yapmadı da ben iftira atıyorum sırf alevi diye.

Saddam gerizekalı mıydı halkına kimyasal kullandı, kuveyt e girdi. Yoksa birilerinin gazına mı geldi. Yoksa diktatör kanı böyle bişey mi

Aleviler insan sevgisiyle doludur. Yapmazlar öyle şeyler.
"Eğer kapitalist Amerika ve müttefikleri bizi vurursa kapitalizmin efendisi israil'i vuracağız!" Beşar Esad
bu orospu evladının, şam'da köşeye sıkışmış olduğu iddiası yaklaşık olarak 2 yıldır dillerde.

aynı sürede de -son zamanlarda değişöiş olabilir sınıra yakın yerde savaşanlarama- hatay ve yakınlarındaki sınır köylerine bomba düşüyor mermi geliyor insanlar ölüyor vs.

bu orospu evladından daha büyük orospu evladı olan herhangi bir müslüman mümkünse hizmetçilerden biri açıklasın bizlere;

bir adamın ordusu isyancı ile savaşırken bombası mermisi bu tarafa düşüyor ise nasıl şamda sıkışmış olabilir.

yok şam da sıkışmış ise, bombayı topu tüfeği bu tarafa çevirip atan it oğlu it kimin beslemesidir ve ne amaç ile atmaktadır.
kendi halkına kimyasal silahlarla saldırı yapan insan dışı yaratık.
Dün kendisiyle görüştüm. Gözleri korku doluydu, "sikmeseler bari..." diyordu.
eğer bu bilgi doğru ise;

--spoiler--
türkiye düşmanımız değildir.sadece türkiye hükümeti düşmanımızdır.halkı dosttur.türkiye bize saldırırsa sadece türkiye'ye karşılık verilecektir fakat asla türkiye'yle büyük veya küçük çaplı savaşa girilmeyecektir.eğer kapitalist amerika ve müttefikleri bizi vurursa kapitalizmin efendisi israil'i vuracağız!
--spoiler--

demiştir. sen kim israil'i vurmak kim? baban ve sen varlığınızı israil'e borçlusunuz.
türkiye'nin suriye politikasını başından beri eleştirdim, her zaman beşar esad gibi asalakların bir şekilde oldukları yerden gitmelerini istedim, çünkü suud'taki, kuveyt'teki ırak'taki, suriye'deki bu devşirme monarşikler yüzünden islam alemi bu haldedir. işte o yüzden türkiye'nin müdahil olmamasını, kendi pisliklerinde boğulmaları gerektiğini savundum her zaman. maalesef ki türkiye'nin uyguladığı politikalar ortada. ancak;
beşar esed gibi bir köpeğin ülkemi tehdit etmesi kabul edilebilir bir şey değildir. çünkü ne onlar bize dost ne de biz onlara. esad takiyye yapıyor. şimdi utanmadan esad avukatlığı yapmaya devam edin. çünkü bu sahtekar ve babası yıllarca bu ülkenin çocuklarının kanlarının akmasının müsebbiplerinden biridir, şimdi çıkıp akp'yi kürt sorunu çözümü konusunda eleştiriyorsunuz ya, hani çok devletçisiniz, bu kan emici sahtekarın ve ailesinin bu ülkenin çocuklarına yaptıklarını hesaba katamayacak kadar iki yüzlüsünüz.
amerika emperyalizm... amerika ve rusya; biri çok ''kaka'' diğer gayet masum değil mi? amerika ile rusya arasında kalmışsınız ve utanmadan emperyalizm naraları atıyorsunuz hem de hiç utanmadan.
allah bu ülkeye zeval vermesin de esad gibi köpekler kendi kanında boğulsun, derdine siz düşmeyin, yoksa ileri de başınıza bu sahtekarlığınızın dert olacağı kesin. çünkü ülkeyi geriyorsunuz, bu ülkenin huzurunun bozulmasından zevk alıyorsunuz ve hiç utanmadan bu ülkenin ''gerçek sahipleri''siz oluyorsunuz? sizler nasıl insanlarsınız? hiç mi çocuklarınızın, yarınlarınızın ülkenizin geleceğini, şu lanet orta doğu coğrafyasındaki ateşin bu ülkeyi de saracağını düşünmüyorsunuz?

hiç ırak'ta bulundunuz mu? lübnan'ı gördünüz mü? suriye'ye kaç defa gittiniz? hepsini geçtik, orta doğu coğrafyasının kimyasını tanıyor musunuz? hayır, sadece ''kahrol amerika kahrol emperyalizm'' tekerlemelerini sizlere söyletirlerken, amerika ve rusya islam halklarını daha ne kadar kızıştırabiliriz, daha ne kadar ''soğuk savaş'' oyunu oynayabiliriz kavgası gütmektedirler. sizler ise aptalca esad'ın arkasında durarak insanlara emperyalizm dersi veriyorsunuz, bilseniz ki son 40 yıldır emperyalizme en çok hizmeti sizler ettiniz. yazık...
Rüzgar tersten esmeye başlayınca adı "esed" olmuş olan zat.
Rusya, iran ve Çin gibi destekçileri sayesinde bugün hala devrilmemiş olan Suriye diktatörü. Mübareklerin, Kaddafilerin çok hızlı devrildiği dünyada, güçlü destekçileri sayesinde hala nefes almakta olan kişi.
Suyu ısınmıştır. Hatta buharlaşma noktasına adım adım yaklaşmaktadır.
kendisi tıp fakültesi mezunu ve göz doktorudur. eşi ise üst düzey bankacıdır.
alevilerin destek, sunnilerin ise köstek olduğu lider.
eli kanlı katildir.
haksız yere katledilecek olan suriye devlet başkanı. emperyalizme karşı ne kadar dayanabilir ki?
gitmesi en çok israil'e yarayacak diktatör. bu durumda bir durup düşünmek gerek bir diktatöre tahammül mü edilmeli yoksa israilin'in yoluna mı gelmeli. kaldı ki kendisine her ne kadar diktatör desem de bu adamın bundan beş sene evveli daha farklıydı. bu adamı bir anda akken kara yapan, bugün iktidarını koruma noktasına getirten kimler?

zira bundan beş sene evvel gayet aklı başında, hatta akp ile iyi ilişkiler içerisinde olan bir adamın şimdi bu hale gelmiş olması planlanmış bir kurgudan öte bir şey olamaz. zira babadan oğula geçen yönetimlerde iktidarı korumak her zaman o kişiler için önemli olmuş bunun içinde kan dökmeyi göze almıştır bu kişiler yani bugün esad kan döküyor ancak esad'ın karşısına dikilen eli silahlı muhalifler nerden nasıl destekleniyor?

olay basit aslında adamın iktidarını sars, katliam yapmasını bekle sonra çıkarlarına göre hareket et.

neyse en sonunda zaten israil düşmansız lokum gibi bir cografyaya sahip olacak. kala kala potansiyel bir iran kaldı.
dünyaya meydan okuyan adammış. peh peh peh. insen ya rusya, iran ve çin'in kucağından. gör bak o zaman kime meydan okuyabiliyor. ota boka diktatör diyen kansız şerefsizlerin ısrarla savunduğu it. tez zamanda allah belasını versin.
100 bin kişinin katilidir. babasını bu rakamla geride bırakmıştır. o, 40 bin kişiyi ama çok daha kısa bir süredde katletmişti.
ayrıca babadan oğula pkk destekçisidir bunlar. topraklarının bir kısmı 30 senedir israil işgali altındadır ama hiç ses çıkaramazlar. "devleti korumak için" 100 bin kişiyi öldüren bu şahıs, işgal altındaki topraklarını kurtarmak için israile bir kurşun bile sıkmamıştır.
tüm insanlar beşer de esed kadar beşer olanını ilk görüyorum...
ah be Esad/Esed ne çektin be çocuum!
yalnış hatırlamıyorsam şöyle idi: suriye de ölen 100 bin kişinin kaç tanesi sizin desteklediğiniz öso teröristleri tarafından öldürüldü? kalbi ve ciğeri sökülerek katledilen suriye askerleri veya sırf farklı din ve mezhepten olduğu için canlı canlı kesilerek katledilen insanlar dahil mi bu 100 bin kişiye? ikinci olarak muhaliflere lojistik destek sağlamakla övünüyorsunuz verdiğiniz maddi ve manevi destekle o öldürülen yüzbinlerin katilisiniz başbakan. sanırım chp li bir vekilin sözleriydi bunlar chp ninde canı cehenneme ama bunları dile getiren vekili tebrik etmek istiyorum.
babası gibi şereften yoksun atesitler için dindar ve mücahit olan it.
ABD VE AKP DiKTATÖRLÜĞÜNÜN DiKTATÖR DEDiĞi LiDERDiR.. KiŞi KENDiNDEN BiLiR iŞiDiR EFENDiM.
tam olarak diktatör müdür değil midir, halkı kendisini sever mi sevmez mi bilmem ama ülkesi şu anda emperyalistlerce işgal edilmek istenen ve yıllardır direnen lider. bu savaşta desteklediğim lider. kimse de kimyasal vıdı vıdı etmesin.