bugün

bu haftadaki konukları Ceza, Yasemin Dalkılıç ve irfan Değirmenciymiş.Keyifli bir program olacak gibi gözüküyor.
bu haftadaki konukları Ceza*, Yasemin Dalkılıç ve irfan Değirmenci ise, kesinlikle izlemeyeceğim programdır.
allah beyazın sonunda cezasını bu gece verecek sagoya hayırlı olsun.
Artık birbirinin tekrarı haline gelen programdır. (bkz: Artık sıktın be hacı)
eskişehir kanallarını seyredenler bilir, zira pek farkı kalmamıştır;

(bkz: saim le döne döne)
bugun ki konukları ile uzun zaman sonra kendini izlettiren program.
08,05,10 tarihinde ceza, bir rapçi ne kadar efendi olabilir sorusuna cevap veriyor. sınırlarını zorluyor. resmen rekora koşuyor.
kendisi sanırsam bugün biraz yorgun yahut dinç olmayan bi kafa ile programa çıkmıştır. şayet yamulmuyorsam her iki lafından biri ile dünya pot kırma şenliklerine aday gösterilebilecek biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
gecenin bu saatinde bizlere vuhu kızı gösterdiği için teşekkür ettiğim program.
tuvalet gurularını tanıtmış bir yerlerin düzelmesi içinde vesile oldu.
dün gece ki programda beyaz yasemin dalkılıça yani dalış rekorları kıran bunu yaparken haliyle nefesini tutan* kadına 'sigara içiyor musun?' diye sordu.'e oha ama yani oha' dedirtti.*soru sorucam diye soru sorma be kardeşim.sonra da utanmadan sırıta sırıta
'çok saçma sorular sordum di mi?' diyosun, kadın seni göt edince bozuluyosun.
ceza yeni albümünden bir rap söylemiş ve rap bitipte otururken yerine güya beyaz laf sokmaya çalışmış anekdot şöyle sümüştür:

b:ya çok hızlı idi fazla bi şey anlamadım gerçi ama güzeldi, olsun
ceza: sen çok yavaş olanları dinliyorsun ya hızlıya alışık değilsin ondandır..

sagocu beyaz al sana ayarın ayarı kapak olsun bu da

bu bir yarış değilki
bizde her gün savaş koçum
Beyaz'ın gittikçe daha fazla pot kırmaya başladığı programdır. ilginç.
son bölümünde cezayı ezmeye çalıştığı program. cezayı sevmememe rağmen beyaza hiç yakıştıramadım.*
yıllardır bir arpa boyu yol katetmeyen program. Cuma akşamları izlenecek bir şey olmadığı için ses yapsın diye açılıyor artık. Beyaz kendini geliştir azıcık ya, biraz olgunlaş. Ortaokul zihniyetiyle program olmuyor bu seslere azıcık kulak as. Seda Sayan'dan farkın olsun yeter ya.

seviyeni oldukça aşan kişileri konuk alıp * kendini daha fazla rezil ediyorsun ya beyaz show'u asıl komik yapan bu.
son haftalarda izdivac programina donen program. bu haftada beyaz'in evlenme teklif etmesini bekliyoruz.
ama yok, o zaman bunu 2-3 haftada bir tekrar etmesi gerekir.
hakkinda cikan dedikodular yaptigi isin onune gecmeye basladi beyaz'in tipki eski gunlerdeki gibi ustelik buna hic gerek yokken.
ikiside 2-3 hafta once bir baskasi ile birlikte olan iki insanin saglikli ve ciddi bir seyler yasamasini beklemiyoruz. bu askta 2-3 hafta sonra yok olur gider nasil olsa ama olan programa olur bu arada.
acun tanem'in adinin orada burada beyaz'in sevgilisi diye yazilip cizilmesinden rahatsiz olacak, tanem'de tabiki bu iliskiye sson verecek. zira boyle bir iliski herkesten cok onun kariyerine zarar verir.
beyaz'in bu orta yas bunalimindan bir an once cikmasi lazim.
yakismiyor orada burada ona buna saldirmak ve abuk sabuk iliskilerle gundeme gelmek.
bu arada ne oldu o iliskinin adi konulmadan ortaya cikmam ve kiminle birlikte oldugumu aciklamam demeclerine?
ben bir karar verdim, beyaz ne zaman bir kadindan kurtulmak istese bu bir sekilde medyaya yansiyor. seyla ovadiya ile goruntulenince, mesela, ondan kurtulup
tanem'e asik olu verdi.
daha oncede gamze karaman'la, elif dagdevirenle ve benim hatirlamadigim bir cok kadinla ayni sey olmustu.
ne hikmetse gizli olan iliski bir sekilde medya'ya siziyor ve bitiyor.
ha bu arada medyaya sizmayanlarda vardir mutlaka ama bazilarindan kacmak daha kolay olsa gerek.
ulan okan'ın programına her hafta bok atıp duruyoruz, aylardır beyaz'ı izlemiyormuşuz. bu cuma evde kaldık da izleme fırsatı bulduk. şimdi tanım: harbiden tam şov olmuş artık. yok bu da tanım olmadı. 2. tanım harbi: artık %100 bir televizyon şovuna dönüşmüş bir televizyon programı. herkes çok iyi, herkes çok başarılı. herkes işini iyi yapıyor. yıllardır böyle bi havada gidiyo program. gelen herkes pohpohlansın. sırtı sıvazlansın. biz de cukkamıza bakalım, kesemizi dolduralım. gerçi okan da aynı şeyi yapıyo ama en azından arada ayar veriyo be bilader. sokaktan topladığı değerli sanatçılar tanıtıyo falan.

herkese her şeye eyvallah demek yok bu dünyada canım. dünya hiçbir zaman sizin bizi kandırmaya çalıştığınız kadar güllük gülistanlık olmadı.

hayvan terli.
Artık ünlü isimlerle Telekonferansa başlamışlar, ünlü kişiye soru soruluyor format tabiki tanıdık "jay leno ten at ten"in ta kendisi ılerde program başlamadan monolog'da yapmaya başlar biraz özgün fikirler bulun artık kendi konseptinizi oluşturun zamanı geldi de geçiyor açıkcası
beyazıtın kişiliğine lafım yok dört dörtlük bir adam lakin espri yapma be kardeşim.garip garip sulu sulu hareketler pek komik olmuyor zannımca.
yeni aşkı beyaz'a yaramış olacak ki; son iki üç haftadır, 90'ların sonundaki ilk meşhur olduğu "rifle beyaz show" tadını yeniden yakalayan show'dur.
bir ara, yaklaşık 5-6 yıl durgunlaşmıştı, o da bayülgen'e yaramıştı; ama bu zamanlarda, yani yine eski havasını yakaladığında bayülgen de kim dedirtir, çokca eğlendirir.
şu programa katılan ve her tarafta defalarca sadece bir bug yakaladığını ve hacker olmadığını belirten ama ne hikmetse herkes tarafından artık ilah olarak görülen çocuğun tavırlarıda neydi öyle?

ulan insan bir programa çıkıyorsun. hiç mi çalışılmaz yahu, iki üç cümle ezberleseydin bari. hayır heyecandandır falan diyeceksiniz de bayağı bildik bildik konuşuyordu işine gelince. işte bizdeki hacker ancak bu kadar oluyor.
iki-üç konukla beyaz'ın muhabbet ettiği gereksiz programdır. kime ne faydası var?
sivil toplum örgütlerini temsil eden konuklar çağrılsa ve kanaat önderleri ile sohbetler edilse daha iyi olur, ama bu tarz programlardaki amaç gece yarısı bilmem hangi mankenin ya da şarkıcının göğüs dekoltesi ile bacaklarını sergilemek olduğundan bu format vazgeçilmezdir onlar için.
30 saniyeden fazla tahammül ediyorum, hemen değiştiriyorum kanalı.
şu an iki gencin kumla mucizeler yarattığı program.
Murat Boz benim gibi üniversiteye kadar alabildiğine çirkin sonrasında ise beklenmedik şekilde güzelleşen insanlara örnek olduğu söylemiştir.
beyazıt öztürk'ün bu akşamki programında gayet formda olduğunu görebildiğimiz bir talk show programı.
güncel Önemli Başlıklar