bugün

dhkp c ve solcu ve chp ve hdp bu çocuğu öldürmüştür ve üzerinden prim kasmıştır, bunu tüm türkiye biliyor.
tüm türkiye katilinin akape ve stepneleri olduğunu biliyor. sağcı şerefsizler.
ateş düştüğü yeri yakıyor ne bilsin ateşsiz şerefsizler. evet.
Sikik radikal sol örgütleri desteklemiyorum. CHP'ye 1 seçim hariç hiç oy vermedim. Terörist destekçisi değilim. Milliyetçi ya da radikal dinci hiç hiç değilim.
Buraya kadar anlaştıysak bir sorum var.

Daha kaç Berkin Elvan'a Yasin Börü'ye kıyıya vuran sokakta yatan çocuğa ağlayacağız? Ne zaman sen şucusun sen bucusun diye birbirimizi yaftalamaktan vazgeçip asıl katillerden hesap soracağız? Hiç mi insanlık kalmadı ulan içimizde?

Tanım: Polis eliyle öldürülen Okmeydanı çocuğu.
bu çocuğu siz sokağa çıkardınız diyen değerli arkadaşlar, kıyıya vuran bebeği de biz mi boğdurduk denize. elinde sapan olan çocuğa bu ülkenin bütün pisliklerini satmak ne demek? bu ülke bir sapan darbesiyle yıkılacaksa ya da sapan taşıyan bir çocuk ölümü hak ediyorsa zaten batsın bu ülke.
çocuk lan, adı üstünde çocuk..
yaramazlık yapacak, şımaracak, baş kaldıracak.. her çocuğu vurup öldürecek miyiz?
bak bunları 20 yaşına kadar faşist olarak yaşamış bir adam yazıyor. o çocuğa da şans verilse belki daha farklı ifade edecekti kendini..

sen, bulunduğu kavanozun içinden başka hayat görmeyen bu ülkeyi hepimizden çok seven sen..
dhkp c bu ülkede neden, niçin, hangi sebeplerden dolayı destek buluyor hiç düşündün mü?
gazi mahallesi doğuştan vatan düşmanı insanlar barındırdığı için mi dhkp c var yoksa, orada yaşayan insanlar yakılmalarına, vurulmalarına engel olacak tek gücü dhkp c gördükleri için mi dhkp c var.
faşist, ırkçı, hem tecavüzcü hem islamcı , insandan başka her şeye değer verdiğiniz için bu ülke aynı içiniz gibi bok kokuyor.
sevgiye dair bir cümle yazamazken, şiddete karşı manifestolar koyuyorsunuz.
cahilliğiniz ve kokuşmuşluğunuz yerin dibine batsın.
(bkz: fırat simpil)
(bkz: yasin börü)
bari çocuğu mezarında rahat bırakın. neyse ne hakkı rahmetine kavuştu daha yazmaya devam etmeye gerek var mı? bu kadar mı vicdanlar köreldi.
14 yaşında el kadar çocuğun ölümünden zevk duymak nasıl bir sapıklık, nasıl bir sapkınlıktır ?

bu tipler yaz başlar başlamaz zorla kuran kursuna giden, mahallede kedi tekmeleyen piçler..

bunlara dikkat edin işte, gelecekte böyle kansız orospu çocuğu ırkçı oluveriyorlar...

eğer küçük yaşlarda çocuğunuz varsa da, güzelce tembih edin, böyleleriyle arkadaşlık etmesinler.
*ekmeğime kanım düştü.
o yaşta ölümü kimse haketmez bunu kimsenin meşrulaştırmaya da hakkı yok lakin o çocuk için sokaklara dökülenlerin çoğu şehitler için de sokaklara dökülüyor mu acaba diye meraklanıyor insan.
her ne olursa olsun öldüğünü unutmamak lazım. üstteki başlıkta herif "şehitlerimizin mekanı cennet olsun" diye dua ediyor, bu başlıkta "iyi ki ölmüş swh swh" diye dalga geçiyor.

allah akıl fikir versin.
(bkz: #29317816)
ölümsüzdür.
şaka lan şaka.
Çocugun arkasında konuşanların hepsi orospu çocugudur. Reyiz bu ay maaşı bol vermiş herhalde başlık hortladıgına göre.

ölüye bile saygısı olmayan insanların yaşadıgı toplumda hayatını kaybeden bir çocuk.

edit: elinde silah vb. olsaydı emin olun bende bu başlıkta küfrederdim , sen batıda sırf taş attı diye çocuk öldürüyorsun , ama doğuda sana ateş eden , roket sallayan pkk döllerini öldürmüyorsun. tabii o zamanlar sözde çözüm süreci vardı.
Oldu diyenlere suan cennetten selam Çakan küçük kardeşimiz.
819 gün oldu ve katilleri hala dışarıda, hatta sarayda.
Bizim için çocuk sizin için terörist. Bu iki taraf için de değişmez. bu yüzden artık rahat bırakılması arkasından konuşulmaması gereken merhum.
şimdi anlamışsınızdır devletin niye teröristlerle mücadele etmesi gerektiğini.

ona çocuk diyip suçunu hafifletmeye çalışanlar pkkya üye yetiştirmek için çocuk sahibi olan teröristlerdir.
Nasıl ki pkk, bugün doğu da çocukları kullanıp, ön saflarda tutup polise taş, sopa attırıyorsa aynısı geziciler bu çocuk için yaptı verdiler eline taşı, sapanı saldılar sokaklara.

Edit: eksileyecek ne var gerçekler bu.
veriyorlar ellerine 50 lira polise askere saldır diyorlar. nerden mi biliyorum kanarya mahallesinde oturuyorum herşeyi gözlerimle görüyorum. ilkokul,lise çağındaki çocukların ellerime para verip otobuslere, polislere taş attırıp küçük yaşta şiddet eğilimine maruz bırakıyorlar.
Kandırılmış yüzlerce çocuktan biri. Beynini yıkayana da öldürene de lanet olsun.
Katilleri şuan gebermekte. Evet. Ben bu çocuğu devletin öldürdüğüne inanmıyorum. Devleti, hükümeti koruduğumdan değil. Mantıksız olduğundan. Savcıyı öldürenler, elvanın katilleridir.
terörist ve çocuk kelimelerini aynı cümle içersinde kullanıyorsanız kendinizi bi sorgulayin. o çocuk çoğunuzda olmayan farkindaliga sahipti.
hewal turnusolu.
olayı soruşturan savcı Mehmet kiraz, berkin elvan'ın mensubu olduğu örgüt tarafından şehit edilmiştir.

sonra da niye katilleri bulunamadı diye hayıflanılır.
Vatan hainidir.

Bu ülkeyi parsel parsel satanlar ölüm ile cezalandırılacaktır.