1. 1.
    benim annem

küçücükken başucumda
    bana ninni söylerdin
    sabahları uyanınca
    beni okşar severdin

benim annem güzel annem
    beni al kollarına
    kucağında okşa beni
    ninniler söyle bana

bu gün hala kulağımda
    çınlıyor tatlı sesin
    güzel annem kalbimin sen
    en büyük neşesisin

benim yavrum tatlı yavrum
    gel benim kollarıma
    kucağımda uzan öyle
    ninniler söyleyim sana

(bkz: alın teri değil kopyala yapıştır)
    1 ... noktavirgulsatirbasi
  2. 2.
    benim annem senin anneni döver *
    ... shezofrhen
  3. 3.
    beni hiç kimseye övmez,
    yaptığım hiç bir işi beğenmez,
    beceriksiz olduğumu söyler durur,
    başkalarının yanında beni hep küçük düşürür,
    evde kaldığımı söyler ve ' seni kim ne yapsın ki ' diye bir de üzeri mum diker (daha sadece 24 yaşındayım )
    su içtiğim bardaktan su içmez, benimle aynı tabaktan yemez (sanırım benden iğreniyor)
    Beni hiç öpmez, bana dokunmaz ve asla ama asla sarılmaz...
    ama onu yine de seviyorum :(
    hem de çok
    bir gün onsuz kalırsam ne yaparım diye bazı geceler ağlıyorum...
    ... kimyabunlar
  4. 4.
    benim annem;

yemeğin yanmış tarafını kimseye göstermeden kendi tabağına alandır.

gecenin bir vakti uykusunu bölüp üstümü örtendir.

uzak memleketten gelen misafirlerini ağırlamak için altın setini bozdurandır.

gözüme bakar bakmaz söylemediklerimi anlayandır.

25 yıldır kayınvalidesine anası gibi bakan, yeri geldiğinde ona banyo yaptıran, yeri geldiğinde onun altını temizleyendir.

öğrencilerine daha fazlasını öğretebilmek için bilgisayar ve internet kullanmayı öğrenen, saatlerce araştırma yapandır.

sırf öğrencileri istedi diye melodika çalmayı öğrenen, sonra da öğrencilerine bunu öğretip topluluk oluşturandır.

hasta olmasına rağmen gece gündüz demeden çalışan, hastalığını hiçbir şeye bahane etmeyendir.

misafirliğe gittiği aileye yük olmamak için, ev sahibesinden daha çok kendini paralayandır.

yazın durumlar sıkışınca, aslında bu yaz evde kalmanın ona daha iyi geleceğini söyleyebilendir.

bir iki saat içinde elde avuçta ne varsa ortaya döken, sofrayı çeşit çeşit yiyeceklerle donatabilendir.

mükemmel bir anne, mükemmel bir aşçı, mükemmel bir eş, mükemmel bir evlat, mükemmel bir kadındır.

benim sıkıntıma benden daha çok üzülen, sıkıntımı gidermek için benden daha çok çaba sarfedendir.

dersi öğleden sonra olmasına reğmen sabahın yedisinde babama kahvaltı hazırlayabilmek için kalkandır.

özetle, benim annem bir başkadır. onun evladı olmaktan her zaman gurur duyarım.
    1 ... aura
  5. 5.
    bütün anneler gibi eli öpülesidir.
    ... gece lampulu
  6. 6.
    --spoiler--
    benim annem
    --spoiler--

buradan sonra hayatta ne kadar övgü dolu sıfat varsa yerleştirin yine de hakkını ödemek yolunda bir arpa boyu kadar yol almış sayılmayacağım(n)ız dünyadaki meleğim(n)iz.
    ... sodomlu
  7. 7.
    Az evvel anamla konuştum , cayı demledim oturduk kardesinle ictik diyor, rüzgar da esıyormuş, ben hala daha okuyom da adam olacakmışım.
    ... for what
  8. 8.
    benim annem toyota gibi adam.
    1 ... dionysoss
  9. 9.
    Bir şeyi kırıp döktüğünde ben yakınlardaysam hemen beni suçlama moduna giren tapılası varlıktır.
    ... hannibal rising
  10. 10.
    benim annem;

çocukluğumda bana tok gözlü olmayı öğreten insandır.
    ... ceylina